Εκκρίσεις από το πέος


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Παιδιά μην αρχίσετε το δούλεμα plz αλλά εκεί που κοιμόταν ο σκύλος μου, αστείρωτος, είδαμε ότι στο πάτωμα υπήρχαν εκκρίσεις από το πέος του, γαλακτερές αλλά όχι πηχτές.
Το έχετε δει ποτέ στα αρσενικά σας; Μπορεί να είναι αποτέλεσμα κάποιας μόλυνσης, μπορεί να φταίει η τοξικότητα της αμπούλας που του έβαλα χθες ή απλά είδε κάποιο όνειρο; :p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Βρήκα τόπικ ακριβώς με τον ίδιο τίτλο που λέει ότι το έχουν παρατηρήσει και άλλοι.
 


τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
Βρήκα τόπικ ακριβώς με τον ίδιο τίτλο που λέει ότι το έχουν παρατηρήσει και άλλοι.

κυβέλη παρέπεμψε μας να το διαβάσω και εγώ που με ενδιαφέρει, άμα μπορείς φυσικά ,....!
 












GSD For Life

Well-Known Member
23 Αυγούστου 2013
172
6
28
Μυτιλήνη
Διάβασα το θέμα που παράθεσες Κυβέλη και έχω μια απορια.... Οταν τα στειρώνεις τα αρσενικά δεν τους κόβεις κατα κάποιον τροπο τα... @@@@ τους; Πώς γίνεται τότε όπως λέει και η ροτυ να συνεχίζουν να εκρίνουν αυτα τα υγρά. Απο τα αυτά τους δεν προέρχονται; Και εφόσον "δεν υπάρχουν" πώς γίνεται να το εκρίνουν. Μπορεί να είναι χαζή η ερώτησή μου αλλά ποτέ δεν έχω έρθει σε επαφή με αρσενικό ζώο, πόσο μάλλον σκύλο!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Κυβέλη εγώ θα το θεωρούσα απολύτως φυσιολογικό. Και τα αρσενικά και τα θηλυκά έχουν εκκρίσεις.
Η απόχρωση που περιγράφεις δεν είναι ανησυχητική. Αν έβλεπες κόκκινη απόχρωση τότε ν'ανησυχούσες.

Διάβασα το θέμα που παράθεσες Κυβέλη και έχω μια απορια.... Οταν τα στειρώνεις τα αρσενικά δεν τους κόβεις κατα κάποιον τροπο τα... @@@@ τους; Πώς γίνεται τότε όπως λέει και η ροτυ να συνεχίζουν να εκρίνουν αυτα τα υγρά. Απο τα αυτά τους δεν προέρχονται; Και εφόσον "δεν υπάρχουν" πώς γίνεται να το εκρίνουν. Μπορεί να είναι χαζή η ερώτησή μου αλλά ποτέ δεν έχω έρθει σε επαφή με αρσενικό ζώο, πόσο μάλλον σκύλο!
Δεν υπάρχουν χαζές ερωτήσεις, μόνο χαζοί άνθρωποι που δεν ρωτάνε!

Στην στείρωση γίνεται τομή στους όρχεις και κόβονται εσωτερικά.Το σακουλάκι παραμένει.
Στον ευνουχισμό αφαιρείται όλο!
 


GSD For Life

Well-Known Member
23 Αυγούστου 2013
172
6
28
Μυτιλήνη
Κυβέλη εγώ θα το θεωρούσα απολύτως φυσιολογικό. Και τα αρσενικά και τα θηλυκά έχουν εκκρίσεις.
Η απόχρωση που περιγράφεις δεν είναι ανησυχητική. Αν έβλεπες κόκκινη απόχρωση τότε ν'ανησυχούσες.



Δεν υπάρχουν χαζές ερωτήσεις, μόνο χαζοί άνθρωποι που δεν ρωτάνε!

Στην στείρωση γίνεται τομή στους όρχεις και κόβονται εσωτερικά.Το σακουλάκι παραμένει.
Στον ευνουχισμό αφαιρείται όλο!
Εεεεε δηλαδή υπάρχουν ακόμα τα σπερματικά υγρά;
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Αυτα τα υγρα τα εχουν σχεδον ολα τα αρσενικα. Τα ευνουχισμενα λιγοτερα απο τα αλλα.
Εχουν να κανουν με τις ορμονες και της ορμες ( μαζι με την μανια να μαρκαρουν παντου και ισως να ακουμπανε και παντου και να κολλησουν κατι).
Καμια φορα γινεται τοσο εντονα, ωστε ο σκυλος να αφηνει παντου λεκεδες ( καναπεδες, ρουχα, χαλια),
Τοτε μπορεις να του κανεις πλυσεις με καποιο ηπιο αντισιπτικο καταλληλο για τα γεννητικα οργανα( το βαζεις σε συριγγα, του τραβας το δερμα στο πεος, το γεμιζεις με την συριγγα, το κρατας για λιγο κλειστο- και μετα το αφηνεις να φυγει -για ευνοητους λογους ειτε εξω- ειτε στην μπανιερα),
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Τοτε μπορεις να του κανεις πλυσεις με καποιο ηπιο αντισιπτικο καταλληλο για τα γεννητικα οργανα( το βαζεις σε συριγγα, του τραβας το δερμα στο πεος, το γεμιζεις με την συριγγα, το κρατας για λιγο κλειστο- και μετα το αφηνεις να φυγει -για ευνοητους λογους ειτε εξω- ειτε στην μπανιερα),
Αουτς :flip:
Αν του συμβεί ποτέ του Μαρκούλη Παναία μου κάτι τέτοιο, θα σου τον φέρω με την μία, να τον φτιάξεις. Φίμωτρο και δεμένος χειροπόδαρα. Αλλιώς, δεν υπάρχει περίπτωση :eye:
 






Donzouan

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2010
649
1
Μπορεί να είναι πύο μπορεί να είναι και τίποτα .

Σε γενικές γραμμές ο σκύλος πώς είναι ;