Βόλτα στα Βασιλικα την Κυριακή 10/4


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
Φερτον να του συστησω την Σοκο και θα γυρισει στις παλιες καλες του συνηθειες!!

Παντως περα απο την πλακα ειναι μεγαλο ξενερωμα να πηγαινεις για να περασεις καλα με το σκυλο σου
και να φευγεις δαγκωμενος. Και θα συμφωνησω οτι καλυτερα στο λουρι παρα λυτοι και λαβωμενοι!

Γιατι να "χαλασω" εγω τον σκυλο μου για να ειναι ελευθερα οσα δεν πρεπει και να ξεσσαλωνουν?
Σιγουρα και υπαρχει περιπτωση να γινει καποια μανουρα αλλα ειμαι της αποψης οσο μπορουμε
να φυλαχτουμε δεν ειναι κακο!
ασε γιατι εχουμε και τη αουρα.περα απο τη πλακα ομως τι να πω.
ο μπαμπης δεν ειχε ξανακανει κατι τετοιο και γενικα δεν εκανε.κ φαντασου ποση ωρα ηταν λυτος ωρες.
τωρα τι στραωβμα εφαγε με τον φωντα και τον βουτηξε δεν ξερω.και που να περιμενεις οτι το σκατο θα επιτεθει με τετοια λυσα σε ενα σκυλο κατα πολυ μεγαλυτερο του!
γιαυτο τωρα σκυλοβολτα θα ξαναδει ποτε!
θα ερχομαι μονο για τα τσιπουρα και για να παιζω με τα δικα σας
 


Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
Εχω μια λεξη για σενα. Σακουλιτσες. Τα μαζευουμε και τα πεταμε στου καδους που εχει.

Εγω παντως την επομενη φορα που ελπιζω να μπορεσω να ερθω την δικια μου δεν θα την λυσω.
Οχι επειδη θα τσαμπουκαλευτει (δεν εχει δειξει τετοια δειγματα μεχρι στιγμης) αλλα επειδη το ελα μας δεν ειναι και πολυ δυνατο σε νεες περιοχες.
Μην κανει κανα αστειο και εξαφανιστει μεσα στα δεντρα και την ψαχνω σε ολη την Παρνηθα
δεν το λέω γι'αυτό. Δόξα τω Θεώ έχουμε κάτι σακουλίτσες που μυρίζουν κι ωραία! :Ρ Απλά ψάχνω τρόπο να τον πάω κάπου για να κάτσουμε ώωωωωωωωωωωρες μπας και αξιωθεί να τα κάνει έξω!
Γι'αυτό "ψήνομαι" πιο πολύ να έρθω. Αλλά δεν ξέρω ακόμα το πρόγραμμα της δουλειάς :(
Πάνε κι αχρησιμοποίητες οι σακούλες :Ρ
 


bill_soka

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2011
50
1
Ισως δεν ειναι το τοπικ να τα λεμε εδω.. αλλα για αυτο σας εχουμε βρε mods..

Ολα μπορουν να συμβουν.. ακομα και σκυλια που γνωριζονται μεταξυ τους μπορει να μαλωσουν.
αν μπει ο Bill_soka η σοκα συγκατοικουσε με μια αλλη σκυλα.. και τελικα μια μερα σε ενα παρκο μαλωσαν και απο τοτε ουτε να δει η μια την αλλη..
Δεν τρεχουμε απο σκυλο παρκο σε σκυλοπαρκο... μου τον εχουν βουτηξει 2 φορες τον Σαγκα.. ακομα και τωρα ομως , δεν εχει αρπαξει σκυλο. Θες γιατι τον προσεξα, θες γιατι ειναι αυτος ο σκυλος (μιλαω για τον Σαγκα.. γιατι ειναι η δικη μου περιπτωση και αυτη ξερω καλα.. δεν γενικευω)..οτι θες...
Μου εχει φυγει σε παρκο που ειμαστε 3 θυληκες και ο κονιορδος μου.. γιατι εφτασε αλλο αρσενικο.. και πηγε βουρ να δει ποιος ηρθε.. πλησιασα ηρεμα.. ειπα ελα -τελος.. και ηρθε... κανενα τσαμπουκα.
Ετυχε να εχει αυτο το χαρακτηρα.. πετυχε και λιγο η ιδιαιτερη προσοχη μου.. εδεσε το γλυκο.

