Η Gina ήρθε!




Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
και αλλο προβλημα στο ταμπλο :p
μου φοβαται το λουρακι για την βολτα..με το που της το βαζω καθετε κατω και δεν κουνιεται καθολου..
την ψιλοκαταφερα με τις λιχουδιες αλλα τα χειροτερα ερχονται οταν την κατεβαζω στο πεζοδρομιο..
δεν μπορω να την κανω να κινιθει..
εχει κανεις καμια λυση?
Δουλειά του εκτροφέα είναι να συνηθίσει το κουτάβι στο λουράκι
 


GearD

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2011
45
0
Πατρα
ok ok το ειδα..πειτε το κλουβα..:p

εχω ενα παρομοιο που συνηθως και οποτε εχει ορεξη κοιμαται μεσα..μονο που ειναι πιο μικρο..
σε πετ σοπ βρισκω crate?

Δουλειά του εκτροφέα είναι να συνηθίσει το κουτάβι στο λουράκι

αν εχει καμια 5ρια κουταβια λιγο δυσκολο ολα μαζι..
παντως μου φοβαται και δεν ξερω γαιτι
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Και εγώ 5 είχα. Και τα 5 τα έβγαλα βόλτα με λουράκι, με ποδήλατο, τα πήγα στη θάλασσα, στο δάσος, είχαν κάνει πάνω από 2.000χ με το αυτοκίνητο, ...
 


GearD

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2011
45
0
Πατρα
Και εγώ 5 είχα. Και τα 5 τα έβγαλα βόλτα με λουράκι, με ποδήλατο, τα πήγα στη θάλασσα, στο δάσος, είχαν κάνει πάνω από 2.000χ με το αυτοκίνητο, ...
Δεν ξερω τι μπορει να εκανε και αν ηταν πολυασχολος η οχι για να μπορεισει να τα βγαλει εξω.. αυτο που ρωταω ειναι αν μπορεις να με βοηθησεις να το κανω να μην το φοβαται.. αν εχεις να πεις κατι πανω σε ΑΥΤΟ ακουω..;)
 














GearD

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2011
45
0
Πατρα
Ευχαριστώ πολύ όλους...η Gina τα πάει καταπληκτικά...μαθαίνει απίστευτα γρήγορα...εμβολιάστηκε, αποπαρασιτώνεται συμφωνα με τις οδηγίες.....είναι απόλαυση στην βόλτα με το λουρί......και ......ευχαριστώ και την τύχη μου.
 




ΖΥΓΟΣ

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2011
124
0
ΑΘΗΝΑ
Να την χαίρεσαι..!!!
Κάθε μέρα θα την αγαπάς και πιο πολύ......εύχομαι να περνάτε πάντα καλά μαζί και να γίνετε μια όμορφη παρέα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.929
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95