ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ


Wolverine

Well-Known Member
23 Μαϊου 2013
81
5
32
Μια απορία μόνο δεν θα έπρεπε το θέμα να είχε κλεισει απο το πρωτο κιολας ποστ? Απ οτι θυμαμαι οταν ανοιγαν τετοια θεματα τα κλειναμε κατευθιαν γιατι ειναι εναντια στους κανονισμους του φορουμ. Τι παιζει? Λειπω καιρο και εχω χασει επεισοδια? :cool:
 


Ghost

Well-Known Member
28 Απριλίου 2014
105
27
38
Θα ήταν πολύ λάθος να κλείνονται τέτοια πόστ! Καμιά φορά πές το αφέλεια , πές το απροσεξία, καποιος μπορεί να μην γνωρίζει, να νομίζει οτι είναι φυσιολογικό και μάλιστα οτι αυτό που πρέπει να κάνει! Είναι πολύ καλό για μένα να γίνονται τέτοιες ερωτήσεις γιατί υπάρχει πιθανότητα ο άλλος να το καταλάβει και να μην προχωρήσει σε μια λάθος ενέργεια!
Φυσικά ενα μεγάλο μπράβο σε αυτους που ακόμα και με χιούμορ κάθε φορά σε κάθε τέτοιο πόστ προσπαθουν να δώσουν στον αλλον να καταλάβει τι πάει να κάνει..

Και εγώ προσωπικά δεν είχα καταλάβει τι είναι η στείρωση και γιατί δεν χρειάζεται οχι μονο δεν πρέπει να ζευγαρώσεις τον σκύλο σου, μέχρι που πετυχα ένα τέτοιο πόστ και το έψαξα παραπάνω!
 


Θανος

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
605
42
Ρε φίλε ειλικρινά τώρα γιατί τα παίρνω κρανίο, πόσο χρονών είσαι; αν ζευγαρώσεις μία φυλή με μία άλλη είναι δυνατόν να βγάλει απογόνους μίας φυλής ενώ οι γονείς είναι διαφορετικής φυλής; Αν ζευγαρώσω αρσενικό ροτβαίλερ με θυληκό γερμανικό ποιμενικό θα μου βγάλουν 2 κουτάβια καθαρόαιμα ροτβάιλερ και 3 κουτάβια καθαρόαιμα γερμανικό ποιμενικό; Δηλαδή για το Θεό. Άσε τα ζευγαρώματα με *βρετανικά* και *σιαμέζικα* πιτ μπουλ και άνοιξε βιολογία πρώτης γυμνασίου.
 
  • Like
Reactions: Elli and Gaara


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Ρε φίλε ειλικρινά τώρα γιατί τα παίρνω κρανίο, πόσο χρονών είσαι; αν ζευγαρώσεις μία φυλή με μία άλλη είναι δυνατόν να βγάλει απογόνους μίας φυλής ενώ οι γονείς είναι διαφορετικής φυλής; Αν ζευγαρώσω αρσενικό ροτβαίλερ με θυληκό γερμανικό ποιμενικό θα μου βγάλουν 2 κουτάβια καθαρόαιμα ροτβάιλερ και 3 κουτάβια καθαρόαιμα γερμανικό ποιμενικό; Δηλαδή για το Θεό. Άσε τα ζευγαρώματα με *βρετανικά* και *σιαμέζικα* πιτ μπουλ και άνοιξε βιολογία πρώτης γυμνασίου.
Μα γιατί ρε Θάνο? Άγγλος Αμερικάνος Σκοτσέζος Ουαλός Ιρλανδός... μπορεί να βγει ο νέος πρόεδρος των ΗΠΑ,,,,
 
  • Like
Reactions: Θανος


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ρε φίλε ειλικρινά τώρα γιατί τα παίρνω κρανίο, πόσο χρονών είσαι; αν ζευγαρώσεις μία φυλή με μία άλλη είναι δυνατόν να βγάλει απογόνους μίας φυλής ενώ οι γονείς είναι διαφορετικής φυλής; Αν ζευγαρώσω αρσενικό ροτβαίλερ με θυληκό γερμανικό ποιμενικό θα μου βγάλουν 2 κουτάβια καθαρόαιμα ροτβάιλερ και 3 κουτάβια καθαρόαιμα γερμανικό ποιμενικό; Δηλαδή για το Θεό. Άσε τα ζευγαρώματα με *βρετανικά* και *σιαμέζικα* πιτ μπουλ και άνοιξε βιολογία πρώτης γυμνασίου.
Ε και εσυ... μπορεί κάποιος να εκανε συνεχώς κοπάνα από το μάθημα της βιολογιας. Μην γινεσαι κακός
 








underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
Αυτό που δεν ξέρει ο άνθρωπος που άνοιξε το θέμα είναι ότι στα λόγια όλοι θέλουν κουτάβια και κάνουν και ουρά με τα τρακοσαευρα στο χέρι και καλά..... Όταν έρθει η ώρα όλοι αυτοί να πάρουν το σκύλο σπίτι τότε το 90% λακίζει.
 


Θανος

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
605
42
Εμενα μου θυμηζει κατι εντελος βλαμμενους μου γειτονες, που εκοψαν την ουρα απο ενα κουταβι με μαυρο-πυρινο χρωμα για να γινει Rottweiler!!
Ε ντάξει έχω ακούσει και έχω ακούσει...αυτό είναι απίστευτο!!
 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ε ντάξει έχω ακούσει και έχω ακούσει...αυτό είναι απίστευτο!!
και εγω εμεινα καγκελο οταν το ακουσα!
Ηξερα οτι ειναι γκασμαδες οικογενειακος- αλλα τωρα πια απορο πως ζουνε ακομα, επειδη και πιο λιγο βλακας ακομα πεθαινεις!
 


Θανος

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
605
42
Πάντως αν το καλοσκεφτείς είναι πρακτικό. Αντί να ζευγαρώσει ένα αρσενικό πιτ μπουλ με ένα θυληκό, και να βγάλει πιτμπουλ (λέμε τώρα) αν ζευγαρώσει με το σπάνιο *βρετανικό*πίτμπουλ τότε αμέσως θα αποκτήσει μια ολόκληρη αυλή με *βρετανικά* πιτ μπουλ (ε άντε μπορεί και κανένα συνηθισμένο αμερικανικό πίτ μπουλ να ξεπηδήξει από τη γέννα). Σε άλλη περίπτωση που δεν βρεθεί το *βρετανικό* πίτ μπουλ, μπορεί να ζευγαρώσει με τσιουάουα και να αποκτήσει μερικά κουτάβια τσιουάουα, διευρύνοντας έτσι το αγοραστικό κοινό,κάνοντας θραύση στο γυναικείο φύλο που αγαπούν τα μικρόσωμα, και αποκτώντας και μερικά συνηθισμένα αμερικανικά πίτ μπουλ για να αγοραστούν από σκληροπυρηνικούς άντρες.