Αντίο Κλαίρη μου....




lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Καλα δεν μπορω να το πιστεψω!!! Ειδα τον τιτλο του θεματος και λεω, οχι δεν γινεται!! Κριμα γαμωτο, λυπαμαι παρα πολυ πραγματικά! Σου ευχομαι κουραγιο και να την θυμασαι παντα με χαμογελο για τις ομορφες στιγμες που ζησατε μαζι!
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Σας ευχαριστώ, σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου ... με συγχωρείτε που δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω... όλα είναι ακόμα τόσο μα τόσο νωπα....
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...Δεν ξέρω αν γράφω μήπως ελαφρύνω τον πόνο μου ή ελπίζοντας κάποιος να με βοηθήσει να το χειριστώ...
Χρυσούλα,

Είναι, σχεδόν, μονόδρομος: Πάντα, σε παρόμοιες περιπτώσεις, ανείπωτης "ήττας"... κλαίμε τους νεκρούς μας και διασώζουμε τη σημαία μας...

Και, για σένα...
"οι νεκροί σου" είναι η Κλαίρη... ίσως θα κλάψεις, μέχρι να μην υπάρχει άλλο δάκρυ να κυλήσει...
"η σημαία σου" είναι η βαθύτατη αγάπη σου για το "σκύλο"... και για τον άνθρωπο...
 




mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Σου ευχομαι καλο κουραγιο.
Να εισαι γερη, και να τη θυμασαι με ενα χαμογελο.
Και να ξερεις οτι ειναι διπλα σου σε καθε σου σκεψη.
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Χρυσούλα έχω τις κακές μου, δεν είχα σκοπό να μπω στο φόρουμ σήμερα, μου ήρθε ένα πμ που αφορούσε αυτό το θέμα και :confused::confused::confused: άμα γράψω λολ θα θεωρηθώ ηλίθιος αλλά αυτό μου έρχεται.

Χρυσούλα μου, θυμάσαι στην πρώτη έκθεση που θα πήγαινες που είχαμε ανταλλάξει κι ένα πμ πως θέλαμε να γνωριστούμε; Ήρθα για την Κλαίρη. Σκέψου λιγάκι μπας κι αυτό σου φτιάξει το κέφι πως ενώ εσύ στεκόσουν με το Εκλαιράκι αγκαλιά ένας ηλίθιος απέξω με μια μηχανή πέρασε πάνω από πέντε φορές μπροστά απ' τη γιγάντια ταμπελάρα του μάραθον και δεν την έβλεπε.

Ακόμη και χθες κάποιο μέλος ήθελε να πάρει Γιόρκι κι έγραψα ''που είσαι βρε Χρυσούλα''. Είναι αδύνατον να το δεχτώ και τόσο άδικο όσο όλα τα άλλα που μάς τρελαίνουν καθημερινά.

Δε μπορώ να σου γράψω ξεπέρασε το, ή λυπάμαι, το ξέρεις πως λυπάμαι πολύ, το έχω ζήσει, ξέρω τι περνάς, δεν ξέρω πως το περνάς και πόσο θα σε επηρεάσει, αλλά κράτα τη κοντά σου.

Να είσαι καλά
 








matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Λυπαμαι για την απωλεια σου.
Δεν σας εχω γνωρισει αλλα εχω διαβασει τα ποστ σου και το μονο που εχω να πω ειναι οτι η μικρουλα σου αγαπηθηκε οπως αξιζει σε ενα σκυλο.
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Xρυσσούλα, τι να πω :(
Λυπάμαι πάρα πολύ ρε γαμώτο,δεν το πιστεύω, καλό ταξίδι στο εκλαιράκι και καλό κουράγιο σε εσάς... :(

Εύχομαι ο χρόνος να απαλύνει τον πόνο σας και να θυμάσται τις όμορφες στιγμές που ζήσατε μαζί με χαμόγελο..
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Λυπάμαι βαθύτατα κι ας μην είχα την τύχη να σας γνωρίσω ποτέ από κοντά...
πάγωσα μόλις είδα τον τίτλο του θέματος :(
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
χρυσουλα λυπαμαι ειλικρινα πολυ...
δεν τα παω καθολου καλα με τον θανατο.. νιωθω τον πονο σου :(
Λυπαμαι ειλικρινα παρα πολυ...
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Δεν μπορώ να το πιστέψω...
Έχω σοκαριστεί...:cry: Λυπάμαι πολύ..:(:(:(:(:(
Δεν ξέρω τι άλλο να πω..απλά δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω..Κουράγιο εύχομαι...:(:(
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Ναι..είμαστε από αυτούς που δυστυχώς δεν προλάβαμε.. ακόμα και αν το είχαμε πει τόσες φορές..!!
Και είναι από τα χειρότερα νέα που άκουσα μόλις πριν ένα λεπτό στο τηλέφωνο..

Είναι ψέμα..βλέπουμε όλοι ένα κακό όνειρο δεν μπορεί..!!!!
 


milk takis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2012
319
3
thessaloniki
Σε καταλαβαινω απολυτα Χρυσουλα,συλλυπητηρια,να την θυμασαι παντα,και γω πριν 5 μηνες εχασα τον ρουντι,τον χτυπησε αμαξι.Λυπαμαι πολυ..