Κι άλλο κουτάβι!!


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
το χει ο μηνας τι να πω... κι αλλο κουβακι στο σπιτι!

το βρηκε μια κοπελα.. και μετα απο πολλα μηνυματα στο δικτυο των εστιων πιανου εινα να το μαζεψει το αφησαν εξω απο το παραθυρο μου να κλαιει.. ε το μαζεψα κι εγω!

ειναι μικρουλης και χοντρουλης φοραει κολαρο σκαλιμπορ .. και μαλλον παρατηθηκε εδω γτ τοσο μωρο να εφτασε εξω απο την πολη δυσκολο.

ειναι απιστευτο θεατρο!!!! παιζει με τοον αλφυ πολυ κι πινει νερο συνεχεια... να δω ποσο θα καθαριζω... τον μαζεψα πριν λιγο!!!

καληνυχτα!!!
 


Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ !! Βαλε καμια φωτο να το δουμε !! Για πες ποσο μηνων πιστευεις οτι ειναι ? Το βλεπεις να ειναι καθολου "απεριποίητο" ?
 


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
ειναι υποθετω τριων , αλλα ειναι χοντρουλα !!!
παιδια τρελο παιχνιδι????? σκετο θεατρο!!!! οταν ο αλφυ δεν της δινει σημασια .. του κανει τρελα κολπα!!!

επισης πινει συνεχεια νερο! συνεχεια!!!!!
 




Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
ειναι υποθετω τριων , αλλα ειναι χοντρουλα !!!
παιδια τρελο παιχνιδι????? σκετο θεατρο!!!! οταν ο αλφυ δεν της δινει σημασια .. του κανει τρελα κολπα!!!

επισης πινει συνεχεια νερο! συνεχεια!!!!!


Για αυτο κ ξενυχτας να φανταστω ?? Σε τι ρατσα την προσδιορίζεις ?? Να πουμε κ τπτ να περασει η ωρα!!

Μηπως μας λεει κατι το νερο η οχι ?
 


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
δεν ξερω αν λεει κατι .. αλλα πολυ νερο!!!
ασε.. γι αυτο ξενυχταω! αν και ηρεμησανε πιασανε απο μια γωνια και κοιμουνται! μιλησα και μ ενα απιδι που ενδιαφερεται να το φροντισει αλλα φοβαται για τους γονεις του τωρα που θα φυγει για καλοκαιρι
 


Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
Κάπου είχα δει ότι δεν είναι καλό να πίνει πάρα πολύ νερό ο σκύλος γιατί μπορεί να έχει κάτι στα νεφρά του.
αν λέω βλακειούλες, μη μου δίνεις σημασία :$
Πήγαινέ τον στο γιατρό να σου πει :$
 


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
καλημερα!!!

η μικρη κοιμηθηκε το βραδυ... κατουρησε δυο φορες μονο τον διαδρομο. βολευτηκε στο κρεβατι του αλφυ!!! ξυνεται... ειναι γλυκουλα!
πολυ παιχνιδι ρε παιδια!!!!

για το νερο απλα ας υποθεσουμε πως ολη μερα που την ειχανε απο δω κι απο κει στις εστιες δεν τους εκοψε να της δωσει καποιος νερο.
 


Larry2

Member
9 Ιουνίου 2011
10
0
Πειραιάς
Καλημερουδια!!!ποιος ξερει αν εχει πιει καθολου νερο απο την μερα που γεννηθηκε..πφφφ...παντως αφου παιζει ολη την ωρα φαινεται υγιης η μπεμπα...
 


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
ναι ετσι φαινεται!!!! ριξανε και ενα πρωινο παιχνιδι .. και τωρα ειναι παλια ξαπλα και οι δυο!
παιδια ερωτηση θελω να βγω για μια δουλεια.... λετε να την παρω μαζι ? υπαρχει περιπτωση να αντιδρασει ο αλφυ περιεργα αν τα αφησω μονα?
 






Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
καλα εχω ψοφησει στα γελα γτ τελια μπορει να ειναι και ειναι αρσενιο!!! απαπαπαπαπ ντροπη!! χαχαχχα

συνηθισα απο τον αλφυ ... και τωρα εια μια αδεια κοιλιτσα και γρηγορα εγω να πω ειναι θηλυκο!

Αγορι ειναι το παιδι βρε! αγορι!!!
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Εγώ θα σου έλεγα αν μπορείς να το πάρεις μαζί. Οι άντρες είναι περίεργα όντα ...ποτέ δεν ξέρεις που μπορεί να καταλήξει η κουβέντα αν δεν είσαι παρούσα:)
 


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
το πηρα μαζι τελικα παιδια γτ .. πολυ καλαμ επεσε μολις εκλεισε η πορτα και ταραχτηκε ο αλφυ .. και λεω ασε καλυτερα

πιεζομαι βεβαια τωρα... γτ εχω δουλειες και δινω και μαθηματα :(
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Χίλια μπράβο που το μάζεψες ΚΑΙ αυτό. Τελικά έγινες ο καλός άγγελος των αδέσποτων της περιοχής. Φαντάζομαι θα το δώσεις για υιοθεσία, έτσι ;
 


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
ψαχνω καποιον!

Τωρα ηρθε και το πηρε ενα παιδι που μενει εδω εστιες.. να δοκιμασει λεει .. θα τον βοηθησω λιγες μερες.. αλλα του ειπα οτι αν προκειται να θελει να το κρατησει , το καλοκαιρι θα το παρει μαζι..

οι γονεις του εχουν ενα θεμα απ οτι καταλαβα.

και παραλληλα ψαχνω ....
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Φαντάζομαι θα ξέρεις πλέον ποιά μέλη του φόρουμ βρίσκονται στην περιοχή - μήπως μπορούν να βοηθήσουν και αυτοί για να βρεθεί ένα καλό σπίτι.