Γεια σας, είμαι η Αθηνά.


christosvon

New Member
2 Ιουλίου 2023
4
24
41
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα. Είμαι η Αθηνά και έχω βάλει τον μπαμπά μου να γράφει για μένα. Θα προσπαθήσω να διαβάσω οτι μπορώ και συγνώμη αν ρωτήσω κάτι που έχει προηγουμένως καλυφθεί σε παλαιότερα thread
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Αθηνά μου, καλώς μας ήρθες!

Να ξέρεις, ο μπαμπάς σου δεν έχει βάλει γλώσσα μέσα. Μιλάει ασταμάτητα για σένα. Ακούραστα. Μόνο μέχρι πόσες τρίχες έχει η γούνα σου, δεν μας έχει πει ακόμη.
.
.
.
Nooooooooot...μπαμπά της Αθηνάς!!! Δεν φτάνουν δυό φωτό. Πες καλέ και τίποτα για το κορίτσι σου! :p
 


christosvon

New Member
2 Ιουλίου 2023
4
24
41
Αθηνά μου, καλώς μας ήρθες!

Να ξέρεις, ο μπαμπάς σου δεν έχει βάλει γλώσσα μέσα. Μιλάει ασταμάτητα για σένα. Ακούραστα. Μόνο μέχρι πόσες τρίχες έχει η γούνα σου, δεν μας έχει πει ακόμη.
.
.
.
Nooooooooot...μπαμπά της Αθηνάς!!! Δεν φτάνουν δυό φωτό. Πες καλέ και τίποτα για το κορίτσι σου! :p
Καλημέρα!
Είμαι η Αθηνά 8.5 ετών,πρώην αδεσποτάκι αλλα πλέον κοιμάμαι σε όποιο κρεββάτι θέλω, πηγαίνω πεζοπορία στα βουνά με τον μπαμπά και με παίρνει μαζί του όπου και να πάει. Και φυσικά γίνεται πάντα τον δικό μου.

Ο μπαμπάς ψάχνει κάποιο τρόπο να μην αγχώνομαι πολύ στο ταξίδι με το αυτοκίνητο διοτι ενω παλιότερα δεν είχα κανένα πρόβλημα.
 
  • Love
  • Like
Reactions: Orjo and l.Kyveli


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.819
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf