Αστείες φωτογραφίες των σκύλων μας!!










Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Ωσάν τρελό!! Και έχει πλάκα γιατί παλεύει κάθε φορά να την σπάσει σε μικρότερα κομμάτια (όπως και την κανονική της τροφή) και εκνευρίζεται που βλέπει ότι δεν λειτουργεί και εδώ το ίδιο σύστημα! :) Την φτύνει, τη μυρίζει, της κάνει το αφεντικό και την ξανατρώει! Αυτό γίνεται καμιά εκατοστή φορές μέχρι να την καταπιεί!

Βέβαια, έχω πάψει εδώ και καιρό να την αφήνω να της τρώει, γιατί μου έχουν πει ότι δεν κάνει (όπως και στον άνθρωπο, έτσι και στον σκύλο κάνει λέει 7 χρόνια για να την απορροφήσει ο οργανισμός). Δεν ξέρω για να είμαι ειλικρινής τι βάθος αληθείας έχει αυτό, αλλά της δίνω τσίχλες, την αφήνω να παίζει και στο τέλος τις πετάω. Αλλά τρελαίνεται να παίζει με δαύτες και όποτε κάποιος μασάει, πάει στο στόμα του και παλεύει να την πάρει!! :)
 






Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
χαχαχα ειναι τελεια avraki !!! Και μοιαζει τρελα στο βλαμμενο το δικο μου !
Nαι, ναι, θυμάσαι που στα 'λεγα και πιο παλιά?? Όπως και ο Ρούμπη μας, μοιάζει με το άλλο το δικό σου (το εικονιζόμενο yorkshirάκι! :) ).
 












Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Ανεμοδαρμένος, πασπαλισμένος με άμμο και με μια σχετική απορία...:rolleyes::p

Για κάποιον άκυρο λόγο κάθε φορά που τη βλέπω αυτή τη φωτογραφία μου έρχεται αυτόματα στο μυαλό "κροκοδειλάκιας"! Ανύπαρκτος συνειρμός, το ξέρω! Αλλά αυτό μου 'ρχεται! :) :)
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Ευσυνείδητος οδηγός!

Μετά το πλυντήριο (για όσους θυμούνται απ' τον 14 διαγωνισμό) αποφάσισε ο Πατού να επεκτείνει τις γνώσεις του και στην οδήγηση! :)

Και μάλιστα αν και αρχάριος είναι τόόόσο ευσυνείδητος οδηγός! Πρώτα ελέγχει να δει αν έρχεσαι κανείς και μετά κοιτάει ευθεία και...φεύγει! :)
 

Attachments





lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Αυτες οι φωτο εχουν τραβηχτει ενω το αυτοκινητο ειναι παρκαρισμενο?? Γιατι σε διαφορετικη περιπτωση αυτο ειναι πολυ επικινδυνο για τον σκυλο, εσας, αλλα και τους αλλους.. (Παλι η σπαστικη της παρεας) :p
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Αυτες οι φωτο εχουν τραβηχτει ενω το αυτοκινητο ειναι παρκαρισμενο?? Γιατι σε διαφορετικη περιπτωση αυτο ειναι πολυ επικινδυνο για τον σκυλο, εσας, αλλα και τους αλλους.. (Παλι η σπαστικη της παρεας) :p
EΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το αυτοκίνητο είναι παρκαρισμένο!!Πιο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν γίνεται! :)
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Και εγω βεβαια, συνεχιζω την παρατηρηση...:rolleyes: Στο ποδι της αυτη η περιοχη που φαινεται διαφορετικα περιπου στην μεση, τι ακριβως ειναι;