Ε Αμάν πια!!! (προτάσεις για ζευγάρωμα)


sakann

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2011
1.641
6
Θεσσαλονίκη
Είναι απίστευτο το πόσοι πολλοί με έχουν σταματήσει στην βόλτα μας για να μου πουν τι!!Εχω μια θυληκια, είσαι να τα ζευγαρώσουμε??Εχει καταντήσει κουραστικό να κάθομαι να εξηγώ τους λόγους που δεν πρέπει να ζευγαρώνουμε τα σκυλιά μας κατα αυτόν τον τρόπο και να μου λενε έλα μωρέ!!Τι να πεις!!:confused:
 






jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Σακη εισαι πολυ πισω, μου λεει ενας:
εχω θυληκια να τα βαλουμε να ζευγαροσουν,
απανταω τα σχετικα,
μου λεει ελα μωρε,
του απανταω τι ελα μωρε ο αλπεν εχει ενα ορχη (τοτε δεν ειχε κατεβει ο δευτερος και ολα δειχναν οτι δεν θα κατεβαινε)
απανταει σιγα και τι εγινε?εμεις θα κρατησουμε τα κουταβια?
απανταω φιλε για χαρα,για να μην τσακωθουμε μες το δρομο,κριμα ειναι,

Φευγω και λεει σε κοινο γνωστο μας αλλη μερα: καλα ο μητσος πολυ μαλ@κας,του ειπα να βαλουμε τα σκυλια μας και αρχισε να μου λεει κατι π@παριες για αρρωστιες μετα νευριασε και εφυγε!
 


gerry

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2010
284
1
Πάτρα
φίλε μου τι να πω ..... εγώ εκτός από τους ειδικούς πάνω στην φυλή .... που όλοι ξέρουν.... έχω αντιμετωπίσει και τέτοιους .... κάποιες φορές γίνομαι αρκετά αψύς και δεν τους αφήνω κανένα από τα ηλίθια επιχειρήματα αναπάντητα και ας φύγουν έστω και μπερδεμένοι ή παρεξηγημένοι .... και με γνωστούς μου.... επίσης.
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Εγω να δεις τ τραβάω που η Λούνα είναι πολύ όμορφη ( και μονο αυτο χρειάζεται να ζευγαρώσουμε τα σκυλιά :mad: )
Δεν απαντάω πια !!
Λέω οτι είναι στειρωμένη !!
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
εγώ εκτός από τους ειδικούς πάνω στην φυλή
Αλλο παλι και αυτο!τι ειδικους ,ανθρωπους που ξερουν και το καλυτερο δειγμα φυλης να λες.ειδικα για ροτ,γπ,πιτ..
Και φυσικα δεν λυπουν και οι κριτες, ''τα καλυτερα σκυλια ειναι τα....''
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Οδηγίες προς ναυτιλλόμενους
Ερώτηση του #%#^^%^%#^ <<φίλε είσαι να τα ζευγαρώσουμε>>
Απάντηση δική σου …. << ναι φυσικά , παίρνω 2000€ στην επίβαση>>
Περιμένω να μου πεις αντιδράσεις.:p
 




gerry

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2010
284
1
Πάτρα
Οδηγίες προς ναυτιλλόμενους
Ερώτηση του #%#^^%^%#^ <<φίλε είσαι να τα ζευγαρώσουμε>>
Απάντηση δική σου …. << ναι φυσικά , παίρνω 2000€ στην επίβαση>>
Περιμένω να μου πεις αντιδράσεις.:p
εσύ είσαι ο πιο κακός από όλους μας.... σου βγάζω το καπέλο:)
 


gerry

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2010
284
1
Πάτρα
Αλλο παλι και αυτο!τι ειδικους ,ανθρωπους που ξερουν και το καλυτερο δειγμα φυλης να λες.ειδικα για ροτ,γπ,πιτ..
Και φυσικα δεν λυπουν και οι κριτες, ''τα καλυτερα σκυλια ειναι τα....''
τελικά η επιστήμη του πεζοδρομίου και της αλάνας είναι πιο πειστική από την πραγματικότητα ....
 


Sadah

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2010
779
137
Θεσσαλονίκη
Είναι απίστευτο το πόσοι πολλοί με έχουν σταματήσει στην βόλτα μας για να μου πουν τι!!Εχω μια θυληκια, είσαι να τα ζευγαρώσουμε??Εχει καταντήσει κουραστικό να κάθομαι να εξηγώ τους λόγους που δεν πρέπει να ζευγαρώνουμε τα σκυλιά μας κατα αυτόν τον τρόπο και να μου λενε έλα μωρέ!!Τι να πεις!!:confused:
Μιλα στην νοηματικη για να νομιζει οτι δεν ακους και να φυγει στο μπαμ.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Η λύση είναι ΜΟΥΓΚΑ στην ΣΤΡΟΥΓΓΑΑΑΑΑΑΑ!

Σε λίγο καιρό σε βλέπω να μην μιλάς σε κανέναν όταν είσαι έξω με τον σκύλο!

Σαν και μένα και συ, θα βγαίνεις με τον σκύλο και θα τραβάς εκεί που δεν θα έρχεται άνθρωπος!

Σιχάθηκα να τους ακούω...όλους!
 


sakann

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2011
1.641
6
Θεσσαλονίκη
Οδηγίες προς ναυτιλλόμενους
Ερώτηση του #%#^^%^%#^ <<φίλε είσαι να τα ζευγαρώσουμε>>
Απάντηση δική σου …. << ναι φυσικά , παίρνω 2000€ στην επίβαση>>
Περιμένω να μου πεις αντιδράσεις.:p
Χαχαχα!!Την άλλη φορά αυτό θα λέω!!!
 


sakann

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2011
1.641
6
Θεσσαλονίκη
Η λύση είναι ΜΟΥΓΚΑ στην ΣΤΡΟΥΓΓΑΑΑΑΑΑΑ!

Σε λίγο καιρό σε βλέπω να μην μιλάς σε κανέναν όταν είσαι έξω με τον σκύλο!

Σαν και μένα και συ, θα βγαίνεις με τον σκύλο και θα τραβάς εκεί που δεν θα έρχεται άνθρωπος!

Σιχάθηκα να τους ακούω...όλους!
Αστα να παν!!
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Το χω σκεφτει κ εγω πως καποια στιγμη θα βαρεθω να τα λεω..μηπως να τα γραψουμε να τα εκτυπωσουμε κ να χουμε 5-6 αντιγραφα μαζι μας...
Βημα 1:τσουπ σου ερχετε ο συμπεθερος για ζευγαρωμα του το δινεις να το διβασει ΟΛΟ μπροστα σου...
Βημα 2:τσαντιζεται κ το πεταει? δε παει χαμενο καποιος αλλος μπορει να το δει κ να το διαβασει!!!! Αν ειμαστε τυχεροι και το παρει μαζι του μπορει να το διαβασει κ κανενας ακομα..εκει που θα το αφησει καποια στιγμη...

Λες???
 




ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Διάλογος προχτές στην πλατεία κάτω απο το σπίτι, με κυρία κάτοχο συμπαθητικού ημιαιμου. (σκεφτείτε πεκινουά με τζακ ένα πράμα)
- Αχ τί καλή κοπελιτσα που έχετε, δείτε τί ωραία παίζουν.
- Ναι...
- Αχ καλε αυτά ερωτευτηκαν ο δικός μου δν έχει ξαναπαιξει έτσι.
- ...
- Πήγε κ 8 μηνών κ θα πρέπει να τον ζευγαρωσω ξέρετε. Θέλετε γαμπρό; Είναι πολυ καλός κ έχω ένα σωρό κόσμο να ζητάνε κουτάβια του!
- Η πόλη έχει ένα καταφύγιο που δν έχει τί να τα κάνει τα σκυλακια!
- Μπααα! Καλε ίδιο να πάρουν κουταβι του κουκλου μου; Κ με την δικη σας έχουν κ τα ίδια χρώματα...
- Η δική μας θα παει για στείρωση, οποτε άκυρο το συμπεθεριό.
- Ιιιιιιιι! Γτ καλε το σκυλάκι; Θέλετε να γίνει η διπλή κ να μαραζωσει;;;
- Λέτε να το ρίξει στο φαΐ απο την στενοχώρια της;;;
- Να μην ακούς τί λένε οι αδαείς κοπέλα μου. Ο θεός έτσι τα έφτιαξε...

Με έσωσε η Τσιλι. Βαρέθηκε τον γαμπρό κ τραβαγε να φύγουμε. ο κύριος πάτησε ένα κλάμα όταν είδε ότι φευγαμε... Πωπω!
- Είδατε που σας λέω; Την ερωτεύτηκε!
- Να τον στείλετε φαντάρο να γίνει άντρας της λέω.

Γέλασε κ μεχρι που εστριψα του έλεγε "σωπα άντρα μου εσυ κ αυτη σε αγάπησε"

Τί άλλο να πεις; Έχω πάψει από καιρό να απανταω σοβαρά. Κ οποιος καταλάβει, καταλαβε.

Δν είναι θέμα σκύλου φυλής ή ημίαιμου. Μόνο μυαλού ιδιοκτήτη. Αλλά αυτό πώς να αλλάξει;
 




Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
βασικά δεν είχα καλοκαταλάβει αυτούς τους τύπους στο δρόμο. Με τα δικά μου μια δυο φορές μου είχαν πει στο δρόμο τέτοιες μπαρούφες, αλλά εγώ είμαι και όπως είμαι και δε γουστάρω κουβέντες οπότε συνήθως απλά έφευγα. Πρώτη φορά που το κατάλαβα έντονα ήταν με την κοπέλα μου με το ροτ. Μάς σταμάταγαν σχεδόν σε όλη τη διαδρομή είτε είχαν σκυλιά μαζί τους είτε όχι. Και αν ήταν μόνο ροτ μπορεί και να το καταλάβαινα, αλλά με πολλά σκυλιά. Να μην πω και για τον πατέρα της, έχει δυο ροτ αγόρια που στη γειτονιά του ακόμη νομίζουν ότι είναι ζευγάρι και της κοπέλας μου το κουτάβι τους :confused:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95