Εμβόλια


minipin

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2011
65
1
Πάτρα
Καλημέρα σε όλους...
Έχω μια ακόμη απορία, από το καλοκαίρι, πριν δηλαδή πάρω σκύλο είχαμε κλείσει να πάμε ένα τριήμερο στην Αράχωβα(7/10/2011). Ευτυχώς το ξενοδοχείο δέχεται σκύλους, αλλά έχω άλλο πρόβλημα. Ο μικρός έκανε το πρώτου του εμβόλιο 13/9/2011 και θα πάμε για το δεύτερο 1/10/2011. Μπορώ να τον πάρω μαζί μου ή θα πρέπει να ακυρώσω το τριήμερο. Τι άλλο μπορώ να κάνω. Θα ήθελα πολύ να πάω και βέβαια να πάρω και το κουτάβι μου μαζί!:p
 


Πετρος+Μαρια

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2011
201
0
Αθήνα
ισχυει οτι γνωριζεις δεν υπαρχει προβλημα να τον παρεις απλα δεν πρεπει να ερθει σε επαφη με αλλα σκυλακια,οπως τον πας τισ πρωτες του βολτες στην αγκαλια σου(ξεκινωντας την κοινωνικοποιηση) ετσι συνεχιζεις...κατι μου λεει οτι ο μικρος θα χορτασει αγκαλια!!!αντε μικρε σου φεξε παλι θα πας και αραχωβα!!!!!!!!!!!!:D:D:D
 


minipin

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2011
65
1
Πάτρα
Δηλαδή δεν έχω κανένα πρόβλημα να τον αφήσω να περπατάει στο δωμάτιο και λοιπά και όταν τον πέρνω μαζί μου να είναι στο crate του και φυσικά στην αγκαλία?
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Δηλαδή δεν έχω κανένα πρόβλημα να τον αφήσω να περπατάει στο δωμάτιο και λοιπά
Αν είναι τόσο μικρός μήπως μέσα σε αυτά τα "και λοιπά" θα είναι και να κατουράει μέσα στο δωμάτιο?
Στα ξενοδοχεία που δέχονται σκύλους εννοείται ότι φροντίζουμε να μην ακούγονται και να μην λερώνουν. Αλλιώς την επόμενη φορά μπορεί να μην δέχονται.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.932
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95