Γερμανικό Ποιμενικό συναντά νεογέννητα γατάκια


AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1
Εν τω μεταξυ, μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι φευγουν απο τη ζεστασια και απο την κουβερτα συνεχεια και πανε στην αλλη μερα που δεν έχει τιποτα και μου παιζουνε τα νευρα;;;
 


AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1
θα πηγαινει η Αυρα στον χωρο τους! ή θα στρωνεις οπωσδηποτε απο κατω κατι καθαρο και οσο το δυνατο σε ποιο ζεστο μερος..

γαλα για γατακια πηρες?ισως ειναι αδυναμο απο το γαλα που δινεις που δεν ειναι καταλληλο για γατακια! μου χει συμβει οταν βρηκα σαββατο απογευμα και μεχρι τη Δευτερα αναγκαστικα εδινα φρεσκο.
Ναι ναι, κανονικα, και μπιμπερο!

Δες το προηγουμενο μου ποστ για την ζεστασια, γιατι αυτα μαλλον ειναι "Βορειου πολου"! δεν εξηγειτε αλλιως!
 


AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1
Πόσο τρυφερή εικόνα..!!!
Να την χαίρεσαι την κυρία σου.. κ μπράβο για την πράξη σας..!!

Μακάρι όλα να πάνε καλά κ για τα γατάκια..!!
Δεν ειναι φοβερη φωτο;;;

Πειτε μου ποτε θα κανετε διαγωνισμο φωτογραφίας να σας σκίσω όλους!!!!! :p :p
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Ναι ναι, κανονικα, και μπιμπερο!

Δες το προηγουμενο μου ποστ για την ζεστασια, γιατι αυτα μαλλον ειναι "Βορειου πολου"! δεν εξηγειτε αλλιως!
ισως επειδη μετακινουνται κουραζονται και ξεραινονται εκει!
επισης ειναι ολα μαζι και το ενα φερνει ζεστη στο αλλο. το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να βαλεις μια ηλεκτρικη θερμοφορα ωστε οπου και να πανε να μην εχεις θεμα. Αλλιως 2 μπουκαλια με καυτο νερο, εννοειται καλα τυλιγμενο κατω απο τη κουβερβα μην εχεις κανενα ατυχημα και θα εχουν ζεστη.
 




AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1
Δες και τη δικια μας, οπου και αυτη εκανε σαν τρελη και νομιζα στην αρχη οτι θα τα φαει!

http://i883.photobucket.com/albums/...0151497981340279_1656955452_n_zps04feb957.jpg

http://i883.photobucket.com/albums/ac39/Hlianna13/DSC04643_zpsd5b7a566.jpg
χαχαχαχαχα!! Φοβερηηηη!!

Τωρα ειναι κολληταρια ε;

Εν τω μεταξυ, εχω ενα καλο νεο... Με πηρε ενας φιλος μου, κτηνιατρος και μου ειπε οτι ισως μπορεσει να τα παρει για μια εβδομαδα, αν δωσω "κατιτι" στην κοπελα που δουλευει στο κτηνιατρείο του για να τα προσεχει!

Μακαρι παιδια, μακαρι!

Να ειμαι σιγουρος και να ησυχασει ο μυαλός μου!
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
τωρα της εχει μεινει το κουσουρι και καθεται και τα γλυφει στα γεννητικα οργανα και πολλες φορες τα αμολανε γιατι δεν τη προλαβαινω να της πω μη!

γενικα ομως τα προκαλει να παιζουν τους γαυγιζει για να της δωσουν σημασια και αλλα τετοια ωραια :p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981