Καλησπέρα!!!!!!


gina_21

Member
26 Μαϊου 2010
11
0
καλησπέρα σε όλους είμαι καινούργια και λάτρευω και εγώ τα σκυλάκια!!!:)
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Καλως την. Πες μας μερικα πραγματα για σενα. Εχεις σκυλο ή σκεφτεσαι να αποκτησεις?
 




gina_21

Member
26 Μαϊου 2010
11
0
Καλως την. Πες μας μερικα πραγματα για σενα. Εχεις σκυλο ή σκεφτεσαι να αποκτησεις?
εγώ είχα ένα κοκερ το οποίο αναγκάστηκα να το δώσω επειδή είχε αλλεργία η μητέρα μου και το έδωσα σε κάποια οικογένεια με την προϋπόθεση οτι θα μου το φέρνουν να το βλέπω.τους πρώτους μήνες τον έβλεπα το σκύλο και μετά τίποτα τους έπαιρνα τηλ τίποτα!τεσπα προχτές έγινε η έκπληξη το σκυλί ήρθε εξω από το σπίτι βέβαια σε άσχημη κατάσταση ξέρεις όπως είναι τα αδέσποτα.ε και τελικά επειδή δεν εμπιστεύομαι κανένα και επειδή το έχω μεγαλώσει με πολύ αγάπη θα το κρατήσω...και τώρα προσπαθώ να τον συνεφέρω!
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Καλως ηρθες gina_21.
Δηλαδη τους εφυγε το σκυλι και ηρθε σε σενα?
 


gina_21

Member
26 Μαϊου 2010
11
0
Καλως ηρθες gina_21.
Δηλαδη τους εφυγε το σκυλι και ηρθε σε σενα?
ναι! βασικά πρέπει να είχε φύγει καιρό γιατί το σκυλί έχει τσιμπούρια και τέτοια όπως και τα αδέσποτα.σε εμένα όταν ήρθε είχε κομμένη αλυσίδα!και για να φανταστειτε για τι ηλιθιους μιλαω το σκυλι οταν τους το εδωσα του ειχε λουρακι σιδερενιο το οποιο οταν μεγαλωνει ο ογκος του σκυλου πρεπει να μεγαλωνεις και το λουρακι αυτοι ειχαν να το ανοιξουν το λουρι απο τοτε που τους το εδωσα και ο σκυλος δεν μπορουσε ουτε να φαει αλλα ουτε να ανασανει και χτεσ του εσπασα το λουρι και ειδα οτι του εχει κανει πληγη...
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Καλα δν σε ειδοποιησαν ?
Σε ποια περιοχη ολα αυτα?
Τους πηρες να ζητησεις εξηγησεις?
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Καλώς ήρθες!

Τι να πεις....ντροπή....αν δεν το ήθελαν, ας το έδιναν....όχι να το καταντήσουν έτσι....
 


gina_21

Member
26 Μαϊου 2010
11
0
Καλα δν σε ειδοποιησαν ?
Σε ποια περιοχη ολα αυτα?
Τους πηρες να ζητησεις εξηγησεις?
τιποτα το σκυλι ηρθε μονο του απο το βουνο της χασιας στα λιοσια.τηλεφωνα τα εχουν κλειστα ολα.
 




gina_21

Member
26 Μαϊου 2010
11
0
Το δυστυχο το σκυλι! Στον κτηνιατρο να το πας να δεις να ειναι καλα και στην υγεια του.
ευτυχως ειναι ο νονος μου κτηνιατρος και μου εδωσε καποια σπρευ και οδηγιες!
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Ισως ομως χρειαζεται να του κανεις και εξετασεις αιματος για καλαζαρ και ερλιχιωση μιας που ειναι σε χαλια κατασταση.
Καλωσηρθες κιολας!
 


