Εξετάσεις σκύλων εργασίας


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Μπορεί...δεν ξέρω. ζούζουνε για ρώτα έναν κριτή να μάθουμε...Πάντως μου κάνει τρομερή εντύπωση ένας άνθρωπος με τέτοια εμπειρία να κάνει τέτοιο χαζό φάουλ...οπότε μήπως δεν έγινε έτσι? Και μόνος σου είπες ότι ο σκύλος πήγε πολύ καλά...και δεν ήσουν ο μόνος..το είπαν και άλλοι που ας πούμε έχουν κατεβάσει σκυλιά σε αγώνες εργασίας και ξέρουν...Τι να πω...απλά μου έκανε εντύπωση το όλο γεγονός!!
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Να κάνω και εγώ μια ερώτηση... (να σημειωθεί ότι δεν έχω δει ποτέ, σκύλους σε εργασία)

Μήπως όλοι έχουν κάτι πάνω τους και απλώς ο άνθρωπος βιάστηκε να το βγάλει και να το δώσει στο σκύλο, ενθουσιασμένος με την καλή του επίδοση;
 








jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Τωρα καταλαβαινω μια κουβεντα που ειχα διαβασει στο FB απο την Κα. Βορεαδου περι πολιτικης και μου την ειχε αναλυσει.
Ας παει του χρονου ο κυριος Μπαλακας.
Επειδη εχει εμπειρία θα πηγαινει καθε χρονο?
Αφου δεν επρεπε να βγει το μπαλακι τερμα να μην το εβγαζε.
 






Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Φωτογραφίες από τις Εξετάσεις εργασίας (IPO, ΕΒΥ, ΒΗ) που έλαβαν χώρα στο Hundesport Club και σε λιγάκι ξεκινώ να φτιάχνω και τις photos από τους προκριματικούς που έγιναν στις 26-27.01.2013 στο χώρο του Marathon Land.


Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες (στενοχωρήθηκα με τον καταπληκτικό σκύλο του Πιτσικάλη -Caspar- που δεν πέρασε...)
 


keegan

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2010
340
0
υγ δημητρη μεχρι το τελος του επομενου μηνα ειμαι "μορφολογικος" :confused:
και πρεπει να παρει 4 κιλα ο σκυλος!
Θα τον περιλάβει ο personal trainer και θα τον γυμνάσει όπως πρέπει....
Ετσι και αλλιώς σε βουνό θα έρθετε για προπόνηση ...
Μου είπε να σου μεταφέρω μια γεύση από το πρόγραμμα... Rocky IV - Training Styles - YouTube :cool: