Ζητείται σκύλος για διαφήμιση


lakis

Active Member
27 Σεπτεμβρίου 2008
27
0
Artemis
Καλημερα σε ολους
Δεν ξερω αν μπορω να δημοσιευσω μια αγγελια για τα προσοντα ενος εκπαιδευμενου σκυλου που ψαχνω για να παιξει (απ'αμοιβη φυσικα!!!)σε μια τηλεοπτικη διαφημιση.Αν μπορει καποιος ας μου απαντησει για να γραψω λεπτομερειες.:confused::confused::confused:
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
πες τουλαχιστον τα προσοντα που πρεπει να εχει ο σκυλος, μεχρι να δεις εαν επιτρεπεται να μπει η αγγελια...
ειμαι πολυ περιεργη:)
 






lakis

Active Member
27 Σεπτεμβρίου 2008
27
0
Artemis
Λοιπον
Ψαχνω ενα σκυλο εκπαιδευμενο,κοντοτριχο,(το σεναριο λεει για μολοσσο Δανεζο,ομως ο σκηνοθετης προτιμαει κατι σε μικροτερο μεγεθος για να μην φαινεται τεραστιος διπλα στα παιδια (4)που παιζουν στην ταινια,εκτος & αν ειναι κουταβι 6-7μηνων & μπορει να κανει αυτα που πρεπει).Οι ρατσες που μας ειπε ενδεικτικα ειναι :Ντογκ ντε Μπορντο-Αγγλικο μπουλντογκ-Παγκ-Ντογκο Αρτζεντινο,αλλα και οποια αλλη προταση την συζηταει...Αυτο που πρεπει να κανει ο σκυλος ειναι σχετικα απλο :Παιζει με 4 παιδια ηλικιας 7-9 ετων σε μια αυλη και σε καποια στιγμη πηδαει επιτοπου σαν να του πεταξαν ενα μπαλακι πανω απο το κεφαλι του και να πηδηξε για να το πιασει...
Παρακαλω στειλτε μου πμ και τηλ.(αν θελετε)και θα σας απαντησω αμεσα.Το γυρισμα θα γινει στις 22/7/09
 






galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
αφου θελουν κοντοτριχο..το παγκ ειναι στουμπος:pεχουμε ενα αγγλικο μπουλντογκ που "κι ομως, πηδαει!" αλλα τοτε ηταν ανοιξη:pτα αλλα δεν τα εχουμε..., το ντογκο κυνηγαει κατι αρχαιοκαπηλους, δεν προλαβαινει.
ροτ, δεν κανει?:rolleyes:
 






galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Ροτ σε διαφήμιση με παιδάκια? Δεν είναι καθόλου κακή ιδέα :)
ειναι ομως μαυρο και δεν "γραφει" καλα...τελικα δεν γινεται να τα εχουμε ολα σε αυτη τη ζωη:rolleyes:
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Πράγματι δε γράφουν καλά τα μαύρα.
Αλλά είστε πολύ ρατσιστές. Αντί να προτείνετε ένα λευκό ελληνικό ποιμενικό που είναι ανεκτικός με τα παιδιά και "γράφει" και ωραία. :p Ξένη είναι η διαφήμιση;
 




sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Εγώ έχω ένα σχετικά μικρόσωμο κοντότριχο που δεν είναι μαύρο και που έχει ελατήρια (επιτόπιο άλμα 1,80 όχι αστεία :p) αλλά δεν ξέρει να πηδάει με εντολή. Αν του πετάξετε στ' αλήθεια μπαλάκι θα απογειωθεί πάντως! :D

Πέρα από την πλάκα, πρέπει να διευκρινήσεις θεωρώ και αυτό:

Παιζει με 4 παιδια ηλικιας 7-9 ετων σε μια αυλη
Τι εννοείς "παίζει"? Τρέχουν γύρω γύρω? Παίζουν με μπάλες? Γιατί άμα έχει μπάλες το δικό μου δεν κάνει :D

Noela κι ο ΕΠ κομματάκι μεγάλος δεν είναι μωρέ?
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Κι εμένα μου ήρθε στο μυαλό ένα κοντότριχο ημιαιμάκι που ξέρω, όχι τεράστιο, με όμορφο χρώμα και "πιασάρικη" φατσούλα το οποίο πηδάει επίσης περίπου στο 1,80 επι τόπου με άνεση και είναι εκπαιδευμένο στη βασική (Σοφία λες να λέμε το ίδιο? :D)

Αλλά πριν αρχίσουμε να προτείνουμε σκυλιά που έχουμε ή ξέρουμε, ίσως θα πρέπει να μας πει ο φίλος που το ψάχνει μια βασική λεπτομέρεια. Μήπως το σκυλί πρέπει να ανήκει σε εκαιδευτή έτσι ώστε να μπορούν να δικαιολογήσουν την χρέωση?

Θα μου πείτε εσείς σκέφτεστε άλματα και φυλές να προτείνετε κι εγώ σκέφτομαι τα λογιστικά? Καμιά φορά παραείμαι πρακτικός άνθρωπος, το παραδέχομαι!:-| :p

Edit: Επίσης μήπως ψάχνει "επαγγελματία" σκύλο-ηθοποιό? Με "βιογραφικό" και δείγμα δουλειάς? (Μην γελάτε, υπάρχουν! :) )
 






kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Πάρτε τον blanco..
Westie τρελαμένο για μπαλάκια..!!
Kουρέψτε τον και βάψτε και τα αυτάκια και την ουρίτσα να μοιάζει στον Ιντεφίξ..:maria::D:D

χαχαχαχαχα..:D

Αντε να δούμε ένα δικό μας σκυλι από του forum να πρωταγωνιστεί στις εγχώριες οθόνες!!!:D:D

και απο κατω με πανο ολοι..DOG FORUM...:D
και ο admin καπου κρυμενος με ενα πουρο να καμαρωνει..:D:D:D
Ειδατε τι σκυλια βγαζει το φορουμ..


Εεεεετσιιι!!!!!!!!:D:D:D
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
εγώ για τη Ρούμπι λέω!
Χαχα. Δεν το κατάλαβα! Έτσι όπως είπες έχω ένα, νόμιζα ότι εννοούσες έχω ένα υπόψη μου (γενικώς, όχι το δικό σου)! :D

Από τη μια καλή ιδέα για να δουν κάποιοι με συμπάθεια τα πιτμπουλάκια, από την άλλη αν είναι να γίνει ότι και με τη διαφήμιση του χαρτιού υγείας και μετά ψάχνει ο κάθε πικραμένος για πιτμπουλ... :rolleyes:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.115
Μηνύματα
895.843
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981