Καμπίνα σε πλοίο


Mariamoa1119

Member
27 Ιουλίου 2018
14
0
Καλησπερα, σε λίγες μέρες θα ταξιδέψουμε από Θεσσαλονίκη προς Αμοργο.
Ειχα παει στο ταξιδιωτικό γραφείο να κλείσω εισιτήρια και πετ καμπίνα την Παρασκευή που μας πέρασε, άφησα τα χρήματα όλα καλά, πάω σήμερα να πάρω τα εισιτήρια και μου λένε πως δεν έβγαλαν τα εισιτήρια αρα δεν έγινε η κράτηση ( είχαν κάποια σοβαρά προβλήματα υγειας και δεν ρώτησα παραπάνω) έτσι εχασα την πετ καμπίνα κ οι πετ καμπινες στα πλοία είναι περιορισμένες..
Σκεφτομαι να κλείσω κανονική καμπίνα και να μπω με το σκύλο μου κρυφά.
Εχει τύχει να το κάνει κάποιος/α;
Θα είμαστε 2 άτομα και ένα σκυλί μποξέρ 30 κιλά φοβικό.Φοβάται το μεταλλικό πάτωμα στο κατάστρωμα και γενικα περίεργους θορύβους, έχουμε ξανά ταξιδέψει με πλοίο πολλές φορες και απλά θέλω να είναι πιο ξεκούραστο το ταξιδι μας, γιατι θα ειναι πολλές ωρες..
Θα ξεκινήσουμε τα ξημερώματα της ίδιας μέρας με πετ ταξί από Θεσσαλονίκη και θα φτάσουμε Αμοργο 5-5:30 τα ξημερώματα της άλλης μέρας..
Πείτε γνώμες..
 




BRUNO2

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2018
80
252
Το έχω κάνει, αλλά ενημέρωσα τον καπετάνιο όταν επιβιβάστηκα. Νομίζω δεν θα αρνηθούν.
 


BRUNO2

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2018
80
252
Καλησπερα, σε λίγες μέρες θα ταξιδέψουμε από Θεσσαλονίκη προς Αμοργο.
Ειχα παει στο ταξιδιωτικό γραφείο να κλείσω εισιτήρια και πετ καμπίνα την Παρασκευή που μας πέρασε, άφησα τα χρήματα όλα καλά, πάω σήμερα να πάρω τα εισιτήρια και μου λένε πως δεν έβγαλαν τα εισιτήρια αρα δεν έγινε η κράτηση ( είχαν κάποια σοβαρά προβλήματα υγειας και δεν ρώτησα παραπάνω) έτσι εχασα την πετ καμπίνα κ οι πετ καμπινες στα πλοία είναι περιορισμένες..
Σκεφτομαι να κλείσω κανονική καμπίνα και να μπω με το σκύλο μου κρυφά.
Εχει τύχει να το κάνει κάποιος/α;
Θα είμαστε 2 άτομα και ένα σκυλί μποξέρ 30 κιλά φοβικό.Φοβάται το μεταλλικό πάτωμα στο κατάστρωμα και γενικα περίεργους θορύβους, έχουμε ξανά ταξιδέψει με πλοίο πολλές φορες και απλά θέλω να είναι πιο ξεκούραστο το ταξιδι μας, γιατι θα ειναι πολλές ωρες..
Θα ξεκινήσουμε τα ξημερώματα της ίδιας μέρας με πετ ταξί από Θεσσαλονίκη και θα φτάσουμε Αμοργο 5-5:30 τα ξημερώματα της άλλης μέρας..
Πείτε γνώμες..
Το έχω κάνει, αλλά ενημέρωσα τον καπετάνιο όταν επιβιβάστηκα.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Πάρε τηλέφωνο απευθειας στην ακτοπλοικη και κλείσε.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22