Επιλογή τροφής


katsav

New Member
24 Οκτωβρίου 2011
2
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ 2 ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΥΙΟΣ.(ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ).ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΔΕΣΠΟΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΥΙΟΣ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΤΑΪΖΑ ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ(ΤΟΥΣ ΤΑΪΖΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΟΛ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑΪΖΩ ΞΗΡΗ ΤΡΟΦΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΠΟΛ.ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΤΑΪΖΩ ΜΟΝΟ ΞΗΡΗ ΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ.. Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
συνεχισε για λιγο καιρο να τους βαζεις και λιγη κονσερβα ακομα ,μιας και τους αρεσει περισσοτερο σαν γευση.
Σιγα σιγα πρεπει να μειωνεις σταδιακα την κονσερβα μεχρι να καταληξεις σε σκετη ξηρα.
Μπραβο σου που τα υιοθετησες.
 


tsimakgr

Well-Known Member
30 Απριλίου 2011
572
9
Athens
Μια δοκιμή που θα μπορούσες να κάνεις είναι βάλεις ξηρά τροφή με τριμμένο τυρί από πάνω...
Η κονσέρβα λογικά τους άρεσε ποιο πολύ....Και μάλλον σου κάνουν νούμερα γιατί ξέρουν πως θα τους ξαναδώσεις κονσέρβα....
Μην υποκύπτεις....Και να μην φάνε 1-2 μέρες δεν θα πάθουν τίποτα...Σε δοκιμάζουν....
Ποια ξηρά τους δίνεις????
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΔΕΣΠΟΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΥΙΟΣ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ.
Μπραβο σου που τα υιοθετησες.
Από ότι κατάλαβα,τη μάνα βρήκε αδέποτη.Ο γιος ήρθε μετά.



Οι τροφές από σουπερ μαρκετ,δεν ειναι καλες,όσο χαριτωμενες ετικετες και αν εχουν;).Πάρε τροφή από πετ σοπ.

Ψάξε στο φορουμ.Θα βρεις ενδιαφεροντα θεματα για πολλες τροφες.