Καλως σας βρηκα!!


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Καλησπερα σε ολους,ειμαι ο Αγγελος εχω 2 ροτβαιλερ τον Γκας 29 μηνων κ την Κιρα 18..

Χαιρομαι που μπηκα στην παρεα σας κ θα τα λεμε κ απο εδω:)
 






Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Σας ευχαριστω για το καλοσωρισμα..
Γεια σου Ηλιαννα κ Νικο χαιρομαι που θα τα λεμε κ απο εδω;-)

Τα σκυλια ζουν στον ιδιο χωρο,προς το παρων δεν ειναι κανενα στειρωμενο..

υγ Σκοπος μου σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν ειναι η αναπαραγωγη.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Μμμμ πρόσεχε πολύ, δεν θα προλάβεις να καταλάβεις πότε θα αναπαραχθούν. Πρέπει να στειρώσεις κάποιο από τα δύο άμεσα. Αλήθεια η θηλυκιά όταν είχε οίστρο πώς την παλέψατε με τον αρσενικό??

Καλως ήρθες επίσης! Φωτος δεν είδαμε όμως!
 


russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
Πιστευω οτι αν ειχα 2 σκυλους διαφορετικου φυλου θα στειρωνα το θυληκο για τον λογο οτι τα θυληκα ειναι πιο επιρρεπη να παθουν πυομητρα κλπ.Απ'οσα εχω διαβασει η στειρωση στο θυληκο πρεπει να γινεται αναμεσα στον 1ο και στον 2ο οιστρο στο σωστο χρονικο διαστημα για να αποφευχθει η ακρατεια ουρων.
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Εαν εισαι υπευθυνο ατομο,εχεις τις σωστες εγκαταστασεις-χωρο και προσεχεις τα σκυλια σου δεν προκειται να ζευγαρωσουν χωρις να το θελεις.
Γκρινιες εχουμε απ τον αρσενικο συνηθως,υπομονη χρειαζεται ομως κ ολα καλα.

φωτο θα μπουν με την πρωτη ευκαιρια..

Παιδια μιας κ νεος εδω φωτο με τα σκυλια σας εδω βαζετε η εχετε καποια αλλη εννωτητα,γιατι λιγο που εψαξα δεν βρηκα κατι αλλου???
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Αγγελε εδω στο θεμα βαζεις φωτος, δεν υπαρχει προβλημα, αλλα μπορεις να δημιουργησεις και αλμπουμ αν θες :)
 








Geranistas

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
51
0
Λάρισα
Καλώς ήρθες, πολυ ωραία και δυνατά φαινονται τα μικρα (τροπος του λέγειν). Μπορείς να τα κουμαντάρεις;
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
Πολύ όμορφα τα σκυλιά σου να τα χαίρεσαι! Τα έχεις πάρει απο κάποιον εκτροφέα?

πάντως μου φαίνεται περίεργο πώς δεν τα έχεις ζευγαρώσει όχι πώς πρέπει αλλά αν κάποιος έχει αρσενικό και θυληκό ίδιας ράτσα πώς γίνεται μην του περάσει απο το μυαλό κάτι τέτοιο,εκτός βέβαια αν καταλαβαίνει τα αρνητικά μίας ανεύθυνης γέννας αλλά ολο και λιγότεροι σκέφτονται έτσι πιά.
 


Geranistas

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
51
0
Λάρισα
Ο Άγγελος (συγνώμη για την οικοιότητα) φάινεται πολύ υπεύθυνος ιδιοκτήτης. Και πιστεύω ότι οποιοσδήποτε υπεύθηνος ιδιοκτήτης θα αναλογιζόταν τις συνέπειες μιας ανεύθυνης γέννας τόσο για τα σκυλία του όσο και για τα κουτάβια που επρόκειτω να γεννηθούν.
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
καλως ηρθες Αγγελε. Πανεμορφα ειναι και τα δυο σου Ροτ,να τα χαιρεσαι και να χετε πολλα πολλα χρονια παρεουλας! (θα σου προτεινα την θυλικη να την στειρωσεις για να αποφυγεις πυομητρες και ψευδοκυησεις μελλοντικα)! Τα ταιζεις ΒΑRF εε? Ειναι απιστευτα πλασματα....στο σπιτι μετα απο σενα πιο απο τα 2 εχει το πανω χερι στο αλλο? :p
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Πολύ όμορφα τα σκυλιά σου να τα χαίρεσαι! Τα έχεις πάρει απο κάποιον εκτροφέα?

πάντως μου φαίνεται περίεργο πώς δεν τα έχεις ζευγαρώσει όχι πώς πρέπει αλλά αν κάποιος έχει αρσενικό και θυληκό ίδιας ράτσα πώς γίνεται μην του περάσει απο το μυαλό κάτι τέτοιο,εκτός βέβαια αν καταλαβαίνει τα αρνητικά μίας ανεύθυνης γέννας αλλά ολο και λιγότεροι σκέφτονται έτσι πιά.
Ναι τα εχω παρει απο εκτροφεα που εδρευει στην πολη σου;)
Η δουλεια μου δεν ειναι εκτροφεας (δεν εχω τις γνωσεις ενος εκτροφεα) οποτε κ δεν εχω κανενα λογο να ζευγαρωσω τα σκυλια μου.
Καλυτερα να το αφησουμε στους εκτροφεις αυτο το κομματι.
Τα κουμανταρω σχετικα ευκολα ο αρσενικος ορισμενες φορες θελει λιγες "φαπες" αλλα ενταξει εχει στρωσει χαρακτηρα με εμενα που εμπλεξε..

Σας ευχαριστουμε ολους για τα καλα σας λογια,να χαιρεστε ολοι τα σκυλια σας κ να περνατε ομορφα:)
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Καλώς ήρθες Αγγελε.

Να τα χαίρεσαι τα καμάρια σου. Ομορφα και επιβλητικά σκυλιά!
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Σε ευχαριστω Γιαννη.
Μετα απο εμενα ο αρσενικος.
Περιεργο συνηθως τα θηλυκα εχουν το πανω χερι χαχαχα :p
Καλως ηρθες και να χαιρεσαι τα σκυλια σου. Φαινεσαι ενημερωμενος και υπευθυνος.
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Να ειστε καλα παιδια για τα καλα σας λογια,σας ευχαριστω ολους.

ilektra-akis συνηθως η θυληκια τον ζαλιζει με τα παιχνιδια της κ ολα αυτα αλλα ενα γρυλλισμα του Γκας συνηθως την φερνει στα ισια της:)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU