Εξετάσεις Εργασίας ΟΣΝΕ


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Και μια καθαρα πρακτικη ερωτηση:
Αφου κατα τα λεγομενα σου (επειδη ετσι σου ειπαν, ξερεις, ακουσες, αλλα δεν εχεις κ κανεναν κανονισμο να το στηριξεις) ηταν "υποχρεωμενοι" να διεξαγουν και ΙΡΟ αυτος ο ΚΟΕ τοσο ηλιθιος ειναινκ εδωσε αδεια χωρις να υπαρχει καν διορισμενος ΒΚΠ;;;
Εσυ κι εγω το βλεπουμε οτι απουσιαζει, αυτοι εντελως χαζοι ειναι;;;;

Μηπως ολοι εχουν καταλαβει οτι ηταν εξεταση ΒΗ κ κατι αλλο που αφορουσε τον ΟΣΝΕ κ οχι αυτο που θελετε να πιστευετε για να γεμιζουμε απλα σελιδες να κανουμε χαβαλε;;;;
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
λοιπον
ειπα δεν ξαναγραφω και το κραταω προς το παρων,εκτος απο αυτο το ποστ.
απλα απο περιεργεια κλπ κλπ κλπ
αν μου πεις σε πιο κλαμπ ανηκω και ποιους υποστηριζω ΕΓΩ τοτε θα ξαναγραψω και θα απαντησω και σε οσα ειπες.
μονο τοτε ομως.

γιατι βαση αυτου που εγραψες.

Προχωρω:
2.Το σε ποιο κλαμπ ανηκεις κ σε ποια παρεα, αστο.

κατι ξερεις που δεν ξερω και θα ηθελα πραγματικα να μαθω.
 


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Επειδη αγαπητε μου @tasos malinoua το χωριο σου ειναι λιγο μακρια απο τον πολιτισμο, θα σε διαφωτισω στα σημεια μπας κ γινεις λιγο (εστω) αντικειμενικος στο θεμα:

1. Ο φιλτατος @cygor στο ποστ7 ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΓΡΑΨΩ ΕΓΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ αναφερει ακρως υποτιμιτικα το "περασαμε μπεχαδακια στους πελατες μας" υποτιμωντας την διοργανωση
Ο δε εταιρος καλος μας φιλος που δεν εχει πατησει στιβο ποτε στην ζωη του δεν σε χαλαει που ειρωνευεται.....
Χαχαχα, αστειο ολο αυτο, αν οχι πλεον γραφικο.

ενα δυο πραματακια και σταματω κι εγω γιατι βλεπω οτι δεν υπαρχει σωτηρια..
σαφως υποτιμω τη διοργανωση οταν μεταχειριζεται τετοια τερτιπια οχι ομως και τη εξεταση του bh. Νομιζω ειναι κατανοητο ετσι οπως το εγραψα, αν οχι το ξεκαθαριζω τωρα. Το ποσο εχω δουλεψει εγω πανω στο bh εγω το ξερω καθως και το ποσο σημαντικο το θεωρω και οχι αναγκαιο κακο(ποιος; που;ποτε;).Λεω για τοτε που πεσατε να πεθανετε πολλοι οταν μαθατε οτι θα χρειαζεται bh για το agility.
Οσο για το οτι δεν εχω πατησει στιβο στη ζωη μου, ξεκαβαλα λιγο...
δεν ειρωνευτηκα το agility π.χ. ουτε διαβασα το πρωτο λινκ να μπω να σου πω τι ειναι και πως θα το κανεις σωστα...νοιωσε λιγο...ξαναδιαβασε να δεις τι κρινω και που χρησιμοποιησα ειρωνεια...
 






east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
@cygor
Απλα επιβεβαιωνεις αυτο που σου εγραψα ποιο πριν.
Προσεξε το κ μαθε να διαχωριζεις τα προσωπικα απο τα γεγονοτα.......

