Επίσκεψη σε γιατρό


betelgeusse

Well-Known Member
14 Μαϊου 2011
301
2
37
germany
Καλησπερα.Λοιπον θα σας περιγραψω την τελευταια επισκεψη του λεννυ στον γιατρο.
Ο γιατρος απουσιαζε και ειχε αφησει αντικαταστατρια.Και συνεβει το εξης. Δεν τον ακροαστηκε καν, δεν κοιταξε την στοματικη κοιλοτητα,τα αυτια τιποτα ουτε καν το πλησιαζε και εδειχνε φοβισμενη:confused:.Βεβαια ειπε οτι φαινεται αρκετα υγιης!!!!!!!.Και οσο για το εμβολιο(αντιλυσσικο) μας ειπε να τον κρατησουμε και οι δυο για να το κανει.
Και λεω οκ ειναι μεγαλο σκυλι ,δεν εχει ξαναδει αυτην την ρατσα οπως ειπε, αλλα και παλι αν της πηγαιναν για εξεταση ενα πρεσσα για παραδειγμα τι θα εκανε;; θα εφευγε τρεχοντας;Και τελος παντων αν φοβαται τα σκυλια γιατι εγινε κτηνιατρος;
Εν τω μεταξυ ο λεννυ ηταν ησυχος δεν γρυλιζε ουτε γαβγιζε η ουρα του ηταν χαλαρη κλπ.
Σας εχει συμβει κατι αντιστοιχο;
Και τελος πρεπει να το αναφερω στον γιατρο που εχει το ιατρειο;
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Απλά αυτοί που αφήνουν πίσω δεν είναι ιατροί.. ;)

Προσωπικά θα απέφευγα να πάω το σκυλί μου στον κτηνίατρο αν ο ίδιος απουσιάζει..



p.s. Δεν έχει νόημα να το αναφέρεις το γνωρίζει ήδη.. ;)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Στη Γερμανία συνέβη αυτό; Ναι, εγώ θα το έλεγα στο γιατρό για ενημέρωση του.
Μου έχει συμβεί παρόμοιο, λάθος διάγνωση από αντικαταστάτρια. Στην περίπτωση αυτή θεωρώ υπεύθυνο και τον γιατρό.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Κι εγω για Ελλάδα μιλάω, την bet ρώτησα αν της συνέβη Γερμανία.
 


betelgeusse

Well-Known Member
14 Μαϊου 2011
301
2
37
germany
Ναι στην γερμανια.Γιατρος ηταν η κοπελα.Αλλα δεν ξερω αν πρεπει να το αναφερω στον γιατρο γιατι φαινοταν πολυ νεα.Μπορει να ειναι και η πρωτη της δουλεια.Οποτε δεν θελω και να την καψω