Θα μεγαλώσει λεγαμε….θα μάθει λεγαμε….θα ηρεμήσει λεγαμε….








lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Τα ειπαμε πολλοι αυτα :LOL:
Πες την αληθεια ομως κατα βαθος χαιρεσαι που δε "μεγαλωνει" και κρυφογελας με τις διαολιες....
Χαιρομαι ,αλλα και ανησυχώ!
Οι ζημιές ειναι πάντα επικίνδυνες και ήδη μια φορά κόντεψα να την χάσω την >~^%\*!{>!!!!
Σκάλωσε και έφαγε το ξύλο απο το κούφωμα της πόρτας!
Έβλεπα μέσα στο αλλο δωμάτιο!
Το αποτέλεσμα ήταν άνοιγμα εντέρου γιατί έφραξε…
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Εχω αρκετά μεγάλη λίστα, από τα υποχρεωτικά "to do" κάθε φορά που θα βγω από το σπίτι, ακομη και για να πετάξω σκουπίδια μόνο, εδώ και πολλαααά χρόνια!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Εχω αρκετά μεγάλη λίστα, από τα υποχρεωτικά "to do" κάθε φορά που θα βγω από το σπίτι, ακομη και για να πετάξω σκουπίδια μόνο, εδώ και πολλαααά χρόνια!
Και εγω τα εχω,αλλα ξεχνάω γρήγορα και χάνομαι με τις ελπίδες!!!!
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Πλάκα πλάκα εγώ θα είχα πάθει ψυχολογικό τραλαλα αν το έβλεπα αυτό. Που λες δεν είναι μόνο η ζημιά αλλά μπήκε χειρουργείο.

Αν τα έκανε αυτά σκύλος μου θα έμπαινε σε crate.
Ειναι περιστασιακές καταστάσεις μωρε…Δεν γινεται να ειναι συνέχεια στο κρειτ!
Παίρνει τις ευκαιρίες της!
Απο την αλλη βέβαια,λες ότι απο το να ρισκάρω την υγεια του ζώου,ας μπει στο κρειτ.
Περνάει καιρός μέχρι την επόμενη ζημιά ,οποτε την κερδίζει την «ελευθερια» της και Ελπιζω καθε φορά ότι ήταν η τελευταία!
Μην την ματιαξω,έχει καιρό να κάνει τον κασκαντέρ!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Κι εγώ έτσι την πατάω. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Περνάνε δέκα καλές μέρες και πάνω που παίρνεις ανάσα, έρχεται η ενδέκατη και δεν το πιστεύεις αυτό που συνέβη. ΠΑΛΙ :LOL:
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Κάπως έτσι εγινε μετά απο αρκετό καιρό απο το χειρουργειο…
Αφού με έχει χαλαρώσει η συμπεριφορά της για ,μπορει και πάνω απο χρόνο,της ήρθε να ψάξει ένα κουτί που ειχα αποθηκευμένες κλειστές συσκευασίες με ξυραφακια(φαλάκρας εδώ και χρονια,ξυρίζω το κεφάλι)και βρήκαμε ματσαλιασμένες συσκευασίες ,μαζί με σπασμένα ξυραφάκια….
Καταλαβαινετε σοκ και αγωνία μέχρι να δω τι λείπει και αν λείπει λεπίδα…
Ευτυχώς δεν έλειπε τίποτα!
Ήθελε να καταστρέψει μονο!Ηταν χορτατη!!!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Εγώ αυτό το σοκ το έπαθα, οταν ξέθαψε από ένα πολύ καταχωνιασμένο κουτί και περιδρόμιασε, κάμποσα κουφέτα από μπομπονιέρες 15ετίας και πάνω! Τίποτα δεν έπαθε το ντουβάρι! Σε αντίθεση με μένα! :mad:
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Εγώ αυτό το σοκ το έπαθα, οταν ξέθαψε από ένα πολύ καταχωνιασμένο κουτί και περιδρόμιασε, κάμποσα κουφέτα από μπομπονιέρες 15ετίας και πάνω! Τίποτα δεν έπαθε το ντουβάρι! Σε αντίθεση με μένα! :mad:
Ε Αφού δεν θα παντρευτώ,ας τα φάω!!!
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Εγώ αυτό το σοκ το έπαθα, οταν ξέθαψε από ένα πολύ καταχωνιασμένο κουτί και περιδρόμιασε, κάμποσα κουφέτα από μπομπονιέρες 15ετίας και πάνω! Τίποτα δεν έπαθε το ντουβάρι! Σε αντίθεση με μένα! :mad:
Αυτο και εγω το εχω κανειιι :LOL:. Δεν ηξερα ποσο παλια ηταν κουφετα ειδα και εδωσα πονο. Τι τους βαζουν μεσα ομως νοστιμοτατα ηταν:LOL:.
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Αυτο και εγω το εχω κανειιι :LOL:. Δεν ηξερα ποσο παλια ηταν κουφετα ειδα και εδωσα πονο. Τι τους βαζουν μεσα ομως νοστιμοτατα ηταν:LOL:.
Και εδώ «ε αφού δεν θα παντρευτώ,ας τα φάω»;
Πολυ φαΐ ρε παιδιά!!!!!
 
