Επικίνδυνα παιχνίδια


Marion_Russel

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2013
567
675
Το παραθέτω αυτούσιο, όπως το είδα στο φεισμπουκ
11891266_698541676942560_4306443890183815276_n.jpg
Προσοχη στα jumbo υπαρχει αυτο το παιχνιδι το οποιο ειναι αυτο που εχουν γινει ηδη 2 περιστατικα την περασμενη εβδομαδα με τους θανατους 2 σκυλων...διοτι εχει μια τρυπα μονο για τροφη και προσπαθωντας το σκυλι να πιασει την τροφη μπαινει η γλωσσα μεσα γινεται αποσιμπιεση πριζεται η γλωσσα απο την αιματοση και φτανει ως το θανατο αν δεν το προλαβεις....
Το κανονικο παιχνιδι εχει μια τρυπα για την τροφη και αλλη μια μικρη απο την απεναντι μερια για εξαερωση
 
  • Like
Reactions: Aslan






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
άι χαβ νο αϊντία αν είναι γνήσιο (kong το αναφέρει, έτσι το μετέφερα), αλλά φρίκαρα όταν το ειδα.
 
  • Like
Reactions: GRDANE


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
η εταιρια με τα κονγκ νομιζω οτι πετυχε τόσο ,ωστε όλα τα παιχνίδια αυτου του τυπου να τα ονομαζουμε κονγκ. εχουν διαφορα προβλήματα οι απομιμήσεις , πχ τα γνήσια κόνγκ δεν φτιαχνονται από από αυτό το αηδιαστικό μαλακό πλαστικό. :sick: ελεος δηλαδή , στο στόμα το βαζει ο σκύλος.
προσπαθησε και μια φιλοζωική σελίδα στο φβ να μεταφερει την ειδηση , και γεμισε ο τόπος ελληναραδες που με νευρο και τσαμπουκα τους κατηγορουσαν θιγμένοι οτι δησφημίζουν την εταιρια.:coffee:
 


μπουλης

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2010
752
306
n.smirni
Προσωπικηή εμπειρία.
Παιρνω στον Τρελό, Kong (original) κόκκινο... το κάνει ταλιατέλες!
-Ααα.. το μαύρο θα του ταιριάζει, σκεφτομαι.
Χαρτοπόλεμο το έκανε!
10 κιλά σκύλος! (το ανεκδοτο με τον νάνο θυμηθηκα..:whistle:)
 
  • Like
Reactions: GRDANE and johnk


Michalis-Maya

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2013
940
1.709
47
Νίκαια
Προσωπικηή εμπειρία.
Παιρνω στον Τρελό, Kong (original) κόκκινο... το κάνει ταλιατέλες!
-Ααα.. το μαύρο θα του ταιριάζει, σκεφτομαι.
Χαρτοπόλεμο το έκανε!
10 κιλά σκύλος! (το ανεκδοτο με τον νάνο θυμηθηκα..:whistle:)
Είναι στο σκυλί τελικά. Ο αδερφός του Astra κάνει φαρφάλες με το κόκκινο :p, o Astra έχει ακόμα το παιδικό και δεν του έχει κόψει κομματάκι.
 


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
Κι εγω το kong το παιδικό το άλλαξα γιατι χάθηκε, όχι γιατι το χάλασε, μόνο κατι σημαδάκια απο τα δόντια του ειχε σε 2 χρόνια χρήσης. @ghelly αυτό που ανέβασες το ειδα κι εγω σε άλλη ανάρτηση στο φβ αλλα τόνιζαν οτι το παιχνίδι ήταν τύπου κονγκ και όχι κονγκ
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
λοιπον τα δικα μου τελικα με σεβονται πολυ η μαλον με αγαπανε
τα κονγκ δεν τα χαλανε
κατι κλαρες απο τις ελιες ομως τα εχουν κανει ροκανιδια....
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
εγω ημουν τοσο αφελής που για τα κονγκ [τα καθαρόαιμα,τα γνησια] πιστευα οτι δεν χαλανε με τιποτα....
 
















Lady_Gemini

Well-Known Member
16 Μαϊου 2016
188
124
31
Α οκ γτ εψαχνα να βρω ενα παιχνιδι αντοχης για μπαλα οχι για λιχουδιες... Και ειδα μονο μια τρυπα.. Αρα ψαχνω σε λαθος ειδος... Οπως και να χει ευχαριατω πολυ!
 




Lady_Gemini

Well-Known Member
16 Μαϊου 2016
188
124
31
Ε ναι και φαινοταν πολυ καλη... Ειχα βρει μια κοπελα ειχε μια ωραια λαστιχενια μπαλα που χοροπηδουσε αλλα δν θυμαμαι πως μου την ειχε πει και νομιζα ηταν η κογκ. Αλλα τελικα οχι
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU