Αντίο Ιόλη...


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Λυπάμαι πολύ :(
Εύχομαι να μην υπεφερε...

Να σας θυμιζει παντα αγαπη.
 












foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Λυπάμαι!Να την θυμάστε και να χαμογελάτε!
 




ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
τα σκυλια με βαθυ στερνο οπως η Ιόλη (weinaraner) ειναι πιο ευκολο να παθουν συστροφη, γιαυτο και ημουν παντα υποψιασμενη και προσεκτικη οσον αφορα την ληψη τροφης και νερου σε συνδυασμο με ασκηση. συγκεκριμενα εκεινη τη μερα δεν ειχε τρεξει καθολου. οποτε αναζητω την αιτια μαλλον στην γενετικη προδιαθεση και στο ειδος της τροφης (κροκετες) που παντα απεχθανομουν και τωρα πια σιχαινομαι. BARF και παλι BARF.
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Επισης να πω οτι καταλαβαμε αμεσως οτι ηταν συστροφη στομαχου και εγινε χειρουργικη αποκατασταση και γαστροπηξια αλλα μετα απο 24 ωρες η Ιόλη μας πεθανε απο ισχαιμικο σοκ. και η γλυκια μου αντεξε ολη τη νυχτα και περιμενε να ερθει το πρωι για να παω στην κλινικη και να αφησει την τελευταια της πνοη πανω στην μπλουζα του συζυγου μου που της ειχαμε για μαξιλαρι. δε θα την ξεχασω ποτε...
 




Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Γνωρίζω εκτροφείς φυλών με προδιάθεση που κάνουν την προληπτική χειρουργική επέμβαση (γαστροπηξία) για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο.
 












johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Ιόλη,
Εκεί που είσαι τώρα, τρέξε και παίξε με τη Νίνα μου και με όλους τους υπόλοιπους φίλους μας...
Κάποια μέρα θα σε συναντήσουμε...
Καλό ταξίδι!
 


MamaFidel

Well-Known Member
12 Μαϊου 2011
141
0
Gone too soon... Θα είναι για πάντα ζωντανή αν την κρατήσεις μέσα στην καρδιά σου... Καλό κουράγιο...