Επισης καλο ειναι να καταλαβαινεις τι προσβαλεις οταν ειρωνευεσαι, η τι θελεις να πετυχεις.
Στο ποστ 7 κανεις επιθεση υπονοοντας τι;;;
Το "περναμε μπεχαδακια στα πελατακια μας" (που ο @tasos malinoua ολως τυχαιως κανει οτι δεν ειδε) προσβαλει το κυρος της εξετασης κ τον εγκεκριμενο εξεταστη κ. Ρεμουνδο. Αν θες να το κανεις be my guest (ουτε κ με νοιαζει δλδ) αλλα θα πρεπει να εχεις καποια βαση κ οχι επειδη σου φανηκε βαση αφισας οτι θα εβλεπες ΙΡΟ3.

Στην τελικη απο μια αφισα που θα μπορουσε να ειναι ποιο ευστοχη στο να υπονοεις τα 1002 απεχει χιλιομετρα.
Αν δεν ψαχνεις για μανουρα δλδ, την οποια πετυχες κ τωρα κ με το survival που κι εκεινο σου εφταιγε, μπορεις απλα να επισημανεις οτι το επικοινωνιακο της αφισας θα μπορουσε να ειναι καλυτερο.

Αν παλι θες μπορεις κι εσυ να κρυφτεις πισω απο το δαχτυλο σου, οπως ο @tasos malinoua. Θα προσποιηθω οτι δεν φαινεσαι, για να νιωθεις καλα.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Βαστάτε μόνο μην δείτε/ακούσετε τίποτα σναουτσερ να περνάνε ΙΡΟ, γιατί τότες θα πρέπει την αφίσα να την κάνετε κάδρο ...:confused::ROFLMAO:
 
Last edited:


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Αν παλι θες μπορεις κι εσυ να κρυφτεις πισω απο το δαχτυλο σου, οπως ο @tasos malinoua. Θα προσποιηθω οτι δεν φαινεσαι, για να νιωθεις καλα.
λοιπον @east49 ακου να δεις δυο πραγματακια
το ποιος κρυβετε πισω απο το δαχτυλακι του η το ποιος καλυπτει πραγματα φαινεται ξεκαθαρα.
σε ρωτησα να μου πεις σε πιο κλαμπ ανηκω ΕΓΩ και ποιον υποστηριζω ΕΓΩ αλλα παρολαυτα αποδικνυετε ακομα μια παρλαπιπα του ναχαμε να λεγαμε.
ειναι το συστημα που τα ξερουμε ολα,γνωστο.
οταν μου απαντησεις σε αυτο σου ξαναπα οτι θα σου απαντησω και εγω
δεν γινετε να εχεις την απατηση να παιρνεις απαντησεις σε οτι ρωτας αλλα ποτε θα μην θελεις να απαντησεις..το ιδιο λειτουργεις σε πολλα θεμματα εδω μεσα.

ρωταω λιπον ξεκαθαρα να μου πεις σε πιο κλαμπ ανηκω εγω και ποιον υποστηριζω
αν δεν το κανεις θα σε παρακαλουσα πολυ να ζητησεις συγνωμη επειδη εγραψες μια μαλακια πανω στα νευρα.
οτιδηποτε αλλο (σε αυτο πονταρω) ειναι υπεκφυγη και αποδειξη του οτι πεταω μαλακιες ετσι,για την αλητεια.

επισης,μιλησατε για ειρωνια κλπ
για κοιταξτε τα σχολια ολα
δεν ειναι ειρωνια το οτι δεν δεχομαι κριτικη απο εσενα σε κατι που δεν εχεις κανει εσυ ενω εγω το εχω κανει...εξκιουσμι αν το παιρνεις ετσι αλλα δεν ειναι.

