ΔΙΠΛΗ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΣΚΥΛΩΝ 2x CACIB ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Οποιος ξερει προγραμμα ας δωσει ινφο ! ντουλις τι θα κρατας για να σε γνωρισω ; τα ηθικα Νικομάχεια ; :cool:
Ευριπιδου Βακχαι (Πελλα)

- Εμπρος γρηγορες της Λυσσας σκυλες,εμπρος στο βουνο,
στη συντροφια που εχουνε εκει του Καδμου οι κορες,

να σας παιξω λιγο ? 0αχ0χ0αχα0χα0χα0
 






sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Τόση εσκεμμένη τρολιά με ψεύτικα προφίλ, τόσα προβλήματα σε ανέβασμα φωτογραφιών και πρόσβαση σε άλμπουμ, τόσοι λίγοι ενεργοί μοντερέιτορς για διαχείριση,.............ο Ντούλης το γάμησε το φόρουμ???????
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Πληθυντικό χρησιμοποίησα και δεν απευθυνόμουν μόνο στον ntoulis...

Στα υπόλοιπα συμφωνώ...
 




Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Να προσεχετε τις εκφράσεις σας Κυριοι και Κυρίες.
Και όσοι-όσες το παίζουν εθνοφρουρά του φόρουμ ας συνειδητοποιήσουν επιτέλους πόσο γραφικοί γίνονται. Αν βλεπατε ποσοι γελάνε με τα καμώματα σας θα κλαίγατε ..
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.664
19.908
Και όσοι-όσες το παίζουν εθνοφρουρά του φόρουμ ας συνειδητοποιήσουν επιτέλους πόσο γραφικοί γίνονται. Αν βλεπατε ποσοι γελάνε με τα καμώματα σας θα κλαίγατε ..
Επειδή αυτό, το γράφεις εμφανώς για μένα, αλλά προφανώς, δεν έχεις τα κότσια [για να είμαι και ευγενής αφού το θέλεις] να με κάνεις quote, το αν και το ποιός και το γιατί γελάει με...τα καμώματά μου, να έρθει να μου τα δείξει και να μου τα πει, να γελάσω κι εγώ. Πριβέ βέβαια. Αλλιώς, να μην σε βάζουν όλοι αυτοί, δικηγόρο τους, να υπερασπίζεσαι τα δικαιώματά τους, στο γέλιο :)

Εγώ, θα τα λήξω εδώ τα off topic. Ας το αφήσουμε και αυτό το θέμα, στην ησυχία του...
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Να προσεχετε τις εκφράσεις σας Κυριοι και Κυρίες.
Και όσοι-όσες το παίζουν εθνοφρουρά του φόρουμ ας συνειδητοποιήσουν επιτέλους πόσο γραφικοί γίνονται. Αν βλεπατε ποσοι γελάνε με τα καμώματα σας θα κλαίγατε ..
Εσύ τώρα πρόσεξες τις εκφράσεις σου;;;; :confused:

προχώρησες και σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς...

Το δικό μου σχόλιο αφορούσε στα ατελείωτα off topic...

Εσύ λοιπόν να προσέχεις τι λες από δω και πέρα...
 




Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Επειδή αυτό, το γράφεις εμφανώς για μένα, αλλά προφανώς, δεν έχεις τα κότσια [για να είμαι και ευγενής αφού το θέλεις] να με κάνεις quote, το αν και το ποιός και το γιατί γελάει με...τα καμώματά μου, να έρθει να μου τα δείξει και να μου τα πει, να γελάσω κι εγώ. Πριβέ βέβαια. Αλλιώς, να μην σε βάζουν όλοι αυτοί, δικηγόρο τους, να υπερασπίζεσαι τα δικαιώματά τους, στο γέλιο :)

Εγώ, θα τα λήξω εδώ τα off topic. Ας το αφήσουμε και αυτό το θέμα, στην ησυχία του...
Χαχα αλλο παλι και τουτο, χρειαζονται κοτσια για να σου απαντησει κανεις; :eek: Κουφανε μας κι αλλο, μπορείς
:) Επειδη έχεις επιλεκτική μνημη , σου υπενθυμίζω οτι στο παρελθον σου εχω απαντησει με quote πολλάκις, όσες φορές έκρινα ότι χρειάστηκε ;-) Και όσες χρειαστεί στο μέλλον να σαι βεβαιη πως δε θα διστάσω.

Εσύ τώρα πρόσεξες τις εκφράσεις σου;;;; :confused:

προχώρησες και σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς...

Το δικό μου σχόλιο αφορούσε στα ατελείωτα off topic...

Εσύ λοιπόν να προσέχεις τι λες από δω και πέρα...
Εγω δεν εβρισα Κυριε. Τα λιμανιώτικα σχολια δεν εχουν θέση εδω .
 






ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Εσύ τώρα πρόσεξες τις εκφράσεις σου;;;; :confused:

προχώρησες και σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς...

Το δικό μου σχόλιο αφορούσε στα ατελείωτα off topic...

Εσύ λοιπόν να προσέχεις τι λες από δω και πέρα...

Εγω δεν είδα κανένα όφ τόπικ. Σε ολα τα φόρουμ τα όφ τόπικ ειναι και λιγο σπόρ.

Προσπαθουν οι άνθρωποι να συνεννοηθούν για την έκθεση.
Αντιθετα για μαμισιάτικα εσυ μίλησες πρώτος.

Να προσέχει τι λέει απο δω και πέρα;
Πολυ πατριωτικά το πήρατε το θέμα. Καλητερα 13 παρά 113 :p
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Εγω δεν είδα κανένα όφ τόπικ. Σε ολα τα φόρουμ τα όφ τόπικ ειναι και λιγο σπόρ.

Προσπαθουν οι άνθρωποι να συνεννοηθούν για την έκθεση.
Αντιθετα για μαμισιάτικα εσυ μίλησες πρώτος.

Να προσέχει τι λέει απο δω και πέρα;
Πολυ πατριωτικά το πήρατε το θέμα. Καλητερα 13 παρά 113 :p
Η πρόθεση μου είναι να μη δώσω συνέχεια μετά από αυτή την απάντηση.

Δεν μίλησα για το θέμα αλλά για όλο το φόρουμ (πολλά θέματα) που τα ίδια άτομα μπαίνουν και γράφουν και το γεμίζουν με εκατοντάδες off topic.

To αποτέλεσμα είναι να χάνονται πολλά ποστ που είτε δίνουν πληροφόρηση είτε ζητάνε τη βοήθεια μας για κάτι σοβαρό ή μη.

Με αυτό τον τρόπο υποβαθμίζεται το φόρουμ.

Το ρήμα που επέλεξα, χρησιμοποιείται κατά κόρον μεταφορικά και στην καθημερινότητα μας και τόνιζε την υποβάθμιση που ανέφερα

Ο Ghostdoc ζήτησε πρώτος να δείξουμε προσοχή. Μετά τα γραφικός που ξεστόμισε κλπ του ζήτησα και εγώ να προσέχει τι λέει. Σαν το δάσκαλε που δίδασκες ένα πράγμα

Δεν θα σχολιάσω τα περί ηλικίας γιατί το θεωρώ κακή προσπάθεια χιούμορ
 


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Δεκτή η απάντησή σου.

Αλλα επειδή υπήρξε προσωπική επηθεθεση προς τον Ντουλης αυτές της μερες
και με το δικό σου πόστ απο πάνω έμοιαζε λίγο με πογκρομ.
(εκει πήγενε και το 13 και το 113).
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Ναι, τωρα το στρογγύλεψες αρκετα. Θα το δεχτω αν και ξερεις πολυ καλα οτι το ρημα που επελεξες ηταν απολυτως ακαταλληλο. Αυτο προκάλεσε την απαντηση μου , δεν ξεκινησα εγω την αντιπαραθεση. Θα μπορουσες κάλλιστα να χρησιμοποιησεις εναλλακτικά ρήματα πιο ελαφρολαικου ρεπερτορίου όπως πχ πηδηξατε :)
Ενιγουει, peace brothers ;-)
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.570
7.009
Κάποτε είχα βρει τις ώρες αλλά τώρα ψάχνω μάταια. Από ποια μέχρι ποια ώρα λοιπόν είναι η έκθεση σε κάθε μέρα? Υπάρχει καπου πρόγραμμα?