Δάφνη Λυκάκη!


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Επειδη εχω γνωστους καμμενους με ορθοπεδικα θεματα, εχω μαθει κατι τετοια και τα κοιταω. Επειδη ειχα το αγχος απ οταν ηταν μικρη η δικη μου, καθε σκυλι το κοιταγα στα ποδια και παρατηρουσα πως πηγαινε.

Ο φιλος εβαλε ενα βιντεο οπου εγω προσεξα κατι, και το εγραψα. Τονισα οτι δεν ειμαι κτηνιατρος ουτε βγαζω κανα συμπερασμα απο βιντεο. Οπως ειπε και η φιλη παραπανω , προκειται για περπατημα μεσα σε πετρες , δεν ειναι και live εικονα, οποτε αμφιβολια υπαρχει. Και ειπα επισης οτι ΔΕΝ γνωριζω αν ειναι χαρακτηριστικο της φυλης, μπορει πολλα γπ να πηγαινουν ετσι.

Κατα τ αλλα, αν καποιος παρατηρουσε κατι στον δικο μου σκυλο, θα ηθελα να μου το πει για να το προσεξω.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 




Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
βουταμε την γλωσσα στο μυαλο πριν αναφερθουμε σε κατι που ειναι μαστιγα .

ειναι λιγο βαρυ.

δεν ξερεις πως θα το παρει ο εν λογο που ειναι πισω απο την οθονη....και στην τελικη αν βλεπεις τοσο πολυ κατι τουλαχιστον να εισαι σιγουρος για το τι βλεπεις .

(με ολο το σεβασμο και χωρις υφακι.)
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Σε τιποτα συγκεκριμενο δεν αναφερθηκα, εσυ ξεκινησες μια ανευ λογου επιθεση, γιατι επιθεση ειναι. Ουτε ειπα οτι το σκυλι εχει το χ θεμα υγειας, ουτε τρεχτε στο γιατρο. Βαλε καλυτερα ενα ζευγαρι γυαλακια να δεις τι εγραψα, κι ασε το δικο μου το μυαλο.

Ψαχνονται για καυγαδες μερικοι αλλα δεν εχω ορεξη.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
Εχετε κοιταξει καθολου τα ισχυα της?

Βαλε καλυτερα ενα ζευγαρι γυαλακια να δεις τι εγραψα, κι ασε το δικο μου το μυαλο.

εβαλα γυαλακια!!
ναι την ψαχνω εχεις δικιο....!!!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.656
7.772
Αυγέρι επιτίθεσαι ανευ λόγου και αιτίας σε κάποιον που εντελώς καλοπροαίρετα και με προσοχή επεσήμανε κάτι. Τα βούτα την γλώσσα σου στο μυαλό σου κράτα τα για τις κατ ιδίαν αυζητήσεις με τους φίλους σου, εδώ να μιλάς με σεβασμό σε ανθρώπους που δεν σε θίξανε.
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Η μικρούλα Δάφνη είναι πανέμορφη!!! Κι από κοντά ακόμα πιο όμορφη!!!*agapoylas*

Τα κιλάκια της ναι, είναι αρκετούτσικα αλλά αφού το προσέχετε τώρα δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα!!!!

Όσο για τα ποδαράκια της, από όταν ήταν κουτάβι θυμάμαι συζητούσαμε στο puppies park ότι έχει περίεργο βάδισμα και ότι μάλλον είναι της ηλικίας.
Και όντως φαίνεται λίγο κάπως και στο βίντεο αλλά κι εγώ σκέφτηκα μήπως είναι επειδή περπατάει στα νερά με τις πέτρες κλπ!
Ωστόσο,καλό θα ήταν, για να είσαι εσύ ήσυχος, να κάνεις μια ακτινογραφία ώστε να εξαντλήσεις την πιθανότητα!!
Καθαρά για προληπτικούς λόγους!!!

Αυγέρη, ο aouimbae έκανε απλά καλοπροαίρετα μια ερώτηση και εξέφρασε την απορία του πολύ ευγενικά και τονίζοντας πως ούτε ειδικός είναι, ούτε ξέρει αν είναι γνώρισμα της φυλής κλπ κλπ.
Η συμπεριφορά σου επομένως είναι τουλάχιστον απαράδεκτη.
Και εγώ αν παρατηρούσε κανείς κάτι στα σκυλιά μου θα ήθελα να μου το πει για να ψαχτώ αναλόγως κι ας είχε άδικο τελικά!

Τώρα αν ο καθένας έχει τα κόμπλεξ του καλό θα ήταν να τα κρατάει για τον εαυτό του και να μην παίρνει η μπάλα και τους υπόλοιπους...
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
ο σεβασμος κυρια κυβελη ειναι κατι που πρεπει να υπαρχει μεταξυ ολων οχι μεταξυ φιλων μοναχα....
σε ολες τις απαντησεις λοιπον γραφω απο κατω σε παρενθεση τις προθεσεις....εκτος απο οταν ειρωνευτηκα

(ναι την ψαχνω εχεις δικιο....!!! )





 


panagiotisgp

Well-Known Member
3 Μαϊου 2012
1.001
423
52
Β.Α Αττική
...
Ωστόσο,καλό θα ήταν, για να είσαι εσύ ήσυχος, να κάνεις μια ακτινογραφία ώστε να εξαντλήσεις την πιθανότητα!!
Καθαρά για προληπτικούς λόγους!!!
Είναι καλή η ηλικία τώρα; (ενός έτους στις 20/03) ή αργότερα καλύτερα;



Στάλθηκε από το XT910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Αν θες περίμενε μέχρι να πάει 15-16 μηνών!
Εμένα ο γιατρός μου, όταν τον είχα ρωτήσει για την δικιά μου πιο παλιά, μου είπε να την κάνουμε λίγο πιο μετά αφότου χρονίσει και θα την κάνω μάλλον τον άλλο μήνα που έχουμε και το εμβόλιο!
Συζήτησε το και εσύ με τον δικό σου γιατρό και βλέπεις!
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Αν το σκυλί έχει pedigree, καλό είναι να κάνεις τις ακτίνες στους 18 μήνες μέσω ΚΟΕ, για να είναι και επίσημα τα αποτελέσματα.
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
534091_4824272325593_2051491399_n.jpg

αυτο ισως σου φανει χρησιμο ειναι γιατροι που γνωριζουν απο γερμανικα και αναλαμβανουν τα παραπανω που ειπε ο sea-mol.
+dna
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Για το ζαντάκ δεν το γνώριζα, θα το δοκιμάσω γιατί έχω πολύ σοβαρό πρόβλημα, αμέτρητες βόλτες έχουμε κάνει από κουτάβα και ακόμη καμία εξέλιξη. Έχω αρχίσει να πιστεύω πραγματικά πως το θέμα του εμετού στο αυτοκίνητο, έχει άμεση σχέση με το ότι με το αυτοκίνητο πήγα και την χώρισα από τη μανούλα της... έτσι ξαφνικά που λέει και ο Έλληνας τροβαδούρος!
Πιστεύω πως είναι ψυχοσωματικό το θέμα και εσείς κοροϊδέψτε με ελεύθερα!

δοκίμασε τα Cerenia
Cerenia™ Tablets (Brand)
 




sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
αυτο ισως σου φανει χρησιμο ειναι γιατροι που γνωριζουν απο γερμανικα και αναλαμβανουν τα παραπανω που ειπε ο sea-mol.
Αυτή η λίστα από που είναι?

Εγώ πριν ένα μήνα έλαβα αυτή από τον ΚΟΕ, από την οποία μου κάνει εντύπωση ότι λείπει ο Κονταδάκης

DSC_0827.JPG
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.661
19.891
Tara που το βρισκουμε αυτο το φαρμακο?
Σε κτηνιατρικό φαρμακείο.
Είναι λίγο ακριβούλη.

Ταπεινές δραμαμίνες δοκιμάσατε;
 


silent

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2011
1.042
52
Νότια Προάστια
Σε κτηνιατρικό φαρμακείο.
Είναι λίγο ακριβούλη.

Ταπεινές δραμαμίνες δοκιμάσατε;
ρωτωντας τον εκτροφεα μου ειπε οτι οι δραμαμινες δεν βοηθουν ιδιαιτερα. Ο κτηνιατρος μου ειπε για το ζαντακ, το οποιο μου ειπε οτι δεν ειναι βαρυ φαρμακο και το παιρνει μια ωρα πριν το ταξιδι. Μου ειπε οτι δουλευει στους περισσοτερους σκυλους. Δεν το εχω δοκιμασει ακομα, και τελος μου ειπε οτι αν δεν δουλεψει αυτο υπαρχει κατι πιο δυνατο το οποιο δεν ονοματησε, ελπισω να μην το χρειαστουμε.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.133
Μηνύματα
896.044
Μέλη
19.945
Νεότερο μέλος
Gskag