τωρα για να φυγει το θεμα με το μπεχαδακι του @cygor και επειδη γουσταρετε την τακτικη του σπερνω ζιζανια για να θερισω θυελες και μου μαλλον σκοπος σου ειναι να δεις εναν τσακωμο αναμεσα σε εμενα και τον @cygor
εγραψα σε εισαγωγικα οτι δεν αναφερομαι σε εσενα με την φραση μου,ομως την εκανες κομπολοι για τον αλφα η βητα σκοπο.
εφοσον γραφω καθαρα την σκεψη μου αυτη πιανει και τον @cygor και εσενα και εμενα και τον καθενα που λεει αυτη την φραση.
δεν μπορω να το κανω πιο κατανοητο και δεν πιστευω να χρειαζοταν να το γραψω δευτερη φορα ωστε να εξηγησω το αυτονοητο της πρωτης φορας.
βλεπεις,τον εκανα και ταγκ για να το δει αλλα αυτος θα το εχει καταλαβει ηδη

οποτε και αφου δεν επρεπε γιατι επρεπε να ακολουθησω το στυλ σου,το να αποφευγω να απαντησω,και αφου ειπα δεν ξαναγραφω αν δεν μου απαντησεις νομιζω οτι δικαιουμε μια απαντηση σε αυτο που σε ρωτησα.
δεν με ενδιαφερει να μου πεις κατι αλλο παρα μονο αυτο.
περιμενω.
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Οχι ρε @tasos malinoua
δεν θα σου κανω την χαρη να σου απαντησω, γιατι δεν δικαιουσαι τιποτα.

Οταν ΚΑΘΕ φορα, το γυρνας στο προσωπικο, οταν ΚΑΘΕ φορα κοιτας να δημιουργησεις εντυπωσεις κ πετας λασπη στον καθενα που δεν σου λεει ναι σε ολα κ οταν θες ΠΑΝΤΑ να κολλας σε καποιον με τον οποιο εχεις προσωπικα απωθημενα για να γινει μανουρα για το τιποτα, δεν θα σου απαντησω.

Οταν μαθεις να μενεις ΣΤΟ ΘΕΜΑ κ οχι στα προσωπικα, κ οταν θα μαθεις να διαβαζεις αυτα που γραφονται ασχετα απο το ποιος τα γραφει, θα κανουμε διαλογο.
Μεχρι τοτε...... Λυπαμαι.
 
  • Like
Reactions: mareco


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Βαστάτε μόνο μην δείτε/ακούσετε τίποτα σναουτσερ να περνάνε ΙΡΟ, γιατί τότες θα πρέπει την αφίσα να την κάνετε κάδρο ...:confused::ROFLMAO:
και όμως εχει φτάσει στην Ελλάδα στανταρ σναουζερ μεχρι ipo2 και δεν κατεβηκε στο 3 γιατι ραγισε το ποδι του ;) ο Τζουνιορ της Ευας .
 
  • Like
Reactions: mareco and TARA


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Δεν ξέρω αν ήταν αυστηρή η κρίση ή όχι,πάντως η διοργάνωση ήταν ανοιχτή καί δημοσιεύτηκε!Πηγαν άνθρωποι με τα σκυλιά τους,να δοκιμαστούν να περάσουν καλά,κτλπ!
Καλά έκαναν και μπράβο τους!
Μακάρι όλοι να ασχολούμασταν με τα σκυλιά μας και να περνάμε μέρος σε εξέταση BH!
Στην τελική δεν επηρεάζει κανέναν μας αν έχουν 5-6 σκυλιά παραπάνω Bh!
Οι διοργανώσεις που πρέπει να μας ενοχλούν είναι άλλες για εμένα.
Τώρα αν είναι bh Μπεχαδακι η μπεχαδαρα είναι ανάλογα πως το βλέπει κανείς!
Για άλλους είναι τις πλάκας για άλλους βουνό!
Πάντως εκπαιδευταραδες που το λένε μπεχαδακι τερμάτισαν κάτω από χομπίστες...
Φυσικά είναι πάντα στην κερκίδα για να κράζουν...
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Οχι ρε @tasos malinoua
δεν θα σου κανω την χαρη να σου απαντησω, γιατι δεν δικαιουσαι τιποτα.