αλλα ακομα και παλι.. δεν τον αφηνω λυτο ανεξελεγκτα. σε σχεση με την Ζαιρα ας πουμε.. ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ. και στα λιμερια μας αν ειμαστε, αν πεσει στην αντιληψη μου οτι ερχεται αλλος.. παω ηρεμα και τον δενω.
Γιατι μπορει ο δικος μου να μην κανει τιποτα.. να κανει ο αλλος.. γιατι να ραβω τον σκυλο μου? ;)
Αν ηξερα οτι ο σκυλος μου αρπαζει.. απλα δεν θα τον ελυνα και τελος. και δεν θα επιχειρουσα να πηγαινω σε σκυλομαζωξεις γιατι θα ηταν μια ταλαιπωρια. και για μενα.. αλλα και για τον σκυλο.
Φτου κακα και μακρυα απο μας.. μεχρι να συμβει .. προσεχω τα ρουχαλακια μου .
ουδεποτε εγινε κατι τετοιο!!!! η kasi ψευδεται ασυστωλος κ διασυρει το ονομα μου!!!!!!!!:D:D:D;););)
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
ουδεποτε εγινε κατι τετοιο!!!! η kasi ψευδεται ασυστωλος κ διασυρει το ονομα μου!!!!!!!!:D:D:D;););)
πολυ ωραια λοιπον.. I rest my case!
και κανονισε καμια βολτα με εκεινη την πιτμπουλινα.. λοιπον! :p εχω καιρο να την δω...
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εαν υπαρχει πιτμπουλίνα, την θελουμε και εμεις να μας μαθει τα ''κολπα'' καθοτι άβγαλτοι...:D
 


bill_soka

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2011
50
1
μετα απο ωριμη σκεψη:rolleyes: (κ αρκετα απειλητικα τηλεφωνηματα) κατεληξα οτι ναι! εχει απολυτο δικιο η kasi! ετσι εγιναν τα πραγματα...:p
χωρις πλακα τωρα, συγκατοικουσαμε αρκετο καιρο κ ειχαν κανει αχωριστο team!!! χτυπουσε η μια, πονουσε η αλλη!!!! κ ενα ωραιο βραδυ,μετα απο πολλα προηγουμενα,στην παραλια, μετα απο ατελειωτες ωρες παιχνιδιου με ενα κ μοναδικο μισογεματο μπουκαλι νερο, αρπαχτηκαν χωρις να καταλαβουμε ποτε γιατι κ πως αρπαχτηκαν!!! η μια ραμματα στην πατουσα κ η αλλη ψηλα στο μπροστινο ποδι!!!:eek::confused:
απο τοτε κ μετα δε....!!!! φρικη....
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
ασε γιατι εχουμε και τη αουρα.περα απο τη πλακα ομως τι να πω.
ο μπαμπης δεν ειχε ξανακανει κατι τετοιο και γενικα δεν εκανε.κ φαντασου ποση ωρα ηταν λυτος ωρες.
τωρα τι στραωβμα εφαγε με τον φωντα και τον βουτηξε δεν ξερω.και που να περιμενεις οτι το σκατο θα επιτεθει με τετοια λυσα σε ενα σκυλο κατα πολυ μεγαλυτερο του!
γιαυτο τωρα σκυλοβολτα θα ξαναδει ποτε!
θα ερχομαι μονο για τα τσιπουρα και για να παιζω με τα δικα σας
Μπορει να νομιζε οτι θα του φαει τις γκομενες! Εξαλλου η γοητεια του ειναι εκρηκτικη! :)
Στο πα και τοτε στο λεω και τωρα, στην θεση σου θα τον ξαναφερνα σε σκυλοσυναντηση
αλλα δεμενο ετσι ωστε αν θελει να κανει μαγκια να τον βουτηξεις. κ αν δεις οτι μετα απο
ωρα και αφου εχουν ερθει ολοι δεν μανουριαζει με τα υπολοιπα σκυλια τοτε τον λυνεις.
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
ρε ξερεις τι θα γινει απλα οση ωρα θα ναι δεμενος θα γαβγιζει!
εκτος αν φερει η κασι το σαγκα και τον δαγκασει και ησυχασουμε!
πλακα πλακα θα πηγε ο φωντας να του φαει την αργω!
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
superman

Να τα φερεις τα σκυλακια σου,κριμα ειναι!!!!
Εξαλλου ο Φωντας θα εχει σωματοφυλακα
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU