Επιτέλους... σκύλος!!!






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.765
Σκύλος που τρώει έχουμε πει δεν τον φοβόμαστε!!!!
Μεγάλη αλήθεια αυτό. Επειδή έχουν διαφορετικό μεταβολισμό από τον δικό μας όταν ένας σκύλος δεν τρώει η κατάσταση του μπορεί να επιδεινωθεί ραγδαία!! Αν τρώει όλα καλά ;)
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ειναι ηδη σε τροχιά ανάρρωσης αφού τρώει!!!

Μηπως να τους βάλουμε και κανα ριχτάρι, χαλάκι, μαξιλάρα εκει που ακουμπουν ωστε να μην παγώνει η κοιλια? Δεν ξερω αν παθαίνουν και ψυξεις κλπ!
 


ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Γυρισαμε μολις απο κτηνιατρο. Οταν μπηκαμε σπιτι με την ανδριανα τον βρηκαμε με πισω τα αυτια,κεφαλι κατω οπως κ η ουρα κ ετρεμε πολυ. Χεστηκα κ πηραμε το γιατρο.Βαλαμε θερμομετρο.39. Μας προετρεψε να βρουμε ενα φαρμακο,αλλα ειχε περασει η ωρα..οποτε τον πηραμε κ πηγαμε. Του χορηγησε μια ενεση,και αυριο 10+εχουμε ραντεβου για εξετασεις.Νιωθουμε σκατα και το εισπαττει μαλλον και ο μικρος..

Sent from my Galaxy S2
 




ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Ειναι καθυσηχαστικος αρκετα. Αλλα με τις εξετασεις θα εχουμε πιο πληρη εικονα. Το θεμα ειναι οτι ειχαμε κανει πριν κανα μηνα αντε 2μηνο και ηταν μια χαρα. Δε ξερω παιδια..φοβαμαι αρκετα μπορω να πω. Βεβαια δε φημιζομαι για την ψυχραιμια μου σε τετοια θεματα..

Sent from my Galaxy S2
 




chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Γιώργο... περαστικά κι από μένα, να πάνε όλα καλά εύχομαι στο μικρό (μας έχετε λείψει!).

Μην στεναχωριέσαι, θα δεις ότι δεν είναι τίποτα σπουδαίο και σύντομα το κατσικάκι θα είναι μια χαρά όπως πάντα!!! :)
 




ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Και μας, μας εχετε λειψει Χρυσουλα!!!
Μανου να σαι καλα!

Σημερα δωσαμε αιματακι και αυρια το απογευμα θα εχουμε τα αποτελεσματα!
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Αντε να περάσει κι αυτή η περιπέτεια και να αρχίσουν πάλι τα κατσικοπηδήματα του Σπαικάκου!!!:)
Περιμένουμε νέα απο τις εξετάσεις του....
Περαστικούλια του!
 




ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Με πηρε ο Κονταδακης πριν καμια ωρα. Ανεβασμενα λευκα. Τσιμπημενα οχι στο Θεο. Δειχνει φλεγμονη.Θα αρχισουμε αντιβιωση Σεκλορ σημερα,αλλα πρωτα θα παμε να κανουμε εναν υπερηχο στις 6. Αγωνιες...
 




νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Καλά αποτελέσματα. Όλα να πάνε καλά.

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Δυστυχως τα νεα δεν ειναι καλα. 1/800 ερλιχιωση. Παρολο που οι καλοι μου φιλοι Γιαννης κ Αλικη μου ειπαν αμεσως να μην ανησυχω,εγω το εχω παρει βαρια.:(
Ξεκιναμε απο σημερα επιθετικη αγωγη για 40 ημερες.

Sent from my Galaxy S2
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.660
19.891
Τι εννοείς μωρέ "επιθετική";
Κανονική και συνηθισμένη είναι.
Σιγά τα ωά...

Περαστικά του :)