Καλώς σας βρήκαμε


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Να ευχηθώ κ γω περαστικά και αγύριστα για την κούκλα σου!! Όλα καλά θα πάνε!! :)


είχα δουλειά στην αθήνα
Καλά εσύ ήσουν Αθήνα κ μας στέρησες μια γεύση απο σοκολατάκι??? :mad:
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Μισό γιατί εδω συμβαίνουν πράγματα που δε μου αρέσουν και θα αρχίσω να ουρλιάζω σαν τη Βαγγέλω! Δημήτρη που τάζεις το κορίτσι μας?

Δικιά μας νύφη είναι η Μπονίτα! Επειδή είμαστε για λιγο καιρό εκτός δε σημαίνει οτι πρέπει να μας στερήσετε την αγάπη μας!

Πως θα το πω εγώ στον Μούσια ότι στη πόδια του φίλου του του Spike σφάζονται κοριτσούδια?

Στα σοβάρα τώρα... Το να βλέπεις το ταλαιπωρημένο πλασματάκι σου να αρχίσει να παίρνει τα πάνω του είναι ότι καλύτερο!
Χαίρομαι που ακόμα και αυτό μοιραζόμαστε Δημήτρη :) (σε βάζω στο φιλότιμο τώρα αν δε το κατάλαβες! Μα απιστία μπροστά στα μάτια μας? τςτςτςτς)
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Εχε χάρη που ο Ντιεγκο είναι φουλ καψούρης με τη Λάρα αλλιώς θα σας έλεγα εγώ ποιον θα διάλεγε η Μπονυ!!!
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Καλημέρα κορίτσια, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!:):)

Μόλις θα είναι έτοιμο το νέο εκτροφικό μας πρόγραμμα, θα σας το ανακοινώσω και θα μπούν τα παλληκαράκια σας στη σειρά για να μην υπάρχουν αδικίες!!!!:cool::D:D:D
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Ε οχι και στη σειρά ο μούσιας!!!!!!!!!!!!! Αποχωρουμε για λόγους ευθιξίας με το κεφάλι ψηλά και το μούσι χτενισμένο! :p

Σνιφ

Πώς παει το κορίτσι?
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Αλικάκι μου, μην ακούς τι λέω δημόσια.... του μούσια είναι η Bonny, αφού έχει κλείσει η συμφωνία με γάλα και γιαούρτι....;):):)

Δεν βάζει κώλο κάτω, συνεχώς κάτι θα κάνει για να μας τραβήξει την προσοχή.
Γυαλίζει το μάτι της με την τροφή, φαντάσου ότι δεν τρώει και την πιο νόστιμη του κόσμου (Renal της Royal).
Σκέπτομαι το Σαββατοκύριακο να την πάω για τρέξιμο και παιχνίδι σε κανένα βουνό μπας και ξεθυμάνει λίγο....
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Τι γίνεται βρε παιδιά? Πολλά...."προξενειά" βλέπω εδώ για τη κούκλα!!! χχαχαχαχα....

Δημήτρη να είναι περαστικά ολα εύχομαι κι άσε το κορίτσι να αποφασίσει για τον εκλεκτό της καρδιάς της!!!:D:D:D
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Απλά να πω (επείδη μπορεί να μας διαβάζουν και άλλοι που ΔΕΝ ξέρουν το πνεύμα μας) οτι φυσικά αστειευόμαστε για τα "προξενειά"... Απλά το τονίζω...

Μπράβο βρε Δημήτρη!!!!!!! Άντε να πάτε και να περάσετε και εσείς καλά με το κοριτσι σας! :)

Αυτά είναι!!!! Βγάζει τα σπασμένα για τις τόσες μέρες ανορεξίας! :D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Λυπάμαι που θα σας χαλάσω τα προξενιά αλλά η Μπόνυ είναι λογοδοσμένη...
Σιγά μην πάρει τους κοντούς που της προξενεύετε...Ένα παλικάρι σαν τα κρύα τα νερά (ακούς seamol..?!) της εχει δώσει τον λόγο του..
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Βασικά Μυρτώ μου δεν είναι προξενειό αλλά αίσθημα! Ήταν κεραυνοβόλο! Λυπάμαι αλλά είμαι σίγουρη οτι ξέρω πως θα κάνουμε το Βασιλιά να ξεχαστεί!... Το κότσι το τρώει???? :p
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Συγνωμη αλλα ο δικος μου μονο κοντος δεν ειναι! Οριστε μας! Αλλα είπαμε, η καρδια του ανήκει αλλου! :p
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
λετε όλοι οτι νά ναι και σορυ κιολας
ο σπάικ ειναι κοντός
ο μουσιας ...εχει μουστάκι, ποιος σας ειπε οτι γουστάρει η μπονίτα μουστάκι;;;; γαμπρό ψάχνουμε, όχι ήρωα της ελληνικής επανάστασης

οι μόνοι που μπορουν να δηλώσουν συμμετοχή ειναι η κυβέλη το λενάκι και εγώ (ντααξ, θελουμε λιγο χρονο εμεις)
ποιος μπορει να νιώσει το κορίτσι εκτος απο κάποιον σαν αυτή; και θα εχει και να διαλέξει απο την τριλογία χρωμάτων, όλα τα άλλα ειναι πεπονόφλουδες αγαπητοί μου


(επαναλαμβάνουμε οτι η κουβέντα είναι χάρην αστεϊσμού, σε καμία περίπτωση δεν προωθούμε την μεταξύ των σκύλων μας αναπαραγωγή)
 




lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
(επαναλαμβάνουμε οτι η κουβέντα είναι χάρην αστεϊσμού, σε καμία περίπτωση δεν προωθούμε την μεταξύ των σκύλων μας αναπαραγωγή)
Ναι μας επεισες τωρα! :p
 




sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
I.Kyveli....μπορεί να είμαστε κοντοί....αλλά έχουμε την πιο ψηλή ουρά....
Και έχουμε κάνει και τον συμπέθερο να μας λατρέψει...
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
I.Kyveli....μπορεί να είμαστε κοντοί....αλλά έχουμε την πιο ψηλή ουρά....
Και έχουμε κάνει και τον συμπέθερο να μας λατρέψει...
Να υποθέσω πως μετράς τις ουρές μόνο αρσενικών, έτσι;

Υ.Γ. Ο συμπέθερός σου ούτως ή άλλως είναι κρυφοτσοπαναρέος!
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Βρε Μπονίτα! Στην ουρά σου σφάζονται παλικάρια!!! Έπρεπε να το έχω καταλάβει ότι θα υπήρχε τέτοιος ανταγωνισμός για τη καρδιά της (ψηλή, ξανθιά είναι εξάλλου) αλλα πρέπει να ξέρετε ότι καλοί οι ψηλοί και οι κοντοί με ψηλές ουρές αλλά το μούσι έχει άλλη χάρη!
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Να δείτε που στο τέλος θα τη βγεί σε όλους στη στροφή ένα ασπρόμαυρο αλάνι. Έχει όλα όσα πρέπει: ύψος, ομορφιά, παράστημα, ταμπεραμέντο, κατανόηση στο ζόρι που τραβάει η Μπονίτα και πάνω απ'όλα θα της παρέχει και safe sex! (Το ότι είναι ΚΑΙ λαμπραντόρ το κρατάει κρυφό άσσο στο μανίκι του)

edit: Τη μακρυά ουρά δεν την πρόσθεσα καθώς βγάζει μάτι
 
Last edited: