Καλησπέρα και από μας!!!


Kostis & Avra

Member
9 Φεβρουαρίου 2011
19
0
Μυτιλήνη-Ιωάννινα
Καλησπέρα σε όλη τη σκυλοπαρέα...Ονομάζομαι Κωστής και παρακολουθώ το φόρουμ περίπου 4 χρόνια, είχα και άλλους δύο παλαιότερους λογαριασμούς και θέλω να ζητήσω χίλια συγγνώμη αλλά αναγκάστηκα να δημιουργήσω καινούργιο μιας και από τους παλιούς έχω χάσει τους κωδικούς και οι ηλεκτρονικές διευθύνσεις που είχα δηλώσει δεν τις χρησιμοποιώ πλέον και μου είναι αδύνατο να ανακτήσω τους κωδικούς,είχα ζητήσει απο τον υπεύθυνο διαχειριστή να μεταφέρει το λογαριασμό μου αλλά...Λοιπόν,αρκετά σας κούρασα,έχω στην κατοχή μου δύο σκύλους ένα πολύ ηλικιωμένο Κανίς 17 ετών την Ίρμα και πριν ένα μήνα απέκτησα ένα ημίαιμο κουτάβι Πόιντερ 3 μηνών,η μικρή μου έχει κλέψει την καρδιά,βέβαια χτές κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και έχουμε κάποια θέματάκια με ανορεξία και εμετούς...Καλώς σας βρήκα λοιπόν,υπόσχομαι να είμαι ποιο συνεπής στην σκυλοκοινότητα!!!
 
















Kostis & Avra

Member
9 Φεβρουαρίου 2011
19
0
Μυτιλήνη-Ιωάννινα
Καλημέρα,σας ευχαριστώ όλους,καλώς σας βρήκα...Έχω ανεβάσει φώτο με τα σκυλιά,Sevah η μόνιμη μου κατοικία είναι στα Γιάννενα αλλά έχω κάποια Χ χρόνια που σπουδάζω στη Μυτιλήνη...
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki