Ατταλος βιντεο


μαρκος

Well-Known Member
7 Μαϊου 2009
253
0
43
Νεα Ιωνια
Εδώ είναι ο Ντρουλής να βοήθαει στην δουλει , τρώει και πολύ , συγκεκριμένα βοηθαει στο ανοιγμα των χαλίων :):):) και επειτα λεει τα ονοματα μας μετραει κτλ δηδ χαζαμαρες :D:D:D

ευχαριστώ την καμεραμαν νοελα

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=0XXlcWLuDnI"]YouTube- attalos[/ame]
 






Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Τελικά το 'χει το όνομα δηλαδή!:eek::eek: Πολύ ενδιαφέρον. Δεν είναι ο Ελληνικός Ποιμενικός ή ο Αυστραλέζικος Ποιμενικός ως φυλές που κάνουν τον εργασιακό σκύλο της φασίνας αλλά το Ατταλιδικό όνομα!!!!!:eek::eek::eek::p:p:D:D:D:D:D Καταπληκτικό!!!!! Ο ΕΠ του Μάρκου στρώνει χαλιά (είναι ακόμα μικρός βέβαια) και ο ΑΠ ο δικός μου μαγειρεύει (πάλι έφτιαξε μπακλαβά χτες για το Thanksgiving την Πέμπτη) και βάζει σκούπα και σφουγγαρίστρα!!!:D:D:D:D:D Επιπλέον ξεπακετάρει κιβώτια αλλά εκεί τα θαλασσώνει ελαφρώς και δεν τον πολυαφήνω!:p:p:D:D:D:D:D

Καλά, Μάρκο, περίμενε να δεις τι θα κάνει κι ο δικός σου όταν μεγαλώσει κι άλλο!:eek::eek::rolleyes::rolleyes::p:p:D:D:D:D
 


βάσω

Well-Known Member
17 Μαρτίου 2008
244
0
χαχαχαχαχαχα..γεια σου ρε χοντρουλη:D κι εγω που ελεγα ποιος θα μου κατεβασει τις κουρτινες που θελουν πλυσιμο,ρε συ μαρκο δε μου τον στελνεις για καμια βδομαδουλα:p
 




βάσω

Well-Known Member
17 Μαρτίου 2008
244
0
ααα...οχι Sara,ενταξει δε λεω θα μου κανει δουλεια,θα κατεβασει τις κουρτινες,αλλα για να τον χορτασω τον χοντρουλη θελω ενα μισθο,οχι να πληρωσω και ενοικιο...μαρκο:) τι λες?
 








Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Όχι ρε, έχω ΙΧ Άτταλο. ΣΥΝ το ότι είμαι ειδική και στους αρχαίους Αττάλους, οπότε έχω και τα μέσα!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ας επωφεληθεί από την προσφορά κανένας άλλος κακομοίρης....:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU