Εύρημα για πολλά νεύρα!


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Μπραβο σου και αυτο το εχω πει και σε μια κοπελα που προσφατα μιλησα μαζι της που βρικε δεμενο σε καδο σκουπιδιων στην εθνικη οδο ενα μικροσωμο σκυλακι,μοιαζει με την δικια σου αλλα χωρις τοσο τριχωμα!!!
Ειναι και αυτος παππους ειναι δε εχει δοντακια,εκεινη ανακαλυψε βεβαια στην πορεια οτι ετρωγε και τα κακα του,και της ειπε ο γιατρος οτι γι αυτο εχει χασει και τα περισσοτερα δοντακια του και οτι εχει μεινει ειναι χαλασμενο!!!!
Και μου ελεγε ποσο φοβατε,οντως εκεινη την ωρα περασε ενα αυτοκινητο και αρχισε τα τρεμει!!!!Και οταν διαβασα τον τοπικ αμεσως σκεφτηκα την κοπελα που μου ελεγε πως το ταιζει και πως το φροντιζει!!!
Απορω πως μπορουν και το κανουν αυτο το πραγμα....καλη συνεχεια!!!:)
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Εγώ έχω βρει κουταβάκια ΜΕΣΑ σε κάδο σκουπιδιών και μέσα σε σακούλα πλαστική κλειστή. Ο δολοφόνος δηλαδή ήθελε να σιγουρευτεί πως αν δεν πέθαιναν απ'τη βρόμα και την αφαγία, θα πέθαιναν σίγουρα από ασφυξία!! Αν τον έβρισκα όμως θα πέταγα αυτόν στα σκουπίδια πολύ ευχαρίστως!!!
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Το duphalac φαινεται να εκανε τη δουλεια του καθως χθες το βραδυ τα κακακια εγιναν κανονικα και μπορεσε να τα κανει χωρις να κοντευει να λιποθυμησει απο το σφιξιμο. Ελπιζω μονο οτι δεν θα ειναι παροδικο και για οσες μερες μονο παιρνει το φαρμακο.

Εδω ειναι μερικες φωτογραφιες απο τον καφε που ηπιαμε παρεα μπροστα στη θαλασσα την Κυριακη το απογευμα. :)
 

Attachments



agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Ο καφές να ξέρεις είναι...διουρητικός....
Μήπως δεν κάνει να της δίνεις???
(είναι που έχει και ακράτεια...., γι'αυτό το λέω...)
:D:D:D
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Ο καφές να ξέρεις είναι...διουρητικός....
Μήπως δεν κάνει να της δίνεις???
(είναι που έχει και ακράτεια...., γι'αυτό το λέω...)
:D:D:D
Xαχα! Ναι αλλα δημιουργει και την αναγκη να κανει κανεις κακα του. :p
Η μικρη Τερεζα ηπιε μονο νερο, ηταν αργα για καφε και φοβηθηκε μην εχει αϋπνίες... :D
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Xαχα! Ναι αλλα δημιουργει και την αναγκη να κανει κανεις κακα του. :p
Η μικρη Τερεζα ηπιε μονο νερο, ηταν αργα για καφε και φοβηθηκε μην εχει αϋπνίες... :D
Ειδικά άμα συνδυάζεται με τσιγάρο.....:D:D
(λύσσα το κάναμε το θέμα....):p
 






Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς



Το ποδι της (πισω δεξι) πλεον δεν βγαινει συνεχεια, εχει δυναμωσει λιγο μαλλον απο το φαγητο και την βολτα χωρις πολυ κουραση. Το βιντεο που υποσχεθηκα. Δεν ειναι πολυ καλη η γιαγιουλα? :)
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
αυτο ειναι ενα πραγματικα ασχημο φαινομενο . το αντιμετοπειζω καθε χρονο μιασ και ζω σε ενα νησι αρκετα κοντα στην αθηνα το οποιο το καλοκαιρι αυξανεται ο πλυθισμοσ του κατα 250.000 κοσμο που κατα συνεπια επιδη εχουν εδω τις εξοχικες τους κατοικιες ερχοντε και τα σαββατοκυριακα αλλα τωρα το σεπτεμβρη φευγοντας θα εγκαταλειψουν καμια 200αρια ζωντανα και ατυχα τετραποδα <<ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ>>
των παιδιων τους.


υ.γ συγνωμη για την ορθογραφια μου , αλλα ειμαι απο τουσ ελαχιστουσ που γραφουν ακομα και τον ταρραμμα λαθοσς
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Δοκίμασε για τα κακάκια να της βάζεις τροφές με φυτικές ίνες. Π.χ. γιαουρτάκι με ακτινίδιο κλπ. Τα φάρμακα σίγουρα θα βοηθήσουν αλλά καλό είναι να ενεργοποιηθεί ο μεταβολισμός της και φυτικά. Οι φυτικές ίνες είναι θαυματουργές!
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Η καλυτερη εξελιξη που θα μπορουσε να εχει αυτο το θεμα ειναι οτι η Τερεζα ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ! \\:D/

Εδω κι ενα μηνα σχεδον ζει με τη νεα της οικογενεια και εχει την περιποιηση που στερηθηκε ολα αυτα τα χρονια! *agapoylas*

Σκεφτομαι παντως ωρες ωρες οτι αν δεν ηταν Τσιουαουα κι ήταν ημιαιμάουα ακομη εδω θα ηταν. Μπορει και να κανω λαθος! Παντως μετα απο μερικες τετοιες υιοθεσιες εμαθα ενα πραγμα' ποτε να μην λεω "αυτο αποκλειεται να υιοθετηθει". Ευτυχως που καποιοι βλεπουν καλυτερα απο εμενα.
 
Last edited:




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Από τα πιο ωραία νέα που έχω ακούσει τον τελευταίο καιρό, τουλάχιστον :)
Πάντα τέτοια!
 


io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Από την μια βλέπεις να πετάν σκυλάκια σαν σκουπίδια στον δρόμο και λες που πάμε σαν άνθρωποι, και από την άλλη τέτοιες υιοθεσίες σου δίνουν ελπίδα.
Μπράβο σου για την προσπάθεια με την Τερέζα, μπράβο στην οικογένεια που την υιοθέτησε και άνοιξε την καρδία της και ένα μεηάλο μπράβο στην Τερέζα που παρόλη την ηλικία της είναι παλικάρι.
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Από την μια βλέπεις να πετάν σκυλάκια σαν σκουπίδια στον δρόμο και λες που πάμε σαν άνθρωποι, και από την άλλη τέτοιες υιοθεσίες σου δίνουν ελπίδα.
Μπράβο σου για την προσπάθεια με την Τερέζα, μπράβο στην οικογένεια που την υιοθέτησε και άνοιξε την καρδία της και ένα μεηάλο μπράβο στην Τερέζα που παρόλη την ηλικία της είναι παλικάρι.
Παλικαρι απο τα λιγα! Επρεπε να εχω κρατησει βιντεο απο τη φαφουτα μας να πεταγεται ορθια και να γαβγιζει μολις ακουγε "συναγερμο" απο αλλο σκυλι. Να κατουριεσαι στα γελια.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Πολυ ευχάριστη η εξελιξη της τερέζας!! Μεγαλύτερη ικανοποίηση απο τα μπράβο στη nizinny φαντάζομαι ειναι η όμορφη ζωή που περιμένει την γιαγιούλα απο δω και περα!
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Πολυ ευχάριστη η εξελιξη της τερέζας!! Μεγαλύτερη ικανοποίηση απο τα μπράβο στη nizinny φαντάζομαι ειναι η όμορφη ζωή που περιμένει την γιαγιούλα απο δω και περα!
Κυβέλη τo ξαναείπαμε! :p Ο Νιζίνυ. :D Σαν τον sea-mol κατεληξα κι εγω... :D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Εισαι ο;;;; Έμεινα τώρα!!!! Συγνωμη λάθος μου , μέχρι τώρα είχα παράδοση να αλλάζω φυλλα σκυλων τώρα επεκτάθηκα και στους ανθρώπους!!!! Μπράβο σου πάντως και λάθος μου που επχω συνδιάσει τέτοιες πράξεις μονο με γυναίκες! ;)
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Κυβέλη τo ξαναείπαμε! :p Ο Νιζίνυ. :D Σαν τον sea-mol κατεληξα κι εγω... :D
Έχε χάρη που είμαι ψύχραιμη....

Εισαι ο;;;; Έμεινα τώρα!!!! Συγνωμη λάθος μου , μέχρι τώρα είχα παράδοση να αλλάζω φυλλα σκυλων τώρα επεκτάθηκα και στους ανθρώπους!!!! Μπράβο σου πάντως και λάθος μου που επχω συνδιάσει τέτοιες πράξεις μονο με γυναίκες! ;)
Ναι...ναι...μόνο σκύλων αλλάζεις και του λόγου σου!!!!!!!!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95