Καρκίνος


Mkwnna

Member
29 Ιουνίου 2022
7
2
Αυτά που λες δεν ισχύουν και δεν ξέρω πού τα βρήκες εκτός αν τα έγραψες εσύ! Αγανάκτηση είναι αυτή και όχι επίθεση γιατί κοιμαστε όρθιοι σε ότι αφορά το όλο θέμα!

Λέμφωμα - Dr. Michalis Pelekanis

Διάβασε λοιπόν ότι τα σκυλιά πεθαίνουν σε 4-8 εβδομάδες ΧΩΡΙΣ χημειοθεραπεία

Πραγματικά ορισμένοι νιώθω ότι ούτε το δημοτικό δεν έχετε βγάλει ...
Εν τελεί, όλα καλα με το σκυλάκι;
 


Kontiki

Member
27 Νοεμβρίου 2021
16
7
38
Εν τελεί, όλα καλα με το σκυλάκι;
Καλημέρα...η Μαλλου πέθανε...
Επειδή δεν μπορούν όλα να είναι ρόδινα και επειδή ήταν ελπίδα αυτή η θεραπεία η τελευταία παραγγελία που έκανα άργησε 20 μέρες χωρίς κανένα λόγο και αιτία , έστειλα email , πήρα τηλέφωνα να δω τι έχει γίνει αλλά καμία απάντηση...το αποτέλεσμα ήταν να μην έχω να δώσω για 10 μέρες λάδι thc με αποτέλεσμα να ξυπνήσει ο καρκίνος και να αναπτυχθεί με μεγάλη ταχύτητα
Όταν πια ήρθε ήταν ήδη αργά...δεν υπήρχε επιστροφή...μέσα σε 2 εβδομάδες έφυγε...την τελευταία μέρα περίμενε να φύγουμε να πάμε στις δουλειές μας να μην την δούμε να φεύγει...όταν γυρίσαμε νόμιζα ότι είχε κρυφτεί αλλά και πάλι είχε πάει σε σημείο ώστε να μην την βρούμε πιθανόν...
Το πιο σημαντικό είναι να κάνετε αιματολογικές στα κατοικίδια σας ώστε να το προλάβετε.. οποιαδήποτε μια φορά τον χρόνο!!! Δεν πρόλαβα να την χαρώ...5 χρόνων εκεί που ήταν στα καλύτερα της...κάθε μέρα σκέφτομαι τι θα είχε γίνει αν δεν αργούσε η παραγγελία με το λάδι...ίσως να ήταν ακόμα μαζί μας........................
 


Mariaellh123.

Member
26 Αυγούστου 2023
10
0
38
Εχω το σκυλί μου με καρκίνο στους λεμφαδένες 14 ετών ήδη ξεκινήσαμε την πρώτη χημειοθεραπεία
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Που βρήκατε αυτό το λάδι έχει και έμενα λέμφωμα και το ψάχνω
Συγνώμη αλλά γιατί ρωτάτε; Είχε ευτυχή έκβαση η θεραπεία και θέλετε να την εφαρμόσετε και στον δικό σας σκύλο ;
 




Mariaellh123.

Member
26 Αυγούστου 2023
10
0
38
Δεν διάβασε το θέμα πέρα από το πρώτο ποστ.
Θελω να την εφαρμοσω διότι ψάχνοντας είδα ότι έχει πολύ καλά αποτελέσματα σε συνδιασμό με χημειοθεραπεία και θέλω να προσπαθήσω να κάνω ότι μπορώ για να σώσω το σκυλί μου
 


Mariaellh123.

Member
26 Αυγούστου 2023
10
0
38
Θελω να την εφαρμοσω διότι ψάχνοντας είδα ότι έχει πολύ καλά αποτελέσματα σε συνδιασμό με χημειοθεραπεία και θέλω να προσπαθήσω να κάνω ότι μπορώ για να σώσω το σκυλί μου
Από την στιγμή που οι χημειοθεραπείες μέχρι στιγμής δεν έχουν αποδόσει όπως πρέπει θα δοκιμάσω τα πάντα