Καλώς σας βρήκαμε! !


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Καλησπέρα από το κρύο Μόναχο της Γερμανίας. Σας ανεβάζω μερικές φώτο γνωριμίας κ θα ήθελα την συμβουλή σας στο θέμα που θα προσπαθήσω όσο καλύτερα να εξηγήσω κ να μην σας κουρασω... Αυτό είναι το νέο μέλος του σπιτιου..








Άβα είναι το όνομα της.. 3 μηνών Κοκερ σπανιελ... υπόλοιπες λεπτομέρειες στην κατηγορία εκπαίδευση κ συμπεριφορά καλώς σας βρηκαμε...κ Καλά να περάσουμε....
Φιλικά Νώντας
 


kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Να τη χαίρεσαι και να ναι πάντα υγιής! Αν και τα αδικεί τα μαύρα σκυλιά ο φακός, φαίνεται πραγματικά κουκλα και πολύ πολύ γλυκιά!
 


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Σ ευχαριστούμε πολυ... θα ανεβάσω κι άλλες φώτο λοιπόν για να μην αδικηθουμε!!
 
  • Like
Reactions: kosmaki






Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Εμ...μοιάζει του αφεντικού της αντε καλά με ψήσατε... το βράδυ θα σας ανεβάσω καμιά φωτο ακόμη ....
 
  • Like
Reactions: ghelly








Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Μωρέ τα σημάδια τα εβλεπα...αλλά με τούμπα ρε το θηλυκό . .. ήταν η μόνη που ήρθε αμέσως για ναζια κ παιχνιδακια.... τριβοταν κιολας...τουμπες... Οπότε δεν ήταν δύσκολο να το αποφασίσω ευχαριστώ για τα καλά λόγια ❤
 








Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Και να μην ξεχάσω κ το doberman φυσικα...τα βάζει κ τα 3 κάτω αμα λάχει :p .... ο schnappi!! Σνάπι!!


Αυτός ζει εδώ μαζί μας..κ το παλευουμε με την Άβα..ποιος θα φάει ποιον αλλά πάει καλα...
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Και μεις έχουμε κουνελάκι..το σκυλί κλαίει να παίξει μαζί του..το κουνέλι τρέχει να σωθεί γιατί δεν καταλαβαίνει τις προθέσεις της μικρής..ένα δράμα!! Να σας ζήσουν όλα και να τα χαίρεστε!
 
  • Like
Reactions: Nontasbit




Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Χαχαχα ψοφάω για καλαμπούρι εμένα η δικιά μου κάνει την δυσκολη.... θέλει τρελά να παιξει...του γαβγίζει,του κουνιεται,αυτός να έρχεται..Οκ διστακτικά μεν...κ η άλλη κάνει πισω...πότε θα τον στριμώξει σε καμία γωνια...έχει βλέπεις κ πολλά βίντεο στο YouTube με κοκερ να κυνηγάν κουνελια κ επηρεάζομαι ....χάχα ε ρε πλακες...
 




bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Χαχαχα ψοφάω για καλαμπούρι εμένα η δικιά μου κάνει την δυσκολη.... θέλει τρελά να παιξει...του γαβγίζει,του κουνιεται,αυτός να έρχεται..Οκ διστακτικά μεν...κ η άλλη κάνει πισω...πότε θα τον στριμώξει σε καμία γωνια...έχει βλέπεις κ πολλά βίντεο στο YouTube με κοκερ να κυνηγάν κουνελια κ επηρεάζομαι ....χάχα ε ρε πλακες...
Χχαχαχαχ πλάκα έχουν όντως, αφού έρχεται να παίξει πάλι καλά. Το δικό μου τίποτα, ούτε να μυρίσει την σκυλίλα :p... είναι και πολύ μεγάλο σε ηλικία και φοβάμαι να τις αφήνω πολύ ώρα μαζί στον ίδιο χώρο, μη μας μείνει και στον τόπο. :p
 
  • Like
Reactions: Nontasbit


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Χαχα....ξέρεις ε,όταν φοβούνται πέφτουν σε κατάσταση Nirvana - λήθαργου...ρίχνουν τους παλμούς στο μίνιμουμ για να μην πάθουν εγκεφαλικό ή καρδιά :Δ χαχα... αν δεις όταν τα κάνουν μπάνιο σε κάνα βίντεο, τι ωραία ανάσκελα κάθονται...δεν είναι από απολαυση.... προσευχουλα για τον άλλον κόσμο κανουν....
 
  • Like
Reactions: ghelly


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf