ΚΟΕ και λίστα εκτροφέων


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
ακομη περιμενεις???
αμα επαιρνες για maltese πιο γρηγορα θα σου απαντουσαν :lol: :lol: :lol:
ειναι μικρη η λιστα και μεγαλο το ποσο :lol:
 




nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
στην λιστα εκτροφεων μαλτεζ που επεσε στα χερια μου δεν υπαρχει η εκτροφεας που ανεφερε η Gogo
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
ρε παιδιά.

όλοι με μια λίστα στο χέρι είσαστε

εγώ ούτε την λίστα του Σίντλερ δεν έχω :cry: :cry: :cry: :cry:
 










ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
ωραίαααααα

αφου το έκανες το ψυχικό...

ξαναπάρτους αύριο , ευχαρίστησε τους αλλά πες του ότι θέλεις λίστα εκτροφέων ΚΑΙ όχι γεννών γιατί δεν θέλεις να πάρεις κουτάβι τώρα αλλά πρώτα θέλεις να μιλήσεις με όλους τους εκτροφείς πριν αποφασίσεις.

κάπου εκεί θα τους κάψεις...... :lol: :lol: :lol: :lol:
 








ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
sir-elric said:
μηπως τελικα κανουμε λαλακια που λεμε σε ολο τον κοσμο να παιρνει τηλ ?
Εννοείς ότι ο κόσμος δεν θα πρέπει να απευθύνεται στον ΚΟΕ για εκτροφείς? Και που να απευθύνεται στη ΧΕ?
 




sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
asli said:
κατι ασχετο τι ειναι το ΧΕ?
Χρυση Ευκαιρια !

ξερω γω! μηπως να βαζουμε και μια παραγραφο παρτε τον ΚΟΕ αλλα ψαξτε κιολλας (αληθεια που ?) γιατι στον ΚΟΕ θα σας δωσουν οτι γουσταρουν ?
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
1ον Τί πραγματα είναι αυτά ??????????
Λίστα γεννών ????????
Με ποιό δικαίωμα ?????????
Η γέννες είναι ΠΡΩΗΝ γέννες , ούτε κάν ισχύουσες ...
Ασε που είναι λάθος ... ακόμα και αυτές ... αν είναι αυτό που είδα είναι για γέλια ...
ΔΕΝ είναι λίστα εκτροφέων ...

2ον Ηθελα κι εγώ να μάθω ... ΑΛΛΑ εδώ δεν βγαινει άκρη με τίποτα ... δυστυχώς ... δεν πιστεύω ότι μπορει κάποιος να μάθει όχι ποιοί είναι οί εκτροφεις, αλλά μου φαινεται ότι θα ξεχάσει και τόνομά του άμα συνεχίσει να παίρνει τηλέφωνο στον ΚΟΕ, λυπάμαι ....

3ον ΔΥΣΤΥΧΩΣ πρέπει να παίρνεις στον ΚΟΕ ...
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
denis said:
1ον Τί πραγματα είναι αυτά ??????????
Λίστα γεννών ????????
Με ποιό δικαίωμα ?????????
Η γέννες είναι ΠΡΩΗΝ γέννες , ούτε κάν ισχύουσες ...
Ασε που είναι λάθος ... ακόμα και αυτές ... αν είναι αυτό που είδα είναι για γέλια ...
ΔΕΝ είναι λίστα εκτροφέων ...

2ον Ηθελα κι εγώ να μάθω ... ΑΛΛΑ εδώ δεν βγαινει άκρη με τίποτα ... δυστυχώς ... δεν πιστεύω ότι μπορει κάποιος να μάθει όχι ποιοί είναι οί εκτροφεις, αλλά μου φαινεται ότι θα ξεχάσει και τόνομά του άμα συνεχίσει να παίρνει τηλέφωνο στον ΚΟΕ, λυπάμαι ....

3ον ΔΥΣΤΥΧΩΣ πρέπει να παίρνεις στον ΚΟΕ ...
ποσο δικιο εχεις...
ποση απελπισια και θυμος με πιανει με κατι τετοια...
 


Eva

Active Member
22 Μαρτίου 2008
36
0
Athens, Greece
Και εγώ πριν πάρω το καμάρι μου, είχα τηλεφωνήσει στον ΚΟΕ για εκτροφείς. Βέβαια για Τσιουάουα δεν ήταν και πολλοί, 3 ή 4.

Πάντως το πιο εύκολο (αν πρόκειται για ράτσα με πολλούς εκτροφείς όπως είναι τα Ροτ ή τα Ντόμπερμαν) είναι μία επίσκεψη σε έκθεση. Παίρνεις το κατάλογο εκθετών και έχει τα πάντα από πληροφορίες.

Δεν θέλω να είμαι κυνική, αλλά δεν νομίζω ότι οποιοσδήποτε φορέας δίνει όλες τις πληροφορίες. Θεωρώ ότι προωθεί ίσως κάποιες "αγάπες"... :oops:
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Καλημερα σε ολους...Ειμαι νεος στο site σας και ειναι το πρωτο μου post..
Δυστυχως οι περιπετεις μου αρχισαν παραμονη πρωτοχρονια οπου και αγορασα με τη κοπελα μου ενα γαλλικο μπουλντογκ απο petshop..
Να μην τα πολυλογω το γαλλακι το εχασα απο τυφο..Με το ζορι πηρα τα λεφτα μου πισω...και καιρο τωρα ψαχνω για εκτροφεις..
Ετσι επικοινωνησα με το κοε..μετα απο 3-4 μερες μου εστειλαν 2 εκτροφεις που ειχαν δηλωσει γεννα το προηγουμενο καλοκαιρι..εντελως ακυρο μου φανηκε..της μιας το τηλ ειχε παψει να ισχυει και του αλλουνου οντως υπηρχε στη σαλαμινα..Κι αυτα μονο..
Στο νετ δεν υπαρχει τιποτα..εχει καποιους sto interpet αλλα κανενα τηλ δεν ισχυει πλεον..
Ευτυχως εχτες πηγα σε μια εκθεση αγγλικων μπουλντογκ στη ταναγρα επειδη ενδιαφερεται ενας φιλος και βρηκα μια ακρη και για γαλλικο..Και μαλιστα η κυρια επεισης απο σαλαμινα φανηκε ειλικρινεστατη..βεβαια αργη ακομα για γεννα αλλα ηταν μια αρχη..Ο κοε που μιλησα και στο τηλ μαλλον δεν εδειχνε και πολυ ενδιαφερον..Μαλιστα τους ειπα κιολλας οτι το τηλ. που μου εδωσαν εχει παψει να ισχυει..
Το σαββατο θα παω και στη εκθεση στη παιανια μηπως και βρω μια ακρη..
Ειμαι στη δυσαρεστη θεση να πω οτι η ενημερωση οσων αφορα τα franch bulldog στη ελλαδα ειναι μηδαμινη και δυστυχως στρεφεται με αυτο το τροπο ο κοσμος στα petshop..
Προσωπικη εμπειρια 3 μηνες προσπαθω και τωρα επιτελους εμαθα 2 εκτροφεια..
Ελπιζω να τα λεμε και αργοτερα γιατι η σελιδα σας ειναι υπεροχη..