Ζητείται αγορά κλουβί CRATE


hook

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2011
759
0
corfu
περιμενω το κρατε απο μερα σε μερα. το θεμα μου ειναι που θα το βαλω! στο σαλονι που εχει συνηθισει να μενει μονος του? στην κρεβατοκαμαρα ? η στο χολ? οπου εχει επαφη με ολα τα δωματια . γτ πισω εχει τοιχο αριστερα του η κουζινα και μπροστα του σαλονι και κρεβατοκαμαρα. αυτο το λεω με το σκεπτικο οτι θα εχει οπτικη επαφη μαζι μας οπου και να ειμαστε . για βοηθηστε βρε παιδια!
 


Agis

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2009
136
12
Αθήνα
Τέλος εβδομάδας, αρχές της επομένης έρχεται ο δεύτερος σκύλος μας. Θηλυκό Presa Canario. Επειδή θα χρειαστούμε οπωσδήποτε crate, το 48'' είναι μάλλον το καταλληλότερο;
 


reignman007

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2012
51
0
Καλησπερα
Σε λιγες μερες ερχεται ο αρσενικος ροτ μου.Κουταβος ακομα 3 μηνων περιπου.Αγοραζω crate?Αν ναι τι μεγεθος?Αν οχι,να παρω πρωτα παρκο μεχρι καποια ηλικια και αργοτερα crate?
Μια πιθανη απαντηση ειναι "ρωτα τον εκτροφεα σου αυτος ξερει" αλλα απο εκτροφεα σε εκτροφεα εχω συναντησει μεγαλες αποκκλισεις αποψεων.
Ευχαριστω
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Καλησπερα
Σε λιγες μερες ερχεται ο αρσενικος ροτ μου.Κουταβος ακομα 3 μηνων περιπου.Αγοραζω crate?Αν ναι τι μεγεθος?Αν οχι,να παρω πρωτα παρκο μεχρι καποια ηλικια και αργοτερα crate?
Μια πιθανη απαντηση ειναι "ρωτα τον εκτροφεα σου αυτος ξερει" αλλα απο εκτροφεα σε εκτροφεα εχω συναντησει μεγαλες αποκκλισεις αποψεων.
Ευχαριστω
Ο εκτροφέας σου ξέρει τι μέγεθος θα παρεις γιατι αυτός ξέρει το σκυλι και τους γονεις του.
Οπότε δν υπάρχει αποκλιση απόψεων. Αλλος εκτροφεας θα μιλήσει για αλλο σκύλο.