Οταν ΚΑΘΕ φορα, το γυρνας στο προσωπικο, οταν ΚΑΘΕ φορα κοιτας να δημιουργησεις εντυπωσεις κ πετας λασπη στον καθενα που δεν σου λεει ναι σε ολα κ οταν θες ΠΑΝΤΑ να κολλας σε καποιον με τον οποιο εχεις προσωπικα απωθημενα για να γινει μανουρα για το τιποτα, δεν θα σου απαντησω.

Οταν μαθεις να μενεις ΣΤΟ ΘΕΜΑ κ οχι στα προσωπικα, κ οταν θα μαθεις να διαβαζεις αυτα που γραφονται ασχετα απο το ποιος τα γραφει, θα κανουμε διαλογο.
Μεχρι τοτε...... Λυπαμαι.
δειχνεις το ευατο σου και λυπαμαι γιαυτο
εγω οτι εγραψα το εγραψα καθαρα και με το θαρρος της γνωμης μου
δεν αφησα πουθενα σκοτεινα σημεια

αν νομιζεις οτι το να ριχνεις λασπη σε καποιον σε κανει να νιωθεις καποια συνεχισετο.εγω δεν εχω προβλημα.
εσυ απεδειξες μολις σε ολο το φορουμ οτι λες απλα για να λες.

μπορεις ανετα να διαβασεις τα ποστ και να δεις ποιος το γυρισε στο προσωπικο
εδω μεσα ειναι γραμμενα ολα,δεν χανοντε

επισης το ρε που χρησιμοποιησες ....ξερεις ε.....

κατα τα αλλα και επειδη ημουν σιγουρος,ειδες,το πονταρα κιολας δεν χρειαζετε να λυπασαι για εμενα,μπορεις να λυπασαι για εσενα που δεν εχεις το θαρρος να ζητησεις συγνωμη.

αυτααααααααα
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
και όμως εχει φτάσει στην Ελλάδα στανταρ σναουζερ μεχρι ipo2 και δεν κατεβηκε στο 3 γιατι ραγισε το ποδι του ;) ο Τζουνιορ της Ευας .
δεν αμφιβάλω για την ικανότητά των σναουτσερ, και μακάρι να υπάρξουν και άλλα στο μέλλον που να φτάσουν στο ΙΡΟ..
το σχόλιο μου αφορούσε καθαρά και μόνο την αφισοσυζήτηση...:):cool:
 
  • Like
Reactions: mareco and vek


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
και όμως εχει φτάσει στην Ελλάδα στανταρ σναουζερ μεχρι ipo2 και δεν κατεβηκε στο 3 γιατι ραγισε το ποδι του ;) ο Τζουνιορ της Ευας .
ξερω ενα κουταβι που ηδη εχει μπει σε ρυθμο προετοιμασιας και ισως το δουμε τα επομενα χρονια στο χωρο...και ειναι και δικος μου ποθος (που θα μεινει απραγματοποιητος) ομολογω, ενα SnP γιγας να κανει ipo.πςςςςς!!!

Υ.Γ. τα pm δεν τα διαβαζω τα σβηνω, να ξερετε, οτι θελετε μπινελικια/ερωτικες εξομολογησεις/συνταγογραφησεις εδω

Υ.Γ.2 σκεφτομουν να κατσω να παραθεσω ολα τα προσωπικα σχολια που μου εχουν γινει αλλα οχι οτι θα παραδεχτει και κανεις τιποτα και επειδη εχω ρεπουδακι σημερα(@tasos malinoua δεν πιστευω να σε χαλαει και το ρεπουδακι;;;:p), λεω να το απολαυσω

φιλια και out
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Για να γίνεται τέτοια βαβούρα φαντάζομαι ότι ο τόπος βρωμάει από μπεχά - βλέπω μπεχαδάκια παντού και άρα το μπεχά δικαιούται τον δικό του πόλεμο.
Πόσοι από εδώ μέσα διαπρέπουμε στο μπεχά είπαμε?

https://imgflip.com/memegenerator

Περνάω τη φάση των meme - θα σας πήξω
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Προς διευκρίνιση και επεξήγηση των (κακεντρεχών πάντα) σχολίων μου - επειδή μπορεί να παρερμηνευτούν - να προσθέσω:

Δεν απαξιώνω το bh, τουναντίον θαυμάζω και επικροτώ τέτοιες πρωτοβουλίες που προσπαθούν να μας βγάλουν από το τριτοκοσμικό μας κυνολογικό επίπεδο.

