Γεια σας κι απο μααααας..


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
Πανέμορφη αν και μου τα χάλασες γιατί διάβασα πώς την πήρες απο ιδιώτη!

υγ ωραία παίζουν αν και το ΓΠ άλλα έχει στο μυαλό του..
 


Wolverine

Well-Known Member
23 Μαϊου 2013
81
5
32
Λίγο άσχετο, αλλά θέλω να ρωτήσω... Ποιά φωτογραφική χρησιμποοιείς; Βγάζει πολύ ωραίες φωτογραφίες!
 




Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Καλως ηρθατε...κουκλι η κουταβοφατσα σου! να την χαιρεσαι και να χετε πολλα πολλα υπεροχα χρονια παρεα με χαρουμενες στιγμες!
 




silkwood

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2013
62
1
Ιεραπετρα Κρητης
Προχτες καναμε και την στειρωση στην μικρουλα και ολα πηγαν πολυ καλα. Ολη μερα ηταν μισοζαλισμενη, κοιμοταν, δεν κουνουσε ουτε το βλεφαρο. Κατα το απογευμα αρχισε να μου κουναει την ουρα της, και απο χτες ειναι σαν να μην εγινε ποτε η επεμβαση. Τρωει κανονικα περπαταει.. Τις 2 πρωτες μερες φαγαμε βραστο κοτοπουλο!!
Κατα συμπτωση η στειρωση εγινε πανω που τελειωνε το τσουβαλι της Acana. Τωρα λεω να την παω σε Royal Canin sterilised. Πιστευω θα της κκατσει καλυτερα μιας και ειναι αρκετα πιο ελαφρια απο την προηγουμενη.

Εικονες απο την εμπειρια μας, συντομα!
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Η ακανα ειναι ποιοτικα καλυτερη απο την royal canin. Δεν υπάρχει κανεναε λόγος να την αλλάξεις εφοσον η ακανα έκατσε καλα στον σκύλο.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Ναι, δεν χρειάζεται να της δώσεις ειδική τροφή. Μην μπαίνεις σ'αυτό το τριπάκι. Αν τυχόν, δεις και παίρνει βάρος, της μειώνεις την ποσότητα της κανονικής της τροφής.
 


silkwood

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2013
62
1
Ιεραπετρα Κρητης
Ολοι οι εκτροφεις εδω στην Κρητη προτεινουν Royal Canin. Ειναι πιο ελαφρυα σε σχεση με την Ακανα για εδω κατω που 6 μηνες το χρονο εχουμε ζεστες. Τωρα ο γιατρος μου ειπε οτι το ιδανικο θα ηταν να της εδινα light. Αλλα αν συνεχισω στην ιδια τροφη, να δωσω λιγοτερη ποσοτητα και να συμπληρωνω με καποια βιταμινη. Τι σας φαινεται πιο σωστο?
 




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Και ο δικος μου εκτροφεας ελεγε ρογιαλ κανιν να δινω αλλα,αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να δωσω :) , γιατι να αλλαξεις μια ποιοτικη τροφη που της εχει κατσει καλα ?
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
καμια βιταμινη δε χρειαζεται, και καμια αλλαγη τροφης. Η ακανα ειναι πολυ πιο μπροστα, σε ποιοτητα. Απλα ισως χρειαστει να δινεις λιγο μικροτερη ποσοτητα.