Διπλή Εθνική Έκθεση Μορφολογίας Σκύλων - 10 & 11 Απριλίου 2010 - ΟΚΥΘΕ


sofos_vet

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2010
79
1
33
καλημερα.....δεν ειναι και μια εκθεση παλι στην θεσσαλονικη για της 23 24 απριλίου?? το ειχα διαβασει μεσα στο site τους αλλα δεν ξερω τωρα τι παιζεται....
 






sofos_vet

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2010
79
1
33
φιλε Στέλιο επειδη σε βλεπω ενημερωμένο και απο τα μεροι μου και επειδη με τον κοε δεν βγαζω ακρη μπορεις να με ενημερωσεις για οτιδηποτε παιζει σχετικα με εκθεσεις μορφολιας εργασιες για το 2010 κτλπ στην θεσσαλονικη και γενικα εδω κοντα (ακουσα για πρεβεζα)????
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ο Όμιλος Κυνόφιλων Θεσσαλονίκης διοργανώνει "Διπλή Εθνική Έκθεση Μορφολογίας Σκύλων" στις 10 & 11 Απριλίου!

Ο Κυνολογικός Όμιλος Θεσσαλονίκης διοργανώνει "Εθνική Έκθεση Μορφολογίας" στις 24 & 25 Απριλίου!Επίσης διοργανώνει όπως θα δείς και στο site τους και μια ακόμα στις 9 & 10 Οκτωβρίου 2010!

Για ό,τι πληροφορίες σχετικά επικοινώνησε με τα τηλέφωνα τους!

;)
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Ο Όμιλος Κυνόφιλων Θεσσαλονίκης διοργανώνει "Διπλή Εθνική Έκθεση Μορφολογίας Σκύλων" στις 10 & 11 Απριλίου!

Ο Κυνολογικός Όμιλος Θεσσαλονίκης διοργανώνει "Εθνική Έκθεση Μορφολογίας" στις 24 & 25 Απριλίου!Επίσης διοργανώνει όπως θα δείς και στο site τους και μια ακόμα στις 9 & 10 Οκτωβρίου 2010!

Για ό,τι πληροφορίες σχετικά επικοινώνησε με τα τηλέφωνα τους!

;)
ολες οι εκθεσεις ειναι ανακοινωμενες στο site του κοε στις εκδηλωσεις ομιλων
 


lab

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2009
61
0
Thessaloniki
Εμεισ δλδ που θελουμε να παρακολουθησουμε την εκθεση αλλα και ΝΑ γνωριστουμε με αλλα μελη του φορουμ, μπορουμε να ρθουμε?
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Βεβαια!

Το κοινο-θεατες που δεν θα συμμετασχει μπορει να καθεται να βλεπει και να θαυμαζει αυτους πουκατεβαινουν στην εκθεση...

Ευχαριστω ευχαριστω...:D:D:D:D:D:D
 






milgr

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2009
163
9
Θεσσαλονίκη
ΕΡΩΤΗΣΗ: Α)που θα γίνουν και οι δυο εκθέσεις?(στις σελίδες τους δεν αναφέρουν κάτι)
Β)μπορούμε να πάμε με τα σκυλάκια μας αν δεν συμμετέχουμε?
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Παιδια διαβαζουμε πιο προσεκτικα τα μηνυματα!

Το 2ο ερωτημα σου milgr εχει απαντηθει ακριβως πανω απο το post σου!Με ματια δεν βλαπτει να ριχνουμε πριν ρωτησουμε!

Και το 1ο ερωτημα σου μπορεις να το δεις στο δικο μου post πιο πανω!Εχω βαλει και τα αντιστοιχα links...

Μην αναλωνομαστε στα ιδια και τα ιδια...
 




milgr

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2009
163
9
Θεσσαλονίκη
Παιδια διαβαζουμε πιο προσεκτικα τα μηνυματα!

Το 2ο ερωτημα σου milgr εχει απαντηθει ακριβως πανω απο το post σου!Με ματια δεν βλαπτει να ριχνουμε πριν ρωτησουμε!

Και το 1ο ερωτημα σου μπορεις να το δεις στο δικο μου post πιο πανω!Εχω βαλει και τα αντιστοιχα links...

Μην αναλωνομαστε στα ιδια και τα ιδια...
St3lios μερος μπορεις να μας πεις και σε ποιο post αναφερεις αυτο?. Χαιρω πολυ Θεσσαλονικη αλλα που? Τουμπα? Καστρα?Εξοχη?:confused:
 




mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
στον χωρο της διεθνούς εκθεσης helexpo..
δεν ηταν γραμμενο σε καποιο ποστ αλλα στα λινκ που εχουν δοθει.
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Δύο μηνύματα μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο θέμα και ένα τρίτο διεγράφει, πλέον, ως εκτός θέματος.

Ευχαριστούμε πολύ!
 


Dog Master

Member
17 Φεβρουαρίου 2010
14
0
Μπήκα στην ιστοσελίδα του ΟΚΥΘΕ και τι βλέπω ρε παιδιά ?
Μιά ανακοίνωση έκθεσης του 2007 και μια ανακοίνωση γενικής συνέλευσης με ημερομηνία 10/7/2009.:confused::confused::confused:
Τελικά θα γίνει η έκθεση ?
και που ?
Θα μας πείτε επιτέλους ?
Μήπως είναι ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ ?
Γιατί αν δεν είναι ανακοινωμένη στο επίσημο site του ομίλου δεν ξέρω τι να υποθέσω.
Πάντως η έκθεση του άλλου ομίλου του Κ.Ο.Θ. ειναι ανακοινωμένη προ πολλού και θα γίνει σήγουρα.