gina_21

Member
26 Μαϊου 2010
11
0
Ισως ομως χρειαζεται να του κανεις και εξετασεις αιματος για καλαζαρ και ερλιχιωση μιας που ειναι σε χαλια κατασταση.
Καλωσηρθες κιολας!
ευχαριστω!βασικα επειδη 2 μερες εχει που ηρθε το σκυλι θελω να του φυγουν λιγο τα τσιμπουρια γιατι δεν μπορω να το μετακινησω!στην ουσια εχει τσιμπουρια μια πληγη απο το λουρι και ελαχιστη αραιωση στο τριχωμα το οποιο ειναι απο τα τσιμπουρια τα ματια η οσφρηση και αυτα ειναι ενταξει.απο βδομαδα θα το παω ομως!
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Κρίμα η ψυχούλα! Γρήγορα να γίνει καλά σας εύχομαι! Να επανέλθει πλήρως! Καλώς ήρθες!
 






ΜMaritina

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2009
954
3
Νέα Σμύρνη
Περαστικά στο σκυλάκι σου!
Για να μαθαίνουμε κι εμείς... ποιους εμπιστευόμαστε...
Εύχομαι τα καλύτερα και για τις εξετάσεις του!
Καλώς ήρθατε!!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Τώρα συγγνώμη δηλαδή κιόλας, αλλά...

ευχαριστω!βασικα επειδη 2 μερες εχει που ηρθε το σκυλι θελω να του φυγουν λιγο τα τσιμπουρια γιατι δεν μπορω να το μετακινησω!

... τι ακριβώς εννοείς; Εχει ακόμη τσιμπούρια όσο το έχεις μαζί σου; Τι θα πει να του φύγουν λίγο; Και γιατί δεν μπορείς να το μετακινήσεις;


στην ουσια εχει τσιμπουρια μια πληγη απο το λουρι και ελαχιστη αραιωση στο τριχωμα το οποιο ειναι απο τα τσιμπουρια τα ματια η οσφρηση και αυτα ειναι ενταξει.απο βδομαδα θα το παω ομως!
Επίσης, δεν καταλαβαίνω προς τι η χρονοκαθυστέρηση για τις εξετάσεις του... Μπορεί να σου φαίνεται καλά. Είσαι σίγουρη ότι είναι κιόλας κι ότι η κάθε μέρα που περνάει δεν είναι σημαντική; Και ακόμη, τι θα γίνει με την αλλεργία της μαμάς σου; Πως θα τον κρατήσεις;
Τι ηλικία έχει; Σε ποιά ηλικία τον έδωσες;

Sorry, αλλά τα posts σου μου δημιούργησαν απορίες. Είμαι και περίεργη από την φύση μου...
 


gina_21

Member
26 Μαϊου 2010
11
0
Τώρα συγγνώμη δηλαδή κιόλας, αλλά...



Επίσης, δεν καταλαβαίνω προς τι η χρονοκαθυστέρηση για τις εξετάσεις του... Μπορεί να σου φαίνεται καλά. Είσαι σίγουρη ότι είναι κιόλας κι ότι η κάθε μέρα που περνάει δεν είναι σημαντική; Και ακόμη, τι θα γίνει με την αλλεργία της μαμάς σου; Πως θα τον κρατήσεις;
Τι ηλικία έχει; Σε ποιά ηλικία τον έδωσες;

Sorry, αλλά τα posts σου μου δημιούργησαν απορίες. Είμαι και περίεργη από την φύση μου...
σημερα τον πηγα στον κτηνιατρο μου ειπε οτι δεν εχει κατι απλα εχει μια μικρη ψοριαση η οποια σε 1 βδομαδα με τη θεραπεια θα του φυγει.ακομη αυριο μου ειπε να τον παω προληπτικα για εξετασεις αιματος.το σκυλι μου το εδωσα 1μιση χρονων και ειναι 3.απο οσο μου ειπε ο κτηνιατρος δεν εχει πανω απο 3 μηνες που ειναι στο δρομο αδεσποτο.τωρα οσο αναφορα το θεμα της μητερας μου θα μενουν στο εξωχικο για αρκετο διαστημα και οταν ειναι εδω δεν θα τον πλησιαζει εξαλλου στην αυλη ειναι...