Η "περιβόητη" Sakae μου!












tasosrules

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2007
200
0
Περαία, Θεσσαλονίκη
Hallo! Μετα απο ενα σοβαρο προβλημα υγειας που περασε σιγα σιγα επανερχεται και ιδου τα αποτελεσματα! χεχε




Και καλα κοιμομαστε...


Ειμαστε μεγααααλο θεατρο τελικα...:D:D:D:D:D
 






tasosrules

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2007
200
0
Περαία, Θεσσαλονίκη
Γεια! :)
Τι πρόβλημα υγείας αντιμετώπισε η σκυλίτσα σου?
Ειχε φαει κατι αντιφλεγμωνοδη χαπια μου (που απορω πως τα εφτασε εκει πανω...) και τις δημιουργησαν πληγη στο στομαχι και εκανε συνεχως εμετους και δεν μπορουσε να φαει τπτ με αποτελεσμα σε καποια φαση να κινδυνευει ακομη και η ζωη της....... αλλα τωρα ειναι πολυ καλυτερα
 




tasosrules

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2007
200
0
Περαία, Θεσσαλονίκη
Ωχ! Να την προσέχεις. Περαστικά της.
Τhanx! Βασικα εκεινη την ημερα δεν ειχε δειξει κανενα σημαδι, την επομενη μερα ειχα ενα ατυχημα, τρακαρα με το αμαξι και μολις γυρισα σπιτι αυτη ηταν καπως... κοιμησμενη, δεν εδωσα σημασια γιατι επειδη ετυχε οταν συμβαινει κατι κακο, λιγο πριν συμβει τα σκυλια μου να εχουν περιεργεσ συμπεριφορες ,θεωρησα οτι και τοτε κατι τετοιο συνεβη.. το βραδυ πριν την παω στο γιατρο ομως ετρεμε και επεφτε κατω και εκανε συνεχως εμμετους....... τωρα σιγα σιγα βελτιωνομαστε
 


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Φαίνεται πολύ μικρούλα, πόσα κιλά είναι? Είναι πολύ γλυκιά και νομίζω πως μοιάζει με την Νεφελίτσα μου στα χρώματα
 


tasosrules

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2007
200
0
Περαία, Θεσσαλονίκη
4-5.... ειναι πολυ φατσα αλλα πηρα πολυ μεγαλη τρομαρα μετο περιστατικο.. γιαυτο και τωρα δε με νοιαζει αν θα ανεβει στον καναπε, ουτε αν κατουρησει καπου αλλου εκτος της πανας η εξω.... με νοιαζει που ειναι καλα
 




YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Τα σκασμένα. Όταν πρέπει να τους δώσεις χάπι, σου βγάζουν την ψυχή και όταν δεν κοιτάς χλαπακιάζουν ότι χάπι βρουν μπροστά τους (έχω και εγώ παρόμοια εμπειρία). Περαστικά της εύχομαι...
 






ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τύφλα να χει το Moulin Rouge! :rolleyes:
Την επόμενη φορά πες στην κοπέλα να της φέρει δώρο κανα κόκαλο. ;)