Επιτέλους ΗΡΘΕ η πριγκίπισσά μου!


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Πάντως κι εμένα στην ελληνίδα εκτροφέα πήγε το μυαλό μου, κυρίως από το χρώμα της πριγκιπέσσας (εντάξει, σε συνδιασμό με την Ιρλανδιά).

Ghost girl να το χαίρεσαι το ζουζούνι το White girl! Καλή ανατροφή!
 








ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Η Μαρια (fainomenon) ηταν η μεσαζοντας ουσιαστικα και με βοηθησε πολυ να την διαλεξω επισης, εκτος ολων των αλλων πολυτιμων κατευθυνσεων και συμβουλων! Η μικρη ομως ειναι Ιρλανδεζα βερα! Την πρωτη μερα δεν ακουγε τιποτα εκτος απο το "come on girl" !!!
Λιγες φωτο ακομα...
 

Attachments



ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
και οταν λεω μεσαζοντας για να μην παρεξηγηθω, η Μαρια μου προτεινε να κοιταξω και τη συγκεκριμενη γεννα στην αναζητηση μου...
 






mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
Aπο τις πιο συμπαθητικες και μπουνταλόφτασες εχουν αυτα τα σκυλακια(σκυλακια;;...) σε σημειο ερωτευσιμα...Πραγματικα τα γουσταρω πολυ αυτα τα Μολοσσακια...δεν θα ελεγα οχι αν μου ελεγες καποια στιγμη να εχω ενα...λιγο το μεγεθος εχει ενα θεμα μεταφορας πιο πολυ αλλά οκ πιστευω λυνονται ολα.
Nα σου ζησει και παλι και να σημειωσω αυτες οι φωτο με τα παιδακια διπλα,να μην τις σταματησεις ποτέ,ασε τα παιδια να μεγαλωνουν μαζι και μονο χαμενοι δεν θα ειστε...
 




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Δείχνει να χαίρεται τη συντρόφια σου , δείχνεις να χαίρεσαι τη δική της .
Δική μου ευχή να είστε πάντα χαρούμενες και υγιείς
 








cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Τόσο όμορφη!!!!Ούτε κατάλαβα για πότε πέρασε ο καιρός..
Πόσο είναι τώρα?Εύχομαι να την χαίρεσαι για πολλά χρόνια ακόμα!!
 




Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Συγχαρητηρια και να περνατε καλα!
(τα καλυματα ΙΚΕΑ ειναι σωτήρια αν εχεις σκυλο ετσι ;) )
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Πολυ ομορφη η Λευκή. Πραγματι μεγαλωνουν πολυ γρηγορα οι μεγαλοσωμες φυλες. Θυμισε μας ηλικια και κιλα αν θες...