Για να παρηγορηθείτε…


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
Ναι, αλλά η τόση τρίχα έχει και τα υπέρ της: λένε ότι ψυχολογικά είναι πολύ πιο soothing να χαϊδεύεις σκύλο με μακρύ τρίχωμα και κατεβάζει και την πίεση!!:p:p:D:D:D
ναι ε????να το πώ στον μπαμπά μου...:)
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Ναι, αλλά η τόση τρίχα έχει και τα υπέρ της: λένε ότι ψυχολογικά είναι πολύ πιο soothing να χαϊδεύεις σκύλο με μακρύ τρίχωμα και κατεβάζει και την πίεση!!:p:p:D:D:D
Tσαμπα κατεβαζει σαν καραμελες η γιαγια τα Triatec Plus!
Απο αυριο σκυλι...:p:D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
Για να τον πω τον μαζοχισμό μου κι εγώ την μαλλούρα την γουστάρω. Κι όταν τον χαιδεύουν ειδικά τα παιδάκια και αρχίζουν τα "ααααα, τι ωραία που είναι η γούνα του, πιάσε μαμά να δεις τι μαλακός που είναι..." και δώστου να χαιδεύουν, ε, ένα καμάρι το νοιώθω. Ο Σωτήρης πάλι όχι :D Πάντως μια αδυναμία στα μακρύτριχα την έχω όσο ζόρι και να έχουν. Και πράγματι στο χάδι, είναι άλλο πράγμα :)
 








macblack

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2009
157
0
από την πόλη του Ζορό
χε χε χε σκέψου το δικό μου που είναι μια σταλιά σκυλάκι και βγάζει τρίχα για άλλον ένα σκύλο χε χε χε
σήμερα να δεις τι έχει να γίνει που το έβαλα σκοπό να το κουρέψω, ευτυχώς θα λείπει η γυναίκα μου
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Ζητα καμια συμβουλη για το κουρεμα, αν πρεπει ή οχι (μπορει να το εχεις κανει ηδη), και προσεχε μην τον κανεις σαν κασιδιάρη :D
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Πού να ξερω αν πρεπει ή οχι? :D Εγω εχω σκυλια που δεν θελουν κουρεμα.
Απλά ειπα να κανεις καμια ερωτηση στα παιδια εδω που ξερουν καλυτερα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
Και στα δικά μου ας πούμε, δεν επιτρέπεται το κούρεμα. Είναι θέμα γούνας και όχι πάντα γούστου. Macblack, ο δικός σου πάντως απ' ότι φαίνεται είναι από αυτά που κουρεύονται και αφού έχεις πάρει και το κολάι... Καλή επιτυχία. Περιμένουμε φωτό με το "μετά" :)
 


Barbie

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2009
81
0
πρεβεζα
αν φαμε καμια τριχα του σκυλου...πειραζει(αν δν εισαι αλεργικος φυσικα)??? νωμιζω εχει ξανα γινει αυτη η ςρωτηση αλλα δν τη βρηκα....
 


alexkouts

Well-Known Member
1 Σεπτεμβρίου 2009
416
0
Βόλος
ε, ολο και καμμια τριχα θα εχουμε φαει χωρις να το εχουμε παρει ειδηση.
οποτε δεν νομιζω να πειραζει!
 


merenta

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
221
1
ΔΡΑΜΑ
ε, ολο και καμμια τριχα θα εχουμε φαει χωρις να το εχουμε παρει ειδηση.
οποτε δεν νομιζω να πειραζει!
ναι μόνο μία έχουμε φάει.. τρίχες να λέτε.
νομίζω πως όχι και λέω όχι γιατί σκέψου οτι τον φιλάς (αν τον φιλάς) και οι ασθένειες μεταδίδονται με τα κόπρανα, σκνίπες....
εκτός και αν ακούμπησε
η γούνα του σε μολυσμένη περιοχή αλλά και πάλι δεν χρειάζεστε να φας τρίχα για να κολλήσεις και εσύ.
 


kounelaki

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2009
111
0
34
Rethymnon
Πω πω πολυ τριχα!Και χωρις furminator?:eek: Καλα λες,να γεμισετε μαξιλαρια!:D
Μεσα στο σπιτι ζει το σκυλουνι σου?
 


kounelaki

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2009
111
0
34
Rethymnon
αν φαμε καμια τριχα του σκυλου...πειραζει(αν δν εισαι αλεργικος φυσικα)??? νωμιζω εχει ξανα γινει αυτη η ςρωτηση αλλα δν τη βρηκα....
Δε νομιζω οτι εχει σχεση αν εισαι αλεργικος...Παντως ολοι εχουμε φαει τριχες απο κατοικιδια,απο κουβερτες,δικες μας...Τιποτα δεν παθαινεις,αποβαλεται με φυσικο τροπο...:p