Γιά σας και απο εμάς


elle

Well-Known Member
28 Φεβρουαρίου 2008
223
0
Αλεξανδρούπολη
Καλημέρα σε όλους, να συστηθούμε και εμείς με λένε Ελλη και είμαι η περήφανη μαμά/ιδιοκτήτρια της Βίρμας ενός κηνυγόσκυλου 5 1/2 μηνών.

Η μικρούλα μας είναι διασταυρωση κουρτσχααρ (μαμά) με ντραχτχααρ (μπαμπάς). Στα εξωτερικά χαρακτηριστικά μοιάζει πολύ στη μαμά της αλλα στο χαρακτήρα πήρε πολλά απο το το μπαμπά της.

Εχει απίστευτη ενέργεια και ειναι πολύ ζωηρή.

Ορίστε και μερικές φωτογραφίες μας (slideshow)

 










elle

Well-Known Member
28 Φεβρουαρίου 2008
223
0
Αλεξανδρούπολη
Σας ευχαριστούμε πολύ... :lol:

Συνήθως στις βόλτες μας ξεχνάμε να πάρουμε την φωτογραφική ](*,) (αλλιώς θα είχα χιλιάδες φωτογραφίες της) μερικές φορές ομως ευτυχώς τη θυμήθηκα..

Εδώ είναι και ενα βιντεάκι απο πρόσφατη βόλτα στην παραλία που πηγαίνουμε συνήθως.

 








elle

Well-Known Member
28 Φεβρουαρίου 2008
223
0
Αλεξανδρούπολη
Μπά τα βιντεάκια είναι απο την φωτογραφική Συνήθως δεν κουβαλάω την βιντεοκάμερα μαζί γιατί οσες φορές την πήρα δεν απολαυσα και πολύ τη μικρή μου και τη βόλτα..

Αλλα για να πώ και την αλήθεια έχω άπειρα βιντεάκια με τα κατορθώματα της μικρής μου μέσα στο σπίτι :oops: :oops:
 


















elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Γεια σας καλώς ήρθατε στο όμορφο forum…. :xD:

Χαρήκαμε πάρα πολύ …. :lol:

Είμαστε γειτονάκια και γνωριστήκαμε και από κοντά….

Χαρήκαμε πααααρα πολύυυυ και η μικρή σας είναι τεεεελειαααα φτου φτου… μην την ματιάξουμε ….
 


elle

Well-Known Member
28 Φεβρουαρίου 2008
223
0
Αλεξανδρούπολη
Ευχαριστούμε!!! :lol:

Ελενα θα τα ξαναπούμε απο κοντά στην συνάντηση του dog walking στις 23 του μήνα \:D/ \:D/

Δώσε πολλά φιλιά στη συνονόματη...