Καλώς σας βρήκα...


K9

Member
3 Δεκεμβρίου 2007
8
0
Εγινα και εγώ μέλος του forum! :) Εύχομαι να ανταλάξουμε χρήσιμες απόψεις και πληροφορίες! See yaa Around! :D
 






















K9

Member
3 Δεκεμβρίου 2007
8
0
:D Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα...!


:arrow: Όχι στην φώτο του avatar δεν είμαι εγώ αλλα έχω βρεθεί σε αυτή την θέση πάρα πολλές φορές!

:arrow: Ναι έχω μαλινουά
 






K9

Member
3 Δεκεμβρίου 2007
8
0
Ασχολούμαι με εκπαίδευση στρατιωτικών σκύλων. Δεν θέλω να γίνω πιο συγκεκριμένος...
Το να πεί κάποιος οτι είναι ερεθιστής δεν είναι τόσο εύκολο. Για'μενα είναι ο πιο πολύπλοκος και δύσκολος ρόλος επάνω στην εκπαίδυση ενός σκύλου. Εγώ ασχολούμαι με αυτο τον τομέα. Δεν μπορώ να πώ οτι "αγγίζω την τελειότητα" που λέει και ο Π. Τόκος :p αλλα προσπαθώ και πιστεύω οτι μεχρι στιγμής έχω φτάσει σε ένα πολύ καλό επίπεδο.
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
ωραιος.πες μας ομως και κατι αλλο μην μας αφηνεις με την περιεργεια.
στρατο ξηρας ,αεροπορια?
:D

εχουν και μαλινουα στο στρατο/αεροπορια?
δικη τους εκτροφη ..η αγοραζουν?
σκυλο ποιοι παιρνουν ?εκτος απο τους μονιμους..οι 5ετης θυμαμαι στην αεροπορια..ισχυει ακομα?
 


Amelie

Guest
12 Δεκεμβρίου 2007
69
0
Thessaloniki
oscar said:
ωραιος.πες μας ομως και κατι αλλο μην μας αφηνεις με την περιεργεια.
στρατο ξηρας ,αεροπορια?
:D

εχουν και μαλινουα στο στρατο/αεροπορια?
δικη τους εκτροφη ..η αγοραζουν?
σκυλο ποιοι παιρνουν ?εκτος απο τους μονιμους..οι 5ετης θυμαμαι στην αεροπορια..ισχυει ακομα?
:lol: :lol: :lol:
Οscar, σε ποιο να πρωτοαπαντήσει ο ανθρωπος??
Αλήθεια επειδή είμαι λίγο άσχετη ,πως γίνεται κάποιος εκπαιδευτής?παει σε κάποια σχολή και πού ?
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
K9 said:
Ασχολούμαι με εκπαίδευση στρατιωτικών σκύλων. Δεν θέλω να γίνω πιο συγκεκριμένος...
Το να πεί κάποιος οτι είναι ερεθιστής δεν είναι τόσο εύκολο. Για'μενα είναι ο πιο πολύπλοκος και δύσκολος ρόλος επάνω στην εκπαίδυση ενός σκύλου. Εγώ ασχολούμαι με αυτο τον τομέα. Δεν μπορώ να πώ οτι "αγγίζω την τελειότητα" που λέει και ο Π. Τόκος :p αλλα προσπαθώ και πιστεύω οτι μεχρι στιγμής έχω φτάσει σε ένα πολύ καλό επίπεδο.
ε πες μας πως ξεκινησες? τι γινεται εκει περα πως εκπαιδευεστε κλπ.

Αν φοβασαι οτι θα αποκαληψεις κατι που δεν ξερουν οι φιλοι και συμμαχοι μας δεν θα επρεπε. 2 22ρες με σιγαστηρα εισαστε σκυλος και χειριστης.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.819
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf