ΓΝΩΣΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ


madm

Active Member
19 Ιανουαρίου 2010
25
0
Καλησπερα! Θα ηθελα τη βοηθεια σας σε ενα προβλημα που αντιμετωπιζω.Πριν 1,5 χρονο αγορασα απο γνωστο εκτροφειο ενα Juck Russell.Μου εστειλε ο εκτροφεας το σκυλι με το βιβλιαριο υγειας και τιποτα αλλο αφου με πληροφορησε οτι θα μου στειλει το pedigree οταν θα ερθει γιατι δεν ηταν ετοιμο απο τον ΚΟΕκαι τοτε θα επρεπε να του δωσω αλλα 50 ευρω.Την ιδια απαντηση, δλδ οτι δεν ειναι ετοιμα, μου εδινε για πολυ καιρο και μετα απο πιεσεις μου ειπε οτι δεν ειχε δηλωσει το σκυλο στη Ελλαδα αλλα στο εξωτερικο γιατι δεν τον συμφερε(???) και οτι περιμενε να του στειλουν το χαρτι.Τελικα πριν απο λιγο καιρο μου ειπε οτι δεν μπορει να βρει αυτον που εφτιαχνε τα pedigree στο εξωτερικο και οτι εχει χαθει....Μαλιστα μου προτεινε να μου στειλει απο ενα αλλο σκυλι ιδιο το οποιο ειχε απεβιωσει..Πως σας φαινονται ολα αυτα?? Δεν ειναι φανερο οτι κατι δε παει καλα με τον συγκεκριμενο εκτροφεα?? Καποιος που γνωριζει απο αυτα καλυτερα απο εμενα μπορει να μου πει την αποψη του?
 






madm

Active Member
19 Ιανουαρίου 2010
25
0
ΚΤΙ στην Πάρο..Αλλα το θεμα δεν ειναι αυτο αλλα τι γινεται απο εδω και περα....:(
 


Kaipan

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2010
49
0
πετρουπολη
τον γνωριζες ή απλα σου συστηθηκε ωσ εκτροφεας?
Ωσπου να τον αναγκασεις να σου τα πει αυτα σου φερονταν αλλα και φαινονταν ενταξει?
 


madm

Active Member
19 Ιανουαρίου 2010
25
0
Αυτο το εχω καταλαβει αλλα τι μπορω να κανω??Μπορω να τον καταγγειλω καπου ισως??
 


madm

Active Member
19 Ιανουαρίου 2010
25
0
τον γνωριζες ή απλα σου συστηθηκε ωσ εκτροφεας?
Ωσπου να τον αναγκασεις να σου τα πει αυτα σου φερονταν αλλα και φαινονταν ενταξει?
Ειναι γνωστο εκτροφειο με ιστοσελιδα.Μεσα απο την ιστοσελιδα βρηκα το τηλεφωνο και επικοινωνησα.Παραπανω εχω αναφερει το ονομα του εκτροφειου
 














Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
ενταξει ρε μιχαελα απλα εχει κανα 2 ρατσες παραπανω:eek::eek:. Τι να πω πραγματικα φοβερο εκτροφειο
συγνωμη:(
αντι για 49 που επιτρεπονται εχει 51:Dυπερεβαλα τι να κανω?συγχωρεστε με παρακαλω:Dεχει τα παντα ολα σε τιμη ευκαιριας!!παρτε κοσμε τωρα που γυριιιιζειιιι
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
συγνωμη:(
αντι για 49 που επιτρεπονται εχει 51:Dυπερεβαλα τι να κανω?συγχωρεστε με παρακαλω:Dεχει τα παντα ολα σε τιμη ευκαιριας!!παρτε κοσμε τωρα που γυριιιιζειιιι
:paja1::paja1::paja1::paja1::paja1: μπορει πραγματι να χει 51
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
:paja1::paja1::paja1::paja1::paja1: μπορει πραγματι να χει 51
μη το γελας εχει διαφορες επεκτασεις στην ιστοσελιδα αν το ψαξεις..ο καλος ο εμπορας ολα τα'χει.δεν μπορει να αφησει πελατη παραπονεμενο.μινι ροττβαιλερ θες ποκετ ροττβαιλερ σου δινει.εγγυηση μιλαμε τωρα οχι αστεια
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Τι είναι πάλι αυτο....
Και αγγελίες, και link για εκτροφεία, και δδεν ξέρω τι άλλο....
 


madm

Active Member
19 Ιανουαρίου 2010
25
0
Παντως στον Κοε που ειχα επικοινωνησει στην αρχη μου ειχα πει οτι συνεργαζονται με τον κυριο αυτο και το "εκτροφειο" του.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight