Είναι τελικά όλοι απατεώνες!!!!


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
Λοιπόν ακούστε τι έχω πάθει στους μόλις 2 μήνες που έχω τον charlie!! :(
Πρωτόν ο δήθεν εκτροφέας που πήρα τον σκύλο μου με κοροιδεύει εδώ και 1 μήνα ότι θα μου στειλει το χαρτί μορφολογίας, για το pedigree δεν το συζηταμε δεν υπαρχει!!!!
Δευτερον στην πρωτη επισκεψη στον κτηνιατρο που πηγα τον σκυλακο μου για να κανουμε εξεταση και το δευτερο εμβολιο του ειπα εγω χωρις να ξερω, ( και το τονιζω αυτο γιατι οπως εχω ξαναπει δεν γνωριζω και πολλα πραγματα και τα περισσοτερα τα ξερω απο εδω μεσα)οτι τα αυτακια του ειναι λιγο βρωμικα και αν μπορουσε να τα καθαρισει.Ειδα οτι στη γαζα εβγαλε βρωμια καφε σκουρα.Σημερα λοιπον τον πηγα ξανα για το επομενο μηνιαιο εμβολιο.ηταν εκει και μια γυναικα η οποια εξετασε τον σκυλο μου γιατι αυτος που τον εξετασε την προηγουμενη φορα εκανε ραμματα σε ενα λυκοσκυλο (τερας) στους ορχεις του.η κυρια αυτη λοιπον πηρε το εργαλειο για τα αυτια του γιατι ηταν στην ιδια κατασταση που ηταν την αλλη φορα αν και του τα ειχα καθαρισει εγω ξανα!!!!και εκει ειναι που σκαει η βομβα!!!!εχει μου λεει ωτιτιδα!!!!και την εχει και πολυ καιρο!!!!ευτυχως μου ειπε οτι δεν επιτρεπεται να κανουμε το εμβολιο!!του τα καθαρισε του εβαλε και ενα κολληριο αντιβιωση τα οποια μου τα εδωσε να του το κανω κι εγω μια φορα τη μερα για μια βδομαδα.Και σας το λεω γιατι αφου το εχει πολυ καιρο το ειχε και στην προηγουμενη επισκεψη και ουτε καν τον κοιταξε και αν το ειδε την ωρα που του τα καθαριζε, τοτε δεν μου ειπε τιποτα!Και γιατι δεν μου το ειπε δηλαδη??????
Και τριτον πηγα μια μερα σε ενα πετ σοπ να παρω κατι παιχνιδια και σαμπουαν.με ρωταει λοιπον η τυπισσα τι σαμπουαν θελω απλο η καλο και της λεω θελω να μου δωσετε οτι νομιζετε πως ειναι καλυτερο!!!μου δινει λοιπον ενα και μου λεει οτι αυτο ειναι το καλυτερο που εχουνε και οτι ειναι και αντιπαρασιτοκτονο μαζι(καπως ετσι!)παω σπιτι λοιπον και ετσι οπως διαβαζα την ετικετα απο πισω βλεπω οτι ειχε ληξει απο 01/2007
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Αυτα τα λιγα..............
Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα ηθελα να τα πω :oops:
Σας ευχαριστω για την ανοχη σας!!!!!!!
 




nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
:lol:
κουραγιο...

απλα για αυτο...

εδώ και 1 μήνα ότι θα μου στειλει το χαρτί μορφολογίας, για το pedigree δεν το συζηταμε δεν υπαρχει!!!!
δεν υπαρχει χαρτι μορφολογιας. Ισως μπερδευτηκες με το πεντιγκρι...
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
Ναι οκ για αυτο εν αχαρτι που λεει οτι και καλα ο σκυλος ειναι ενταξει!!!
Αλλα το αλλο για την ωτιτιδα δεν θα επρεπε να το δει και να μου το πει?????
 


ΜΑΝΟΣ

Active Member
22 Οκτωβρίου 2007
41
0
Bεβαια,μην σου κανει εντυπωση πως μπορει η δευτερη γιατρος να μην ηξερε τι ελεγε!!!Λογικα εαν το σκυλι ειχε ωτιτιδα,δεν θα το ειχες καταλαβει????αφου θα ποναγε θα το εβλεπες,κατι θα εκανε ,θα ξυνοταν,θα ηταν νευρικο κατι..... Παντως το θεμα κτηνιατρος εχει γινει πια λοττο.......ΑΝ σου κατσει!!!!
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
μπορει και να ξυνοταν και να μην το καταλαβα γιατι δεν εχω πολυ καιρο που του εβαλα το λουρακι και ξυνεται και εγω νομιζα οτι ξυνοταν εξαιτιας του λουριου.... :?