ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ


















Cicaci

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2010
353
3
Ξάνθη
Χριστος Ανεστη!!!!
Ειμαι μια ευτυχισμενη ιδιοκτητρια σκυλου ( για να μη πω μαμα και φαω κραξιμο :)!)
Η πρωτη μας μετακινηση με αυτοκινητο ηταν τέλεια! καθώς και το σπιτι που μας φιλοξενησαν ειχαν 8 χρονων σκυλο με τον οποιο τα πηγε επισης τελεια!!!!!! Τα βεγγαλικα μας αφησαν αδιαφορους....:)
Ολα τελειααααα!!!!!
Ηθελα να μοιραστω την χαρα μου μαζι σας..... χαχαχαχ
 








E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! :)

Με φίλους κάναμε το Πάσχα μας και μου φαίνεται πως παραταϊσαμε τη μικρή με τις κρεάτινες λιχουδιές και την καημενούλα την έπιασε διάρροια.
ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩΩΩ!!

Θα επιστρέψω με φωτορεπορτάζ ;)

Καλά να είμαστε όλοι!!
 


dimvagio

Well-Known Member
5 Δεκεμβρίου 2009
112
0
32
thessaloniki
χρονια πολλα σε ολους μας και ευτυχισμενα τοσο για εμας οσο και για τους τετραποδους συντροφους μας!!!!! :)χριστος ανεστη! η μικρη μου κλασικα δεν καταλαβε τιποτα απο βεγγαλικα..:confused: κοιμοοοοοοοταν!!!:p:p βεβαια το καημενο ηταν τοοοσο κουρασμενο..το μεσημερι ειχαμε παει χαλκιδικη και εκανε το πρωτο της μπανακι!!!:D:D εμεις την πηγαμε στην παραλια για να τρεξει κι αυτη η τρρρρρρελη εκανε βουτιες!!!:D:D την κατακαμαρωσα!!!!! χιχι:p:D
 


Cicaci

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2010
353
3
Ξάνθη
δηλαδή μισή χαρά δική σου και μισή δική μας;;;; ή προτείνεις άλλη αναλογία;:D:D:D:D:D:p:p:p:p

Μπράβο!
Ε! αφου ειπαμε η χαρα ειναι μεγαλη :Ρ πρεπει να μοιραστει!!!!! Κι αφου κι εσεις τη νιωθετε, δεν χρειαζετε να τη μετρησουμε :)