Γεια!!


KonstantinaB

Member
18 Μαϊου 2009
8
0
Γεια σας!Ονομάζομαι Κωνσταντίνα και έχω δυο πανέμορφα πεκινουά!Την Ζήνα που είναι 11 χρόνων και είναι γνήσιο Θιβετιανό λευκό πεκινουά με μαύρη μυτούλα και την κόρη της την Τσίλα που είναι 4 χρόνων.
Αν έχει κάποιος αρσενικό πεκινουά και θέλει να ζευγαρώσει καλοδεχούμενος!!
Ευχαριστώ!!:)
 




sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
για να προλαβω ολους τους μουτζαχεντιν. (μπας και κανουμε κανα καλο εχει και την γιορτη της μεθαρυιο).

γιατι θεωρεις οτι πρεπει να ζευγαρωσει το σκυλι σου?
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Γεια σου Κωνσταντίνα χρονια πολλά για την γιορτή σου, αλλα θα σε στεναχωρήσω γιατί εδώ δεν επιτρέπονται τέτοιου είδους αγγελίες..

Δες το γιατι:http://www.dogforum.gr/v2/showthread.php?t=273

Αν δεν μπηκες μονο για να ψαξεις γαμπρο..καλως ηρθες!!:):)
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Καλώς ήρθες!:)
Ελπίζω να μην μας φύγεις πριν ακούσεις γιατί λέμε ότι δεν πρέπει να ζευγαρώσεις την σκυλίτσα σου!Μπορεί και να έχουμε δίκιο!Που ξέρεις!:rolleyes:
 














foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Δεν είναι ότι δεν το επιτρέπουμε...
Στο κάτω κάτω δεν έχουμε και καμία δύναμη να το απαγορεύσουμε και να ελέγξουμε ότι δεν τα ζευγαρώσατε...
Εμείς λέμε ότι δεν είναι καλό ούτε για εσάς, ούτε για τα σκυλιά σας, αλλά και ούτε για τους απογόνους τους...και τα δικαιολογούμε μέχρι την τελευταία πρόταση....
Απο κει και πέρα ο καθένας αναλαμβάνει την ευθυνη των πράξεών του!;)
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Oχι απαγορεύονται τέτοιες αγγελίες από τους κανονισμούς του forum, όπως απαγορεύονται και τα κεφαλαια..;)
 


MARAKI

Active Member
23 Μαϊου 2009
29
0
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
sorry για τα κεφαλαια...;)οκ παιδια εξαλλου τησ θειασ μου ειναι αλλα το εχω σα δικο μου..θελω να κανω στηρωση τη δικια μου αλλα με ειπαν οτι παθαινουν ψυχολογικα κ η δικια μου ηδη εχει ..:(
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight