Είναι σωστό?


french bulldog

Well-Known Member
28 Αυγούστου 2009
292
0
Πρόσεξα ότι όποτε πάω στο κτηνίατρο αφτός καπνίζη μέσα στο ιατρείο! Αυτό δεν είναι λάθος? Ακόμα και εγώ όταν πάω βόλτα με την σκυλλίτσα μου το αποφεύγω!:confused:
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
εδω καπνιζουν μεσα στην μοναδα εντατικης νοσηλειας νεογνων του παιδων:paja1:,τι μας λες κι εσυ τωρα μωρε:maria:
 
Last edited:




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
να ζητησω κι εγω συγγνωμη που ημουν αποτομη, διοτι μου θυμισες γεγονοτα .
και τωρα που συγχωρεθηκαμε, ας αναψουμε κι ενα τσιγαρακι...
:p
 






french bulldog

Well-Known Member
28 Αυγούστου 2009
292
0
Σας παρακαλώ απλά να μου απαντάτε στο ερώτημα! Δεν θέλω να μιλάμε για άσχετα πράγματα! Εξάλλου γι'αυτό υποβάλλω την ερώτηση!


Ευχαριστώ!:)
 










kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Kαλά ένταξη εδώ οι περισσότεροι στα παιδιά δεν το τηρούν αυτό, θα το τηρήσουν στα σκυλιά..

Aλλα είναι λογικό ότι αν το σκυλί έχει πρόβλημα στους πνεύμονες, καρδια κλπ δεν είναι και το καλύτερο..

και όταν λέμε αν κάνει κακό το τσιγάρο εννοούμε πως?
Aπλά όταν καπνίζουμε που θα αερίσουμε κάποια στιγμή και τον χώρο ή να φυσάμε τον καπνό πάνω στον σκύλο..
Eχει μια διαφορα το ένα με το άλλο..

Θεωρητικά και τα δυο κακό κάνουν..
Πρακτικά το πρώτο το κάνουν όλοι..
Το δεύτερο μονο οι κάφροι..
 








GEORGE1034

Well-Known Member
20 Σεπτεμβρίου 2009
579
0
26
Θεσσαλονικη!!!!!!!!!!!!!!!!
Απο την στιγμη που καπνιζει σε κλειστο χωρο μπορεις να κανεις μια κληση στο 1142.Το 1142 θα του βαλει ενα προστιμο και δεν θα ξανακαπνισει ποτε σε κλειστο χωρο.Εκτως αμα ειναι ζαμπλουτος και θελει να δινει το λεφτα του σε προστιμα!!!;)
 
Last edited:


spyrou

Well-Known Member
13 Νοεμβρίου 2008
858
6
το σκυλακι πριν το καπνισμα και το ποτο πρεπει να ειχε λιωσει στο φαι δεν ειναι κοιλια αυτη