ΚΑΛΗΜΕΡΑ


BLUEPETROS

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2010
68
0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
είμαι νέο μέλος σήμερα γράφτηκα σας χαιρετώ όλους , ελπίζω να κάνουμε καλά Post.
Είμαι 36 χρονών παντρεμένος με 1 αγοράκι 5 1/2 χρονών.
Παλαιότερα είχα 2 γερμανικους ποιμενικούς εδω και 3 χρόνια δεν έχω σκύλο.
αυτά θα τα πούμε και μέσα από τις συζητήσεις.
 






BLUEPETROS

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2010
68
0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Welcome Peter!!!
Σκέφτεσαι την πιθανότητα απόκτησεις σκύλου?
το σκέφτομαι...... αλλά θέλει πολλή μελέτη γιαμένα ακόμα το θέμα... σκέφτομαι για μικρό ή μεσαίο μεγεθος και είμαι μεταξύ Beagle - Jack Russel, το κακό είναι ότι και τα 2 παραπάνω δεν θέλουν πολλή ώρα να μένουν μόνα τους, είναι φασαριόζικα και εμείς λείπουμε από το πρωί μέχρι το απόγευμα....
 








litssa

Member
9 Νοεμβρίου 2008
18
0
Σου ευχομαι οσο το δυνατον συντομα να αποκτησεις το σκυλακι σου....
 


markos803

Active Member
27 Ιουλίου 2010
27
1
mini schnauzer .. κοιταξε το σοβαρα.. εγω δεν ειχα ιδεα απο σκυλι μεσα σε διαμερισμα.. ο δικος μου δεν βγαζει τριχα..ολο τον χρονο ειναι πεντακαθαρος βγαινει 5 βολτες την ημέρα κ ειναι πολυ καλοι χαρακτηρες.. εανδεν παινεψω το σπιτι μου... καλως ηρθες
 


E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
βγαινει 5 βολτες την ημέρα
5 βόλτες την ημέρα; Ουαου! :):)

Καλως ήλθες κι από εμένα.
Σου εύχομαι καλή και επικοδομητική μελέτη. Και για ό,τι θες εδώ είμαστε.

Αν θέλεις, ρίξε και μια ματιά στις αγγελίες πρώην αδέσπτων σκυλάκων. Χαρίζονται τόσες ψυχούλες!

:)
 


BLUEPETROS

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2010
68
0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
μετά από πολύ έρευνα ...... κατέληξα και ήδη έκλεισα την αγαπημένη μου ράτσα (αυτή ξέρω αυτή εμπιστεύομαι,δεν την αλλάζω) ένα Γερμανικό ποιμενικό από ένα γνωστό εκτροφείο, η αφιξη του στο σπίτι αναμένεται στις 07-09-10.
Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Καλώς Ήρθες Πέτρο!
Αν θέλεις πες μας από ποιο εκτροφείο θα αποκτήσεις τον κούταβο σου!
Επιτρέπεται από τους κανονισμούς του φόρουμ!
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Να σου ζήσει!Με το καλό!
Εύχομαι καλή ζωή με τον μικρό!Πιστεύω ότι ο γιος σου θα σε ευγνωμονεί που θα έχει έναν τέτοιο σύντροφο καθώς θα μεγαλώνει!Δεν υπάρχει καλύτερη ηλικία από αυτην για να υπάρξει σκύλος και παιδί μαζί!
 


BLUEPETROS

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2010
68
0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Να σου ζήσει!Με το καλό!
Εύχομαι καλή ζωή με τον μικρό!Πιστεύω ότι ο γιος σου θα σε ευγνωμονεί που θα έχει έναν τέτοιο σύντροφο καθώς θα μεγαλώνει!Δεν υπάρχει καλύτερη ηλικία από αυτην για να υπάρξει σκύλος και παιδί μαζί!
Στελιο σε ευχαριστώ από οτι βλέπω έχεις και εσύ έναν κούκλο , κουκλα, δεν μπορω να καταλάβω:)
Τα ζόρια είναι λίγο στην αρχή μέχρι να στρώσουμε όλοι και να μάθει ο καθένας τους ρόλους του, μετά τα πράγματα θα γίνουν πιο εύκολα :)
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ναι βγήκα από αυτην την περίοδο που έστρωσαν όλοι στην οικογένεια όσον αφορά τους ρόλους και τα πράγματα ήδη είναι καλύτερα!Χαχα!
Αρσενικός εκτροφικός και ο δικός μου!
Ελπίζω να μην χαθείς από εδώ!Άντε να γινόμαστε ακόμη πιο πολλοί οι Γερμανοί να κάνουμε και υπόφόρουμ!Άντε άντε!
 




BLUEPETROS

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2010
68
0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Ναι τον εκλεισα. Είδα μάνα , πατέρα και κουτάβια,ι διάλεξα κιόλας, μιλήσαμε για πάνω από 1 ώρα για πάρα πολλά πράγματα.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981