Καλησπέρα σε όλους!


Panos Dogo

Member
24 Δεκεμβρίου 2009
17
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.Πριν λιγες μερες απέκτησα την ομορφη της φωτογραφιας!Καλως σας βρηκα λοιπον και να ειστε ολοι καλα!

 
Last edited by a moderator:










Panos Dogo

Member
24 Δεκεμβρίου 2009
17
0




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Αχ, βρε Panos Dogo γιατί μας τα χαλάς χρισουγεννιάτικα....:(:(

Καλά κάνεις που δεν θες να πάρεις από πετσοπ και εισαγωγείς που φέρνουν απο puppy mills αλλά όταν θέλουμε να είμαστε όσο το δυνατόν εξασφαλισμένοι για την κάλή υγεία, την σωστή μορφολογία και τον σωστό χαρακτήρα του σκύλου μας, απευθυνόμαστε αποκλειστικα σε εκτροφείς της φυλής....

Και δόξα το θεώ στην Ελλάδα έχουμε αρκετούς πολύ καλούς εκτροφείς Dogo...

O ιδιώτης που στο έδωσε έχει κάνει εξετάσεις δυσπλασίας κι όποιες άλλες εξετάσεις χρειάζονται στους γονείς της κουτάβας σου;
Pedigree θα σου δώσει;
ΕΠίσης, τι ηλικία είχε η κουτάβα οταν την πήρες;
 


Panos Dogo

Member
24 Δεκεμβρίου 2009
17
0
Αχ, βρε Panos Dogo γιατί μας τα χαλάς χρισουγεννιάτικα....:(:(

Καλά κάνεις που δεν θες να πάρεις από πετσοπ και εισαγωγείς που φέρνουν απο puppy mills αλλά όταν θέλουμε να είμαστε όσο το δυνατόν εξασφαλισμένοι για την κάλή υγεία, την σωστή μορφολογία και τον σωστό χαρακτήρα του σκύλου μας, απευθυνόμαστε αποκλειστικα σε εκτροφείς της φυλής....

Και δόξα το θεώ στην Ελλάδα έχουμε αρκετούς πολύ καλούς εκτροφείς Dogo...

O ιδιώτης που στο έδωσε έχει κάνει εξετάσεις δυσπλασίας κι όποιες άλλες εξετάσεις χρειάζονται στους γονείς της κουτάβας σου;
Pedigree θα σου δώσει;
ΕΠίσης, τι ηλικία είχε η κουτάβα οταν την πήρες;
Φιλε Φοιβο δεν εχω κανει ακομα τιποτα απο αυτα.Η μικρη ειναι 42 ημερων.Εψαχνα και για Ελληνες εκτροφεις μεσω του γνωστου μου Σ.Μπιστα.Δεν βρηκαμε κατι....Μακαρι να εβρισκα.Την εχω τρεις μερες τωρα στο σπιτι μου την κουταβα.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
όχι..εσύ..ο ιδιώτης που σου πούλησε τη μικρή.
Τους αποκαλούμε Back Yard Breeders..και συνήθως είναι ένα σκαλοπάτι καλύτεροι από τα pet shops...
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
O Σωτήρης σου πρότεινε να πάρεις απο εκεί την κουτάβα;
Γιατί τότε αλλάζει!
Αν και....40 ημερών είναι μικρή για να φύγει από την μαμά της...και μου κάνει λίγο περίεργο!
(Ακόμα δεν μπήκες και σε έχω πάρει απο τα μούτρα...)
 




Panos Dogo

Member
24 Δεκεμβρίου 2009
17
0
Ο Σωτηρης ειναι απ τα πιο ενταξει παιδια που γνωριζω!Χωρις να με γνωριζει και πολυ μου εδωσε να μαθω αρκετα για την ρατσα αυτη.Η αληθεια ειναι οτι με στεναχωρει το γεγονος του να μην ειναι καλα η κουταβα μου.Αυτες τις μερες θα παω την μικρη στον Σωτηρη να την δει.Το παιδι που μου την εδωσε μου ειπε οτι μπορω,αν δεν ειναι ολα οκ,να επιστρεψω το κουταβι(κατι που δεν θα ηθελα και δεν μου πηγαινει).Καλα κανεις Φοιβο και μου λες πραγματα και σε ευχαριστω πολυ!
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
παντα κακος ο Φοιβος,παντα!:paja1::p

(οχι πλακα κανω...δεν ειναι κακος.):D
Μην λες τέτοια και τρομάζεις τον κόσμο....Δεν είμαι....πολύ κακός!*demonio**demonio*

Από ένδιαφέρον ρωτάω!:)
 




Panos Dogo

Member
24 Δεκεμβρίου 2009
17
0
Οι γονεις εχουν κανει τις εξετασεις περι δυσπλασιας και ειναι ολα καλα!Περιμενω και εγω τα χαρτια τις μικρης!Ευχομαι χρονια πολλα σε ολους και θα τα λεμε συχνα!
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Aν έχουν κάνει τις εξετάσεις και πάρεις κι εσύ τα απαραίτητα χαρτιά τότε όλα καλά!:D
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Καλως ηρθατε!!!!! Καλα Χριστουγεννα!!!:D

Ετσι να βλεπω πολλους dogoκοριτσαρους!!Κουκλαρα η μικρη:)
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Καλως ηρθες Πανο και να χαιρεσαι το κουταβι σου! Ειναι σιγουρα πολυ καλο και καλη επιλογη :)

Μην παρεξηγεις τον Φοιβο. Καλο παιδι ειναι αλλά ζηλευει οσους εχουν Ντογκο!! :D :p

Δεν θα χαλούσε κι εμενα ενα Ντογκο να πω την αληθεια, αλλά το ταμπεραμεντο τους δεν μου ταιριαζει γιατι ειμαι δικτατορας!! :cool::D

Φιλικα
Αρης