Καλώς σας βρήκα - Sharpei


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Τα μαυρα δεν ειναι μαυρα αλλα γκρι. . .

Στο 2.20 ο αρσενικος ξαπλα ειναι πολυ ομορφος! Και μου αρεσει που ολα τα κουταβια σου
ειναι πολυ τσουπωτα! :)
 


olympusharpei

Well-Known Member
18 Φεβρουαρίου 2012
69
0
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
www.olympus-sharpei.com
Ευχαριστώ Ειρήνη. Είναι όντως όλα τσουπωτά ;) (τρώνε καλά και έχουν πολύ όρεξη) ακόμη και το μικρότερο τη γέννας το lilac που είναι και κοριτσάκι. Τα υπόλοιπα έχουν επίσης ιδιαίτερο χρώμα γκρι-μπλε (κατι σαν παντελόνι τζιν) όπως και η μαμά τους και αναφέρονται ως blue (στην βιβλιογράφια και στο pedigree). Είμαι σιγουρος ότι το ξέρεις απλά το αναφέρω.
 








Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Εχει ξεβιδωθει και η ουρα του! :)
Παντως οταν βλεπω κουταβια συνειδητοποιω ποσο πολυ μου εχει λειψει αυτη η περιοδος!
Πανε και κοντα εννεα χρονια. . .
 






olympusharpei

Well-Known Member
18 Φεβρουαρίου 2012
69
0
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
www.olympus-sharpei.com
Ειρήνη αυτή είναι η καλύτερα περίοδος. Πολλά παιχνίδια, τρέλες, κτλ. όμως κάποια στιγμή μεγαλώνουν και οι απαιτήσεις αυξάνονται. Και εγώ θα ήθελα να είχα περισσότερα, αλλά ..... πρέπει να σκεφτόμαστε και το μετά...αν έχουμε αρκετό χώρο και χρόνο για να τους προσφέρουμε ότι χρειάζονται.
 




maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
φατσουλοφατσουλινια!!να τα χαιρεσαι ειναι πανεμορφα.καλοσωρισες!!
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Ειρήνη αυτή είναι η καλύτερα περίοδος. Πολλά παιχνίδια, τρέλες, κτλ. όμως κάποια στιγμή μεγαλώνουν και οι απαιτήσεις αυξάνονται. Και εγώ θα ήθελα να είχα περισσότερα, αλλά ..... πρέπει να σκεφτόμαστε και το μετά...αν έχουμε αρκετό χώρο και χρόνο για να τους προσφέρουμε ότι χρειάζονται.
Συμφωνω απολυτα! Και πρεπει να πραττουμε συνειδητα! Παρολο που θα ηθελα παρα πολυ και ενα τριτο δυστυχως ξερω οτι δεν μπορω να ανταπεξελθω. . . . Απλα χαλβαδιαζω απο τις φωτο. . . :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki