Αστεία βίντεο




vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
δε γνωρίζω γλώσσα σώματος των καγκουρών, μου φαινόταν λες και προσπαθούσε να βαλει τον σκύλο στο σάκο του!

'θα σε παρω να φύγουμεεεε, σ'αλλα γη σ'αλλα μέρηηηηηη'

τι ωραίος σκύλος!
 






Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
ΧΑΧΑΧΑ ατακα επικής έμπνευσης :LOL:
υποψιν βέβαια οτι μερικές δε φοράνε :D
Στο επομενο βιντεο θα τον βάλει να ξυρίσει το μουστάκι :p
 






d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
πιανει πουλια ατον αερα!
" :cool: Έπινα και κάτι μπ@φους πιο πριν.. :eek: Παραείσαι κι εσύ γρήγορος αδερφάκι μου.. :confused: Για το Νικοπολίδη με πέρασες; :notworthy: Είμαι εγώ για εκτινάξεις; :notworthy:Την όρεξη σου είχα νομίζεις; :notworthy: Δεν πεινάω ρε ΑΘΡΩΠΑ.. :confused: Και χάρη σου κάνω που ασχολούμαι.. :unsure: Τι γεύση έχει, ΓΛΥΚΙΑ; o_O Άντε καλά.. :cool: Επειδή είσαι εσύ, αν την πετάξεις βολικά θα την πιάσω τη γ@μημένη τη λιχουδιά.. ΛΥΣΣΑΞΕΣ μες στη μούρη μου τόση ώρα..! :notworthy: "
 




milou LGD

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2013
386
230
πιανει πουλια ατον αερα!
ντροπη να κοροιδευετε τα αθωα λευκα αρκουδοσκυλα. :ROFLMAO:
ειναι λιγο στρουμπουλο αλλα το ξαδερφακι μας ειναι πανεξυπνο, ειμαι σιγουρος. οπως διαβασα και σε σχολιο 'το κανει επιτηδες για να του πετανε πολλες λιχουδιες':p
 








KaterinaSp

Well-Known Member
8 Ιουνίου 2012
390
174
Ηράκλειο
Καλε!!!!!!!:eek::eek::eek::confused:
Πως το πήγαν σπίτι μετα αυτό;;;;
Κι ο δικός μου μπαίνει σε όλες τις λασπολακουβες και βουτάει την κοιλιά του να λασπωθει καλά καλά, αλλά οχι κι έτσι...:eek:
Πάντα υπάρχουν και χειρότερα τελικά o_O:D:D
 
  • Like
Reactions: stamatia








dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Είναι αυτή μία, ότι θέλει τον κάνει! Για να ανέβει στο κρεβάτι ο Savio όταν είναι ήδη εκείνη, ανεβάζει τα μπροστινά πόδια, περιμένει έγκριση με τα μάτια της Salve και δειλά δειλά ανεβαίνει και αυτός! Πολύ γέλιο οι γκριμάτσες τους!
 
  • Like
Reactions: betty coltrane


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Είναι αυτή μία, ότι θέλει τον κάνει! Για να ανέβει στο κρεβάτι ο Savio όταν είναι ήδη εκείνη, ανεβάζει τα μπροστινά πόδια, περιμένει έγκριση με τα μάτια της Salve και δειλά δειλά ανεβαίνει και αυτός! Πολύ γέλιο οι γκριμάτσες τους!
Άντε, ελπίζω, αυτό να είναι και το θέμα στο επόμενο βιντεάκι, που θα ανεβάσεις εδώ. :)
 
  • Like
Reactions: dimitris_s2k