Αναφορά προβλημάτων και θεμάτων με τις αλλαγές






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Συνάντησα ένα πρόβλημα με την παλιά μου υπογραφή αλλά μου το έλυσε ο κομπιουτεράκιας της παρέας.
Πολύ πιο λειτουργικό το νέο περιβάλλον, χωρίς να μου αρέσει ιδιαίτερα το layout από πρακτική άποψη το βρίσκω πολύ καλύτερο. Επανήρθε το like με νορμάλ χρήση , στο παλιό φόρουμ δεν μπορούσα να το χρησιμοποίησω έκανα like σε ένα ποστ έπιανε τα ποστς όλου του θρέντ.
Gj!

Ήθελα να ρωτήσω κάτι, στο tab members , με ποιά λογική κάποια μέλη είναι new και κάποια μέλη active;
Πώς γίνεται να είμαι new member , τα καλύτερα μου χρόνια πέρασα εδώ μέσα!! :p
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ISKENDER






Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Πολυ σημαντικη προσθηκη η βελτιωση στις φατσουλες ;) Αλλα γιατι τοσο λιγες? που ειναι κρυμμένες οι υπολοιπες?
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Συνάντησα ένα πρόβλημα με την παλιά μου υπογραφή αλλά μου το έλυσε ο κομπιουτεράκιας της παρέας.
Πολύ πιο λειτουργικό το νέο περιβάλλον, χωρίς να μου αρέσει ιδιαίτερα το layout από πρακτική άποψη το βρίσκω πολύ καλύτερο. Επανήρθε το like με νορμάλ χρήση , στο παλιό φόρουμ δεν μπορούσα να το χρησιμοποίησω έκανα like σε ένα ποστ έπιανε τα ποστς όλου του θρέντ.
Gj!

Ήθελα να ρωτήσω κάτι, στο tab members , με ποιά λογική κάποια μέλη είναι new και κάποια μέλη active;
Πώς γίνεται να είμαι new member , τα καλύτερα μου χρόνια πέρασα εδώ μέσα!! :p
Σε πεταξαν σαν στυμμένη λεμονόκουπα???
Κοιτα πάνω δεξιά στα notifications μην εχεις παρει κανα trophy πολυγραφότατου μέλους γιατι κατι τετοια εσκαγαν σε μένα
 
  • Like
Reactions: ISKENDER




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Στα θέματα που παρακολουθούμε, θα βάζει από εδώ και πέρα μέχρι που έχουμε διαβάσει ή θα το βρίσκουμε στο περίπου;

Το Adblock που λέτε μπαίνει και σε chrome κινητού;

Νιώθω χαμένη στο καινούριο περιβάλλον ακόμα δεν έχω εντοπίσει τι μπορώ και τι δεν... Αν βρω προβλήματα θα επανέλθω
 
  • Like
Reactions: ISKENDER


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Στα θέματα που παρακολουθούμε, θα βάζει από εδώ και πέρα μέχρι που έχουμε διαβάσει ή θα το βρίσκουμε στο περίπου;

Το Adblock που λέτε μπαίνει και σε chrome κινητού;

Νιώθω χαμένη στο καινούριο περιβάλλον ακόμα δεν έχω εντοπίσει τι μπορώ και τι δεν... Αν βρω προβλήματα θα επανέλθω
Από ό,τι βλέπω εχει μικρό bannerακι που λέει new οποτε από εκει θα το πιάνουμε.... προς το παρόν λόγω της αναβάθμισης και των αλλαγων έχει και παλαιότερα μηνυματα ως μη αναγνωσθέντα.
Για τον chrome κινητου δεν ξερω να σου πω, τσεκαρε αν στις ρυθμίσεις του εχει επιλογή για επεκτάσεις.
 








ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Σε καμία βδομαδουλα το παλιό θα το έχουμε ξεχάσει.

Ζήτω το νέο.:)

(Χρειάζεται περησσότερα emotion)
 








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Δεν ξέρω πόσο απαραίτητο είναι να φαίνονται τα άτομα που ακολουθούν. Πέραν του ότι δεν είμαι σίγουρη ότι έχει κάποια χρήση η ακολουθία
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22