Αυτό όμως που είναι αστείο, είναι να ψάχνουμε να βρούμε σε κάθε τέτοια προσπάθεια θεωρίες συνομωσίας, από που βρωμάει κλπ. Είτε είναι bh, είτε είναι ατζίλιτυ κλπ. Λες κι είχαμε και στο χωριό μας μπεχά και ατζίλιτυ, εκεί που απλώναμε τον τραχανά. Καποιανού του χαρίζανε γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια δηλαδή. Στο τέλος θα μας μουντζώσουν οι σκύλοι και θα χουν δίκιο.
 
  • Like
Reactions: sea-mol and mareco


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Θα γράψω μόνο και μόνο για να δείτε τι καταλαβαίνει κάποιος παντελώς άσχετος με τον χώρο όπως εγώ.
Βλέπει απλά ότι ένας τύπος μόνο και μόνο επειδή κάτι δεν του πήγε καλά σε μια αφίσα (αν κατάλαβα κιόλας) ειρωνεύεται και αφήνει υπονοούμενα για μία διοργάνωση BH χωρίς κανένα όμως ουσιώδες επιχείρημα, έτσι απλά για να κάνει μπάχαλο και αίσθηση...
Και το πρόβλημα δεν είναι εκεί, γιατί όποιος ξέρει καταλαβαίνει ότι γράφονται @@ , που δεν έχουν βάση, γιατί αν είχαν θα μας είχε παραθέσει και κάποια επιχειρήματα, το πρόβλημα είναι ότι ο άσχετος σαν εμένα που διαβάζει διαμορφώνει μια αρνητική άποψη από το πουθενά επειδή κάποιος φωνάζει στο άσχετο "λύκος λύκος" ... Γενικεύσεις και ανοησίες. Κάτι επί της ουσίας διάβασα μόνο από τον ...east.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Θα γράψω μόνο και μόνο για να δείτε τι καταλαβαίνει κάποιος παντελώς άσχετος με τον χώρο όπως εγώ.
Βλέπει απλά ότι ένας τύπος μόνο και μόνο επειδή κάτι δεν του πήγε καλά σε μια αφίσα (αν κατάλαβα κιόλας) ειρωνεύεται και αφήνει υπονοούμενα για μία διοργάνωση BH χωρίς κανένα όμως ουσιώδες επιχείρημα, έτσι απλά για να κάνει μπάχαλο και αίσθηση...
Και το πρόβλημα δεν είναι εκεί, γιατί όποιος ξέρει καταλαβαίνει ότι γράφονται @@ , που δεν έχουν βάση, γιατί αν είχαν θα μας είχε παραθέσει και κάποια επιχειρήματα, το πρόβλημα είναι ότι ο άσχετος σαν εμένα που διαβάζει διαμορφώνει μια αρνητική άποψη από το πουθενά επειδή κάποιος φωνάζει στο άσχετο "λύκος λύκος" ... Γενικεύσεις και ανοησίες. Κάτι επί της ουσίας διάβασα μόνο από τον ...east.
Ακριβώς έτσι είναι.
τα ουσιώδη σε τέτοιου είδους ''συζητήσεις''πάντα μένουν απέξω...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
(συνέχεια προηγούμενου ποστ) και φυσικά από τον άνθρωπο που αρχικά ανάρτησε το event, που παρά λίγο να κατηγορηθεί κιόλας στο τέλος και κάποιες άλλες φωνές λογικής που πάντοτε ξεχωρίζουν γιατί μιλούν ουσιαστικά και γνωρίζοντας τον χώρο και έχουν τόσα χρόνια στο ντογκφορουμ χτίσει προφίλ εμπιστοσύνης και όχι άδικα, όπως tara και κάποιοι άλλοι.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981