  • Haha
Reactions: mareco


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Και εδώ «ε αφού δεν θα παντρευτώ,ας τα φάω»;
Πολυ φαΐ ρε παιδιά!!!!!
Tα ειχε η μαμα μου φυλαγμενα γιατι παλια ειχε καταστημα με ειδη βαπτισης γαμου. Οταν λεω παλια εννοω πανω απο 10 χρονια. Και κρατησε κατι τουλια και μπουμπουνιερες με κουφετα απο αυτα που εφτιαχνε για να τα θυμαται μεσα σε μια ντουλαπα. Δεν μου το ειπε εμενα ομως και ημουν μικρη οποτε μεχρι να με βρει εφαγα 2 3 ολοκληρες :LOL:
 
  • Haha
Reactions: lawrence-gr


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Tα ειχε η μαμα μου φυλαγμενα γιατι παλια ειχε καταστημα με ειδη βαπτισης γαμου. Οταν λεω παλια εννοω πανω απο 10 χρονια. Και κρατησε κατι τουλια και μπουμπουνιερες με κουφετα απο αυτα που εφτιαχνε για να τα θυμαται μεσα σε μια ντουλαπα. Δεν μου το ειπε εμενα ομως και ημουν μικρη οποτε μεχρι να με βρει εφαγα 2 3 ολοκληρες :LOL:
Εντάξει.
Πολύ φαΐ ρε παιδιά!!!!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Μέσα σε 5 μήνες:
3 σκυλοστρώματα καλά.
4 παπλώματα.
2 μαξιλαροκαθίσματα.
8 κουβέρτες, καλές, οι χοντρές, οι τούμπανες, όχι οι ψεύτικες συνθετικές του τζάμπο.

Όλα κονφετί στον κήπο. Τα παίρνει το πρωί από το κρεβάτι του, τα πηγαίνει και τα απλώνει σε όλο τον κήπο για να λιάζονται και μετά τα ξεσκίζει χαρούμενος.
 


marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
283
247
KORYDALLOS
Μέσα σε 5 μήνες:
3 σκυλοστρώματα καλά.
4 παπλώματα.
2 μαξιλαροκαθίσματα.
8 κουβέρτες, καλές, οι χοντρές, οι τούμπανες, όχι οι ψεύτικες συνθετικές του τζάμπο.

Όλα κονφετί στον κήπο. Τα παίρνει το πρωί από το κρεβάτι του, τα πηγαίνει και τα απλώνει σε όλο τον κήπο για να λιάζονται και μετά τα ξεσκίζει χαρούμενος.
κι εμείς αποχαιρετήσαμε το στρωματάκι της προχθες..όχι τοποτις άλλο την έπιασε φτέρνισμα όταν έφτασε στον υαλοβάμβακα!!! δεν παίρνω άλλο εννοείται ας κοιμηθεί στα σανίδια :sneaky:
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Μέσα σε 5 μήνες:
3 σκυλοστρώματα καλά.
4 παπλώματα.
2 μαξιλαροκαθίσματα.
8 κουβέρτες, καλές, οι χοντρές, οι τούμπανες, όχι οι ψεύτικες συνθετικές του τζάμπο.

Όλα κονφετί στον κήπο. Τα παίρνει το πρωί από το κρεβάτι του, τα πηγαίνει και τα απλώνει σε όλο τον κήπο για να λιάζονται και μετά τα ξεσκίζει χαρούμενος.
Και εσυ εκει επιμενεις και υπομενεις :LOL:
 
  • Haha
Reactions: anastasiak


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ρε σεις άσχετο θα πω τώρα με το κρέιτ που είπε κάποιος...Δυσκολάκι να έχεις τον σκύλο μόνιμα σε κρέιτ εγώ διαφωνώ κάθετα. Εκτός αν είναι λίγες ώρες, θα κοιμόταν ούτως ή άλλως γιατί είναι κουρασμένος και τίθεται θέμα ασφάλειας του σκύλου ή δικιά σου (βλέπε δρομοκαΐτειο)
Κατά τα άλλα όποτε ακούω κρέιτ θυμάμαι μια τύπισα που είχα γνωρίσει τυχαία σε ένα σκυλόπαρκο. Είχε έναν γπ. Και εκεί που μιλούσαμε μου λέει α ο δικός μου ζει στο κρέιτ. Δεν χρειάζεται να είναι ελεύθερος κρέιτ και βόλτες. Και είχε και το ύφος εγώ τα ξέρω όλα και τα μαχαιρώνω όλα και αυτό που κάνω είναι το σωστό και μην ακούσω κουβέντα αντίθετη...νεύρα..πως δεν την έβρισα..(σόρρυ παιδιά μου ήρθε φλας και είπα να μην κουβαλάω κακή ενέργεια όλη μέρα).
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.819
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf